Squonk vásárlás

Sziasztok! Úgy döntöttem szintet lépek, ehhez kérnék segítséget. Szeretnék egy jó Squonk szettet venni viszont elvesztem az adatok között. Tudnátok ajánlani olyat ami viszonylag zseb barát(nem folyik, nem nyomkodom) , beszerezhető itthon és nem mecha?
Köszi előre is.

1 kedvelés

Szia!
Hogy érted azt,hogy beszerezhető itthon?
Egyébként meg,szabályozható squonk modokból nincs túl nagy választék,főleg ha még zseb barátot is szeretnél.

3 kedvelés

Én ezt a modot használom:

Nem szabályozható,de el van látva védelemmel,és zsebbarát.Igaz,hogy csak max. 22-es RDA fér rá.
Ebből a shopból van ez enyém is,jó áron adják.

6 kedvelés

Én Vandy Vape Pulse 2-öt használok dl-ezésre:

  • Szabályozott üzemmódok
  • Folyadék álló elektronika tokozás.
  • Könnyő, gyors squonk tartály töltés
  • 21700-as akkumulátor
    Ennél kisebb és könnyebb nem is lehetne:
  • Elektronika, tartály, elem, mágnesesen nyitható műanyag tokban.

Nagyon bevált, nagyon szeretem.

7 kedvelés

Nekem ez új :slightly_smiling_face: és határozottan tetszik! Milyen tankkal és watton használod?

1 kedvelés

Cthulhu Gaia rdta tankkal dl-ben, dual coil, cirka 0,3 Ohm 30-40Watt
Cthulhu Mulan rdta mtl-ben cirka 1,0 Ohm 12Watt

1 kedvelés

Lassan elkezdem nézegetni a squonk tankokat is…eddig nem dicsérték a rendszert, de ha neked problémamentes akkor érdekel engem is :slight_smile: A 7ml-es tankból feltudod mind pumpálni a levest?

Igen, szinte mind.
(…és akár 99,9%-al hosszabb szempillák​:wink:)

Bocsánatot kérek! Nem bírtam kihagyni.:innocent:

Dovpo topside dualt használok. Nem zsebbarát,bár melósruhában elfér simán.:joy: Viszont akksi csere nélkül bőven kibírja a napot. Valamint megbízható Állítólag a nem dual verzió is teljesen jó.Az összes levest ki tudom pumpálni belőle,és még sosem folyt meg. Asgard minivel használom.

3 kedvelés

Úgy értettem hogy nem Kínából kell rendelni :grin:

1 kedvelés

Azthiszem megvan a befutó, és úgyfest tankokban is :joy:

1 kedvelés

Az igazán tuti az lenne ha csakis single coil-os 2-3ml-es RTA tankot találnék BF pin-nel…DLre​:grin:
csak mert az rdta sodronyai nem tudom meddig bírják és még meddig lesznek elérhetőek…szóval +1 rizikófaktor megítélésem szerint. De simán lehet, hogy túlparázom :smiley:

Ha érdekel bf pin el



1 kedvelés

A zsebb barát alatt igazából arra gondoltam hogy nem folyik. Az hogy nem fér el másodlagos szempont.

Mivel a squonk rész visszaszívja a feleslegesen felpumpált liquidet,ezért nincs is,ami zsebben kössön ki. Azt meg feltételezhetjük,hogy zsebben nem pumpálunk. Ha egy akksis squonk modot keresel,akkor talán szerencsésebb a 21700-assal felszereltek közt keresgélni,annak talán van esélye,hogy kibír egy napot,akksi csere nélkül. De ha rákapsz rendesen a történetre,akkor mindenképp vagy legyen nálad csere akksi,vagy 2 akksist keress

1 kedvelés

igen, valami ilyesmire gondoltam…ahol a vatta belelóg az alatta lévő tankba. Amúgy itt az eredetije a flave tanknak https://www.youtube.com/watch?v=LchCEgXb9zs …ezt már nem kapni és amúgy is 100+ eur volt. A képeden látható a tied…milyen tapasztalatod van ha igen?

Ezt is dicsérik, de szintén nem kapni már https://www.3fvape.com/rebuildable-atomizer-supply/21989-kindbright-fl-style-rta-rebuildable-tank-atomizer-w-bf-pin-silver-316-stainless-steel-pctg-24mm-diameter.html

Pulse v2 szimpinek tűnik és meg is felel ezen kritériumoknak. De az aksis téma miatt kicsit elkezdtem aggódni :grinning: alapvetően először úgy voltam vele hogy jó lesz nekem az rdta is, de az egy komolyabb moddal már eléggé zsebből kilógós lenne. Most egy smok rigel van használva ares 2vel. Amúgy pont az volt az egyik folyós nyűgöm hogy nem e tudom zsebben nyomogatni…

Annak ellenére hogy klón kifelyezzetten jó és íz vissza adása tökéletes vatazasra figyelni kell. Jól kell ritkitani nem szabad, hogy tank tér fele alá lógjon úgy is dönti az ember :grin:. Dl nagyon kellemes és jól hujt

Ha squonk modot keresel szerintem a dovpo topside dualnál jobbat nem fogsz találni. RDAból viszont rengeteg isteni van =)

1 kedvelés

Már maga a DOVPO márka garancia arra, hogy jót kapsz…mondjuk ára is van, de megéri.