Bottom feeder avagy a squonker

Hölgyeknek kézcsók ! Szervusztok !

A napokban elővettem a régen használt squonker modomat és a hozzá passzoló Pelso V3 as RDA-t. Ismételten rájöttem arra , hogy ugyanaz a keverésű liquid sokkal ízesebb RDA-ból, mint bármely a legízesebbnek tartott tankoknál is ! Véleményem szerint méltánytalanul a háttérbe van szorítva ez az eszköz, holott egy megfelelő RDA kazán egy MTL. vagy egy DL. felhasználót is ki tud elégíteni ! Igen széles skálán hangolható ! Megfelelő gyakorlattal elkerülhető a dryhit, vagy használható TC üzemmódban is ! Soha nem látom , hogy kezdőknek ezt a készüléket ajánlanák, pedig egy RDA-t coilozni, vattázni pofon egyszerű. Nyáron nincs megfolyás , télen sem probléma a liquid dermedése.Csak egy dologra kell figyelni, hogy a tekerés a légáramban helyezkedjen el.
Nektek mi a véleményetek az eszközről ?

15 kedvelés

Én személy szerint szeretem őket nagyon,páron túl is vagyok és éppen Vasárnap veszek át egy STNG rda-t,hát kíváncsian várom,nem squonkolok,maradok a hagyományos csepegtetős tc-ben hajtott verziónál​:slightly_smiling_face:Rdta-k tudnak csak versenybe kelni velük szvsz​:thinking:

5 kedvelés

Szia!

Teljesen egyetértek veled, úgyhogy: Uff. Új lekvidet kizárólag RDA-ban kóstolok.

Ha esetleg valaki ódzkodik a csepegtetéstől, pumpálástól (mint pl én :smiley:), még mindig ott vannak az RDTA tankok. Ugyan úgy kémény nélküliek, frappáns ízekkel.

8 kedvelés

A squounknak is vannak nyügjei, csak másfajták, sőt a klasszik waynek is.

Az első az a flakon, folyik, kemény, elhasználódik stb, kézzel csepegtetni meg remek móka lehet este a kandalló mellett egy pohár itallal, de egyébként meg nem praktikus.

Szerintem nem kezdőknek való, még én sem vettem rá magam, pedig már bennem van pár év, de a tévedés jogát fenntartom. :wink:

5 kedvelés

Kostolás az más tészta, arra valóban ez a legpraktikusabb mód, mert gyorsan össze lehet rakni, kimosni, vattázni és jöhet a következő.

4 kedvelés

Szia Atis. :blush:

Én azt vallom, hogy nem mindegy kinek és mit ajánlunk. Az első dolog amit megnézek mielőtt segítek valakinek az az, hogy mennyire fogékony, mennyire ejtette rabul. Hogy egyáltalán merjek e tovább gondolkozni mint egy porlasztós kezdő szett. Volt akit azonnal RTA-ra szoktattam, volt olyan is akinek mecha kellett egy MTL RDA-val. De Ők vették a fáradságot, hogy úgy álltak neki, hogy már előre átnyálazták a cikkeimet, kertek tanácsot okosabbaktól, és ami nagyon ritka, vásárlás előtt rengeteget beszélgettünk modokrol, tankokról, egyszóval mindenről. Részemről még nem volt arra példa, hogy valaki squonkerrel szeretett volna kezdeni, ám arra már igen, hogy amint beletanult és képletesen szólva el tudtam engedni a kezét, akkor második vagy harmadik szettként egy squonkert újított be az illető.

Én szívesen ajánlanám a squonkert, de csak annak aki nem zárkózik el előle. :slightly_smiling_face: Egyébként igazad van, tapasztaltam, hogy sokkal izesebbek. :heart:

8 kedvelés

Vejem kb 3. hónapja vapel,kezdte egy Melo3 szettel,aztán kikunyerálta a fiókomból a Cylin rta-t,múlthéten megtudta,hogy áru tárgyát képezi a Shogun rda-m és jött a megkóstolnám aztán már csavarta is ki a kezeből​:slightly_smiling_face:viccet félre téve belőttem neki tc-re,ő is nézte mit hogy kell és eggyik kedvenc szettje lett azóta​:smirk:

7 kedvelés

Nem azt mondtam, hogy lehetetlen, de a kezdő 90%-a már attól rosszul van, hogy nem csak egy öngyűjtó kell hozzá, meg porlasztó, úristen, leves, tölteni kell stb.

És különben is ő már nem kezdő, csak mester kurzust kapott tőled és egy intenzív tanfolyamon feketeővesre vapeelte magát. :joy:

8 kedvelés

Nem cáfolni szeretnélek , de 3 napja használom a squonkert , de sem a palacknál, de még az 510 csatlakozónál sem tapasztaltam megfolyást idáig. A kemény palackokra meg a szilikon palackok megoldást jelentenek ! :wink: De amúgy igen részben igazat adok vannak gyenge minőségek ebben a szektorban is ! :+1:

5 kedvelés

Nem azt mondtam, hogy rosszak, csak máshol lesz velük nyűg…mintahogy ez igaz kb. mindenre a podtól az rta-ig. Szóval a lényeg, hogy mindegyikkel lehet jól rajtolni meg rosszul és később is lehet megszívni akármelyikkel.

4 kedvelés

Igen talán annyiból jó,hogy szeretik a jó ízeket és érdekli őket a dolog a lányommal eggyütt,nekik úgylátom nem csak arról szólt,hogy leteszem a cigit azt lessz valami,hanem elmélyültek a vape világába pár hónap alatt.Pont ma küldtek képet a szettjeikről,hát a kis munkás modjaimal elszégyeltem magam a duál akus modjaik láttán​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

És mond Tibor a szállítás megoldott lesz valamilyen eszközzel, vagy otthonra tervezed ? :slight_smile:

1 kedvelés

Saját tervezésű RollsRoyce-ot készítesz? :wink: Mikor indul a tömeggyártás? :heart_eyes:

2 kedvelés

Szerinted minek épül paks 2? :grin:

2 kedvelés

Ha nagyot akarsz akkor ez kell neked !
https://sportlampa.hu/soshine-32650-toltheto-li-ion-akkumulator
https://www.aliexpress.com/item/1005002257885673.html?spm=a2g0o.search0302.0.0.9fdc18decrOUv1&algo_pvid=74e25309-b452-457c-8365-65058215a017&algo_expid=74e25309-b452-457c-8365-65058215a017-6&btsid=0bb0624316239520377133793ec97b&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
Alin látszik mekkora is a mérete :laughing:

2 kedvelés

Épül már a mecha cső?

5 kedvelés

Atisom teljesen egyetértek Veled. A miértre a környezetem már megadta a választ, azért nem mennek ebbe az irányba, mert úri-muri lett. Sajnos sok-sok e téren elhibázott reklámnak köszönhetően a luxi kategóriába került pl. a squonker (is). Kézműves dolognak látják-tartják, ami olyan mint a kézműves fagyi, finom, nagyon jó, de az előállítás és a fogyasztás is dupla annyiba kerül. Uh kerülik, mint influenszer a dögkutat.
Be kell vallanom, én is csupán ámulva néztem eddig az említett cuccokat. De miután kezdtem vonzódni az old school cuccokhoz, alaposabban utánanéztem. Így lett nyilvánvaló, hogy jó döntés lehet ez!!! Is.

5 kedvelés