Squonk és RDA

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne felétek,hogy valaki használ e közületek mindennapi DL használatra Squonk modot vagy esetleg csak RDA-t? Kinek milyen mod vált be és milyen RDA-val? Ízvisszaadás lenne az elsődleges,nem pedig a gőz és inkább single coilos lenne jó! Köszönöm mindenkinek a segítséget,jótanácsot és mindenféle kritikát is!

2 kedvelés

Szervusz !

DL.-re nem ! De MTL napi használatban van ! Single coilos DL RDA - t egyet tudok mondani az DL fél DL és MTL egyben ! A vandy vape requiem RDA-t ! https://eliq.hu/termek/vandy-vape-requiem-rda-tank/
Alá meg egy vandy vape pulse mod ! Vagy egy dovpo topside 90 ! :wink:

3 kedvelés

Szia DL vonalon én Wotofo Profile rda ,qp Sion , Wotofo Elder Dragon rda- t használok ízvisszaadással nagyon jol rendelkeznek ,mód képpen Lost Vape Centaurust hajtok…

5 kedvelés

Szia! Dl ben nálam is a wotofo elder dragon, profile és egy nitrous rda megy váltogatva. Egy squonk modom maradt , lost vape drone. Szemezgetek egy l.v. centaurus bf -el, de még várok.

4 kedvelés

Nemsokara tudok majd valaszolni. :slight_smile:

Par hete en is elkezdtem squonk fele kacsintgatni, irtam is egy posztot, de ismeretlen volt a keszulek igy nem kaptam valaszt, de tegnap sikerult eladnom a legend2 es zeus x kitemet igy megrendeltem a centaurus bf 100w modot es egy wotofo profile ps dual mesh rda-t :slight_smile: holnap vagy hetfon megjon es indul a teszt.
Az izeknek elvileg jobbaknak kell lennie rda ban mint rta-ban mert kissebb a kazanter meg az ut a szadig, meg nem kell bajlodni a vattazassal sem :slight_smile: en bizok benne hogy nagy elmeny lesz es elmulnaka bosszus napok-hetek amiket az aromamizer bevattazasa okozott.

5 kedvelés

A squonk az jó dolog munkás napokra, vagy nem olyan strapabíró?
Van kifejezetten tartós, strapabíró squonk készülék ajánlatotok, dohányos vonalra, melóba? Ja, és MTL. Minimum 4-5 ml.
Bocs, ha hülyén kérdezek, nekem ez új vonal. :slightly_smiling_face:De érdekes.
Vagy ez inkább ilyen rendhagyó, bohém cucc?

3 kedvelés

https://www.vaporism.cz/rozdeleni-dle-vyrobcu/vandy-vape-pr-se-kit/

3 kedvelés

Hát jól néz ki…baxameg :grin: (nem veszel semmit!)
Itt az a lényeg, hogy ha érzed, hogy figy a leves, valahogy pumpálsz egyet? :roll_eyes: Mondom, ehhez hülye vagyok.
Strapabíró, nem folyik, stb?

3 kedvelés

Á …már lassan 1- hónapos :rofl::rofl::rofl:még szokom​:grin:kutya baja mtl re jó dolog még kóstolni is :stuck_out_tongue_winking_eye:állványon ,emelőkosaras gépben ,tizenméter magasan nehéz üvegekkel muszáj hogy bírja a strapát :grin:

4 kedvelés

(NEM VESZEK MÁR SEMMIT!)

Jól néz ki, ezen még el fogok gondolkodni. Átolvasom alaposabban. A linkelt cuccba hogyan pumpálsz? Vattázni tekerni kell ugyanúgy?
Eddig én kb. kikerültem ezeket :roll_eyes:

2 kedvelés

Squonk pin van a requiemhez és azon keresztül pumpálod a levest.(RDA)
Ugyanúgy építed mint az rtat ,még tanulgatom :blush:de vannak itt nálam tapasztaltabb "öregek " :blush:

3 kedvelés

Szia @Zoli76 a sqounk az egy nagyon praktikus és egyben az rda-nak köszönhetően isteni ízeket kapsz (természetesen huzal ,coil ,mehs,függvényében,ugyan úgy mint az rta-k esetében)de ezt a vonalat is ugye ember válogatja …visszatérve praktikus allatt azt értem hogy nem folyik pl mivel csk annyi leves van a vattában amenyit épp pumpálsz bele tehát nyugodtan oldalra ,akár fejjel lefelé is hordható ,melo szempontjábol igen praktikus tud lenni (persze hozzáteszem hogy azért vannak olyan modok ebből is ami nem éppen zsebbarát)de izlések és pofonok …és ugye rda szempontból nézve elég széles skálán kapható mtl és dl vonalon is …azért itt is van prémium kategóriás minőségű és pocsék is …de összeségében sokan azért ockodnak tőle mert maga a modban lévő tartályt kell töltsék …meg ugye sokan elfelejtik hogy Sqounk és ha nem pumpálnak akkor jön a jó öreg dryhitt .Tehát csak annyiban külömbözik ez vonal a többitöl hogy a tartályban lévő levest pumpálnod kell az rda- ba …:point_up:de viszont az rda sokkal jobban adja az ízt mint az rta … remélem tudtam segíteni :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Én pl Lost Vape Centaurust hajtok és qp Sion rda társul hozzá:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Tudtál, egy valamit nem értek csak.
Hogyan pumpálsz a feltöltött tartályból? Mivel? Gomb? :slightly_smiling_face:
Illetve, maradéktalanul kipumpálható a liquid, üresre?
Strapabíró a sqonk tartály, a cső?
Köszi :+1:

3 kedvelés

Szia. A legtöbb squonk modba egy puha, félpuha, kemény szilikon palack van, amit megnyomsz és a speckó 510-es csatin át feljön az rda-ba a lötyi. Eleinte túl fogod nyomni és a levegő lukakon kijön majd. Hamar megszokod meddig és mikor nyomjad. A palackból szinte teljesen ki tudod préselni az elixíredet. Elmosva használható újra. Egy idő után természetesen elhasználódik /elszíneződés, visszamarad az előző íz…/, ekkor cserés a palack. Tehát jó ha van csere palackod.

3 kedvelés

Értem, tehát nem egy mechanizmus pumpál, hanem te nyomod.
Persze, úgy durván túl lehet nyomni, gondolom :grin: így már veszélyesebb.
Köszi :+1:

Ui: hülyebiztosabb masszív squonk mod létezik? Esetleg pumpáló gombos?

3 kedvelés

Keress rá néhány squonk modra a youtube-n. Pl
Lost vape centaurus bf, vandyvape pulse 2… topside…

4 kedvelés

Közben googleztam én is. :+1:Ez egy izgalmas kütyünek látszik. Kérdés, mennyire tartós.

(Én nem értek az Everzon rendeléshez, de csúnyán jól leárazták pont)

Vélemény? Nekem tetszik, de nincs tapasztalatom ilyennel.

3 kedvelés

Az elektronika az tökéletes nagyon jók a yihi panelek ! Egy dolgot nem látok csak és az lenne a lényeg Két akkuhoz legalább illene 10-15 ml. befogadására képes tartály ! Ezt viszont nem írja sehol !

3 kedvelés

Sajna 4 ml.

https://www.reddit.com/r/ECR_UK/comments/eq4w93/pizza_dave_delivers_a_squonker_review_the_x_class/

Viszont tetszik ez az auto squonk dolog. Hátha van jobb, nem túl drága készülék is, minimum 7 ml tartállyal.
(Mondjuk nekem 3-4 ml kell munkába, eddig így volt. 1 bubis tank Expromizer.)
A cucc pedig erősen hasonlít masszívságra a Vsticking vk530 modomhoz :+1:

Vagy egy autosquonkot, vagy egy strapabíró pumpást el tudnék képzelni.

A palacknyomkodóst nem annyira…

2 kedvelés