Squonk javaslatok, ellenjavaslatok

Igen. Imádom! Az igazat megvallva a menüje nagyon nincsen túlbonyolítva, de nincs is benne olyan szerteágazó felesleges tudás. Viszont mindent tud, ami alapból kellhet átlag felhasználónak. Számomra meglepően kicsi 2 akksis ellenére. Strapát bírja, de betonra MÉG nem esett

3 kedvelés

És a Ps dual? :grin:az működik ? :smiling_face:

1 kedvelés

A Topside Dual strapabíró! Néhány hét után bátran tudom állítani. Kiesett a zsebemből a targonca elé (oldalvillás) és néhány igazán mély karcoláson kívűl nem esett baja! És volt, hogy a fél műszakot fejjel lefelé töltötte minden probléma nélkül.

2 kedvelés

A topside dual szerintem jelenleg a legjobb squonk mod. Legalábbis ismereteim szerint. Az tényleg mindent kibír! Egy napot is, bármivel! A nehéz napokat is.

1 kedvelés

Akkor már nincs mire várnom :joy:
Kevésnek érzem néha a pulse v2-t,amiket tekerek manapság az rda ba :grin:

Mindjárt hozok fotót! A szemtanú szerint leesett a betonra, majd a gép elpattintotta méteresre. Én pedig észre sem vettem.

3 kedvelés

Vettem tartalékot is belőle, biztos ami biztos, mert mondjuk ha 5-10 év múlva leállnak a gyártásával, ne kelljen kétségbe esnem. :joy:

5 kedvelés

Ellentétben a Topside Lite-al,fél év után repedezett a flaska ház teteje,törtek csavarfejek.Pedig vigyáztam rá.A roki nyugdíjból nem sokszor tudom megújítani az eszcájgot. :slightly_smiling_face:
De még műxik,egy Swedish Vaper HotRod 24mm RDA-t hajtok vele ált-ban. :saluting_face:

2 kedvelés

Ez a beszéd :hugs:jóvammá véletlenül rányomtam a rendelésgombra :joy:

5 kedvelés

Jogos a 2 pont. :slightly_smiling_face:



Persze nem ezzel a dripperel történt hanem egy 24 milissel, de az egyáltalán nem sérült! Varivoltvan bármelyik módot veri, kivéve a DNÁs tesóját, ha az TC-ben van mert csak akkor bírja tovább az akksi benne! Sajnos csak :smiling_face_with_three_hearts: ilyen stílusban tudok róla beszélni! Talán ha az Odinba raknának Topside squonkot akkor vennék másmilyet.

4 kedvelés

Köszi! Nem kell túl sokat tudnia. A Caiman klónnal együtt jönne ki együtt annyiból, mint a Tomahawk. :thinking:

2 kedvelés

Lehet hülye kérdés,de ti ott a messzeségben szinte mindenki rda-zik :grin:
Mitől jobb vagy olcsóbb nekik mint egy rta?

Caimannal vigyázz mert az nem bf :smiling_face:persze van bf is belőle​:smiling_face:

1 kedvelés

Korábban linkelték a bf-est.

Nem hajlamos a folyásra a tartálya? :thinking:

Értem,akkor nem szóltam :smiling_face:

2 kedvelés

Nem folyik meg, ha leesik vagy csak borul nem törik össze, sokkal koncentráltabb az íze, és ha jó a kialakítása akkor dripperként sem folyik meg ha 8 slukknál többet csöpögtetsz bele. Már csak a városi sétákhoz vittem magammal a Halott Nyulat, de ennek is vége. Mivel mától a kis Mecha lesz a sétálós társam. Az Asgard-dal a tetején! Sokáig csak kóstolgatás miatt volt nekem RDA-m, mert eleinte rosszul választottam, de a Screamerek, a Valhalla és az Asgard után nem hiszem, hogy veszek tankot. Mert ezeket szívom majd zsebre, vagy táskába “dobom” és biztos lehetek benne, hogy nem folynak meg. Ha túlcsepegtetem akkor kicsit kellemetlen, de kb. a harmadik ilyen eset után már nem csinálok ilyet. Ja és ha ráunsz egy ízre nem kell megmosni meg ilyenek, csak másikat csurgatsz bele és kész.

1 kedvelés

Asgard mini és a wotofo x az bejött nekem,ezért kérdeztem :smiling_face:angol fórumon olvasgattam és szinte alig van rta :grin:lehet igazuk van,ha az jött be nekik,kezdem megszeretni én is :blush:bár csak kanthallal dolgozok nemrég találtam kanthal alient azzal hátha jobban működik majd :wink:

Miota van caiman nekem is szinte csak azt hasznalom. Vettem is gyorsan meg kettot. Meg egy eredetit az olaszoktol es egy klont a fiamnak. Az csak ossze hasonlitas keppen. Neki jo lesz utni vagni.

4 kedvelés