Squonk javaslatok, ellenjavaslatok

Sziasztok!
Tudom, nagyon nem az én szintem, de felkeltette az érdeklődésemet a squonk. :slightly_smiling_face: Javaslatok, ellenjavaslatok? Esetleg eleve felejtsem el még egy jó időre, pont a szint miatt?
:woman_shrugging:t2:

A squonk is csak annyi mint amit már ismersz…azon kívül, hogy egy nagyobb tartályból nyomkodással töltöd fel a tankot. Nincs ami bonyolítaná…sőőőt, ha jó a szett (nem szivárog a liquid) akkor inkább kényelmesebbé teszi a vépelést.

2 kedvelés

Nincs ilyen, hogy “szint”, de mindig van olyan, hogy “először”. 1 év tapasztalatot pontosan 1 év alatt lehet szerezni és lehet, hogy a “squonk” műfajon belül Neked most kezdődne el.

Nekem egy Vandy Vape Pulse 2 modom van, egy éve vettem, napihasználatú, kültérben és állja a sarat. Kinyilt elöttem az rda-k világa, úgy hogy nem kell közben mindig csepegtetnem és ez a műfaj is hozzátartozik a nagybetűs “VAPE”-hez. Az rda a legegyszerűbb, legízesebb konstrukció ami létezhet és egy squonk mod-ra azért nem bűn, sőt lehet rta-t is rakni. Avval is tud muzsikálni.

Van lehetőséged, hát vágj bele!

5 kedvelés

Köszönöm!
A szintet azért mondtam, mert nagyon sok mindent nem tudok még. Túl sok mindent. :slightly_smiling_face:
A squonk azóta tetszik, mióta láttam, hogy ilyen is van. Egy kicsit (megint) elbizonytalanodtam. :face_with_spiral_eyes:

4 kedvelés

Ha kiváltod a cigarettát, már nyertél és ha érdekel a “vape”, kipróbálhatsz mindenféle irányzatot. Maximum megtudod, mi az ami legjobban bejön Neked. Ha valami passzolós, hát majd elpasszolod…

2 kedvelés

Ha sqounk akkor mindenféleképpen csak is kizárólagosan , szigorúan csiiiiiiip vezérelt elsőre . Lehet drága de fő a biztonság :+1:

3 kedvelés

Egy ellenérv: flakonba van a lé, több kell belőle, ha cserélgetni akarod, kijönni csak nehezen fog egy agresszív íz. Ja és nagy is. Ez már kettő volt. :sweat_smile:

2 kedvelés

Az pont szimpi benne. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ha csak egy íz megy, akkor ok.

1 kedvelés

Tessék 2in1 sqounk 80w dual 200w

2 kedvelés

Squonk mod-okból könnyebb választani mert kisebb a kínálat…és kevés a tényleg jó. Bár az RBA-k tényleg jobb ízű tankok, de általában a kialakításuk miatt megfolynak eldöntve. RTA-t is használhatsz squonk mod-dal ha az 510es csavarja lyukas.

2 kedvelés

Azokból is kivalóak ami kapilaris alsó tartalyosak Bf pinnel mert amnt túl nyomod a kis tankban vissza csorog. 2ml extra

3 kedvelés

Bottom Fill Bottle Keeping It Directly In Line With 510 - Mod - VANDY VAPE® Full Steam Ahead

5 kedvelés
2 kedvelés

2 kedvelés

itt csak 25 € :point_up:
Wotofo Profile Squonk Mod 200W Single/Dual 18650 (sourcemore.com)

2 kedvelés

Bf rta közül 3 db al találkoztam Alientech , yachtvape, haku riviéra. Mind meggyőző szépen állítható levevegőzéssel . Érdekes módon a yv és a haku mtl és dl egyben. Míg az első szűk dl a második közepes dl és egyik sem szereti ha felénél tőbb van a kis tankban mert ha eldöltöd könnyezik vatta ide vagy oda . A vissza folyó nyíláson úgy is kilyön :sweat_smile::rofl:

most hirtelen nem vagyok képben melyik jobb rta-knak van bf pin-jük, de biztos van azért választék.

Az rda-nál azt nem értem, ha az 510- csatinál megy be a lötyi, hogy nem ázik el az 510-en keresztül a mod?

1 kedvelés

Á most addig amíg nincs kész az összes projekt . Köszönöm nem. Még várok alkatrészekeket és hogy még gyógyuljon az esztergályos .
De annyit látom most itt a sqounk ot , hogy berendelek ahoz is pár alkatrészt :joy::sweat_smile:

1 kedvelés