Squonk javaslatok, ellenjavaslatok

Szerintem sima. Az akkufedéllel abszolút semmi gond. Valójában az egész moddal semmi gond. Én abszolút elégedett vagyok vele. Annyi, hogy minimálisan kopik a festés, egy év használat után.,függőleges csíkban. A legkiállóbb részen. De melósruhában nem zavaró. :joy:

1 kedvelés

Informatív volt ez a topik a squonkot illetően. :+1:
Nem nagyon akarok màr új eszközt venni, de ez érdekel. Nagyon megtetszett az a Tomahawk mod, és ez a kicsike is bejövős.

2 kedvelés

Valahol még akad ? Cseheknél van egy jó oldal nem jut eszembe a neve de ott nagyon sok reggebi db található . Fix van nálluk

2 kedvelés

Melyik, a Pico?

Persze kéne egy jó bf-es RDA is mèg hozzá. :thinking:

1 kedvelés

Igen pico

2 kedvelés

nincs nagy kínálat mtl rda-ból…ami érthetetlen amúgy mert igény szerintem lenne rá.

1 kedvelés

Az azért tetszik, mert kicsi, viszont ez a narancs bejövős. :yum: Hogy minőségre melyik jobb, azt nem tudom.

1 kedvelés

Pedig nálam csak mtl jöhet szóba.

Vapesystem caiman v4

https://www.tisvapo.it/prodotto/caiman-mtl-rda-clone/

Ha eredeti kéne :sweat_smile:

Hát akkor kösd fel a gatyát mert nem igazán bővelkedik az ipar mtl-rda bf kivitelben . :sweat:

Igen, látom. Ráér. :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm szépen! Néztem màr. :slight_smile:
Mármint a tisvapost.
Az az orosz érdekes. :thinking:
Vettél már onnan valamit?

3 kedvelés

Esetleg Haku Riviéra ha még akad valahol . De azt rdta bf pin el és inkább mtl mint dl belső csavarral állítható a levegőzés.

1 kedvelés

Vagy:

illetve

Nekem volt Fev- Bf1 es cloneom igaz Drippernek, de nekem tetszet 0,8as AFCvel.

Tisztelettel

Túl sok mindent is…most is épp úton van valami, 7 eur a szállítás és 30 nap.

Mondjuk én nem dripperként használom, nem is sqounkolok vele, feltöltöm azt kész.

Elsőre talán a klón is jó lesz. :slight_smile: Gyorsabb és olcsóbb. :thinking:

2 kedvelés

A kollégámnak van Tomahawk,elégedett vele.Van egy SBS-ed és egy squonk modod egy árért.

1 kedvelés

Igen, ez is tetszik benne. Majd meglátom, mert mostanában sokat költöttem… :blush:

4 kedvelés

Erről a modról vélemény?

https://www.tisvapo.it/prodotto/profile-squonk-mod-wotofo/

@Robertino_daf ,& ]@Bishop ? nektek van :blush: