Bishop mtl rta

Aki nagyon gondolkodik a Bishop MTL RTA - Ambition Mods + The Vaping Gentlemen Club kazánjába, az sokat ne tétovázzon! Hozzám tegnap érkezett meg és nem tudom letenni! Zseniálisan megtervezett kis RTA remek ízekkel, nagyon jó gőzökkel! Az oldalon a nagyobb kapacitású tank érhető el(szerencsére) mert egy kis hátránya ami megszokható az a feltöltése! Alsó feltöltésű a tank amit kétféleképpen lehet eszközölni vagy lehúzza az ember a tankszekciót és úgy tekeri le a palástot ill. fejre állítva csak a tankrészt szétcsavarva! Amúgy tekerést berakni, bevattázni 3perc! És az eredmény fenomenális! Az AFC fúvókákkal teljesen egyedire lehet hangolni a levegőzését! Takarítása is pillanatok alatt kivitelezhető! Drip tipje kicsit alacsony és széles számomra de ez igencsak egyéni vélemény! Kiváló választás lehet!







34 kedvelés

Minden szavaddal egyetértek, üdv a bishop rajongók táborában! :grinning:

9 kedvelés

nekem is kéne egy ilyen el gondolkodtató nagyon anno néztem már én is ezt az mtl tankot lehet venni kéne egy ilyet is majdan​:wink::grinning:

6 kedvelés

@anon40018559 @Szabolcs_Barna Jó döntés, tuti nem fogtok benne csalódni szerintem! :wink:

8 kedvelés

Nekem már csak egy kérdésem van hozzátok, ki honnan szerezte be? Én ezt az egyet találtam, ahonnan be tudtam szerezni, viszont a nagy érdeklődés miatt szerintem ez is fontos kérdés.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Én a Vaporism-os srácoktól! :wink:
https://www.vaporism.cz/atomizery-ambition-mods/ambition-mods-bishop-mtl-rta/

6 kedvelés

Ezt én is nézegettem, de az alsó feltöltés miatt nem vettem meg, helyette inkább egy BP Mods Pioneer lett, az is nagyon jó ízre, gőzre. A feltöltése tök egyszerű, a tekerését kell megszokni, mivel a tekercs befogató csavarok egy oldalon vannak.

3 kedvelés

https://masquevapor.com/es/bishop-mtl-ambitions-mods-vaping-gentleman-rta?search_query=bishop&results=5

3 kedvelés

@Somaba70 @Viktor_Hajdu nagyon szépen köszönöm! :kissing_heart:

@anon40018559 most már van honnan válogatnod! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

@Somaba70 én is innen tervezem egyébként ez az oldal járt az eszbe itt még pioneert is lehet kapni :grinning::rofl::wink:meg sok minden mást is lehet venni​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia Zoli! vaporism.cz itt volt 3nap alatt! És hála égnek náluk a 4ml verzió van!

5 kedvelés

nekem az a baj ha vennék tankot megint akkor kell alá egy mod is :rofl::grinning:mert jelenleg most mind a 3 modom foglalt 2 mtl tankkal és egy dl tankkal van ellátva már​:grinning::wink::slightly_smiling_face:

4 kedvelés

4 kedvelés

Ez a 2ml-es Zoli?

5 kedvelés

ebben is van igazság így tudsz rá venni tankot is
:wink::grinning:nekem ez a baj,hogy szabad mod nincs​:rofl:

4 kedvelés

@Elek_Segits kb mikor adtál le rendelést az oldalon? Mert ugye azt is hallottam már,hogy nem lehet rendelni a csehektől még emailben sem akkor ez nem igaz?:thinking:ugyan úgy lehet rendelni megy minden simán akkor?

3 kedvelés

Szia Szabi! Egy barátommal rendeltük emailben, okézták és küldték!

5 kedvelés

köszi szépen a választ.

5 kedvelés

Nincs mit!

4 kedvelés

Igen. :slightly_smiling_face: Gondoltam, ha már MTL, akkor legyen a kicsi. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés