Squonk javaslatok, ellenjavaslatok

Nekem pl még sose volt squonk. De ha egyszer majd lesz, akkor os kizárólag mtl-ben fogom használni…
És ahogy azt már a múltnap is láttam, csakis chipp-es mod lesz. Mert nem fogom magam agyon rázatni az árammal, még kiesnek a tavaly kapott arany fogaim…:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Nekem is mindegyik védelemmel el látott.
Egyedül a pico squueze 1 ami fél meha.
Dovpo Topside lite
Pico squueze 2
Pico squueze 1
Nekem nincs mit felni hogy meg ráz.
Az éven lesz csak 2db fog implantálva, úgy hogy inkább előtte mint utána! :rofl:
De most hogy mondod megkérem a fatert kóstolja meg hátha lesz valami! :rofl: Neki is van arany foga bőven, bár vagy 30-35 éve nem bagozik! :joy:

3 kedvelés

S-Rabbit + Cthulu M RDA

3 kedvelés

Wotofo profile squonk+ Stng


10 kedvelés

jajjj …bocs, hogy fentebb kiírtam, hogy mennyi SM-en a mod most :rofl:
Viszont, bitangjóóól néz ki a szetted és fátylat rá, hogy mennyi volt.

Semmi gond! Én akkor is tudtam, hogy drágán veszem, csak nem tudtam ,mennyire! :joy::joy::joy::joy: Viszont ezáltal meg is tudom becsülni!!

1 kedvelés

Hát aki úr, az úr, ennyi. :grin:

1 kedvelés

Ma volt szerencsém kézbe fogni,a kollégám rendelte Marekéktől.Igazán csinos jószág!

3 kedvelés

Ennek levehető az oldal lapjai?

Bocs,hogy csak most válaszolok,igen levehető.Mindjárt rakok fel képet.




Csak a nyuszifejes oldallap levehető. Pár dolláros squonk-mecha + a Cthulu tank.

5 kedvelés

Ha már itt vagyok, akkor nem akarok ennek úgy topicot nyitni.
A lost vape Centaurus Quest squonk moddal van valakinek tapasztalata?:grinning:
centaurus-quest-kit-bf-lost-vape

1 kedvelés

A squonk palack nagyon gatya… Egyébként szokásos LV quest

1 kedvelés

Nagyon gatya alatt mit értesz?:grinning:
Eddigi videókban csak azt hallottam hogy dicsérték.

2-3 hónap alatt szétmegy, tárazz be cseredarabot.:woozy_face:
Családban van, nem az enyém, de állandósult szop@sfaktor az eresztő műa. palack.

1 kedvelés

Igen, sajna a palack aljan a 2db ful ami a helyen tartja elgyengul. Egykis ideig lehet menteni, ugy hogy kitamasztod es feszes lesz megint, de aztan eltorik.

Teljes mértékben alátámasztom, amit előttem írtak! Gariban vették vissza az összeset az aromapalotában. Kis gyenge műanyag fülek tartják a palackot, beakadós módszerrel. Max 2-3 hónap, és már nem akad be, mert elgyengül. Mikor én próbálkoztam vele, még nem nagyon lehetett kapni hozzá cserepalackot. Amúgy nekem tetszett volna a mod, mert szép is, jó is, de ez a palacktartó megoldás gallyra vágja az egészet.

Sqounk modbol a dotmod nagyon jo. En nagyon szerettem.

Dovpo topside dualt használok. Teljesen boldog vagyok vele.

4 kedvelés

Így a vélemények után én is azt nézegettem :thinking:
Sajnálom hogy ilyen gagyi, mert nagyon tetszett :face_with_diagonal_mouth:
A sima vagy a yihi chippes van neked? Illetve az akku fedél milyen minőségű? Így videókon könnyen Törő alaktresznek tűnt!