Squonk javaslatok, ellenjavaslatok

Velem az a baj mindegyik kazánom amit használok “be van töltve “ a jobbikokból​:joy:
és váltogatva szívom őket :smiling_face:
A bőség zavara :joy::joy::joy:

Nekem még nem folyt meg eddig. Hogy később mi lesz, azt nem tudom.

Próbálj ki egy ps dual mesht. Nem fog csalódást okozni, azt garantálom. Nagy slukk esetén a zoknid is telemegy finom gőzzel. :joy:

2 kedvelés

Köszönöm! Közben már nincs is belőle a Tisvapon. :frowning:

1 kedvelés

Írhatnám, hogy Asgard Mini +1 de inkább +nagyon sok! Szépséggyűrű, cuki hordzacsi és fantasztikus levegőzés! Ilyen csendes eszközöm még nem volt! A Valhalla Mini elbújhat mögötte!

1 kedvelés

Megoldjuk :stuck_out_tongue_winking_eye:hamár ott voltam akkor azt is :grin:betáraztam és jöhet a +15 év :joy:

Van asgard minim. Valóban remek íz párosul szép kinézettel, és megfelelő gőzzel. A boltos ajánlására vettem dead rabbit helyett anno. Szerintem nagyon nem bacott át.

1 kedvelés

Ha valakit érdekel már Sourcemore-on elérhető a Pulse V3. Nekem már fel is adták reggel a csomagot.

2 kedvelés

Még nem rendeltem onnan. Hogy szállítanak?

Specialpak Line/Estimated szállítást választva kb. 2 hét és Express One hozza a csomagot. Netherlands postnál a Magyar Posta rendszerén keresztül jön a csomag ami néha kicsit több időt vesz igénybe.

1 kedvelés

Köszönöm szépen!

5 kedvelés

Hali, nem akarok uj postot, de keresek egy kis infot. Regebben itt az oldalon olvastam a centaurus questrol, hogy gond van a tuzgombbal mert befolyik a lotyi. Na most engem is utolert :slight_smile: szetszedtem, megtakaritottam, mukodott 1 napig. Majd megint szetszedtem, izopropillal mindent atmostam, megint ment 1 napig, de ma reggel megint nem működik a tuzgomb. Volt ra valami megoldas, mert nem talalok semmit.

1 kedvelés

Mosd át izopropillal és egy teljes napig nincs vele gond. :laughing:

Beüzemeltem, ismerkedünk. :slight_smile:

11 kedvelés

Szándékosan nem tekerted rá rendesen a modra?

2 kedvelés

Rajta van, ennél tovább nem nagyon lehet. De működik rendesen. :thinking:

1 kedvelés

Hat ez igy nagyon nem szep. Bocsi

Ez van. :smirk:

Szerintem határozottan jól néz ki együtt a kettő. Tegyél közé gumigyűrűt,( nem tudom hogy hívják) és akkor kevésbé lesz rés. Ha nem instabil így és jól működik akkor :+1:

1 kedvelés

Nem instabil, áll, mint Katiban a gyerek… :sweat_smile:
Szerintem is egy kicsit furán néz ki a viszonylag nagy modon a kis tank, de már ennek is örültem, hogy tudtam szerezni.
Majd teszek rá valamit. :thinking:
Egyelőre azt próbálom kitapasztalni, hogy milyen sűrűn nyomorgassam a flakont, hogy ne legyen dry hit. Már kezdek szédülni… :laughing:

1 kedvelés