Squonk javaslatok, ellenjavaslatok

Mert az akku a flaska mellett van.

A csatlakozó közepén a center pin üreges és süllyesztett menetelésű . Ugyan olyan elválasztó vagy nevezzük szigetelő rétegnek van körülötte mint a normál 510 Ben ami nem engedi a folyadékot máshová csak vissza a tartalyba

4 kedvelés

De akkor a mod 510-én kersztül vezet a cső fel az rda-ba? A cső nem ég meg? Vagy hogy kell ezt elképzelni technikailag?

Hu mély levegő szúszááá. A képen látható csatlakozó Bf tipusú a negatív vissza csatolása az aljzat tetején van a pozitív becsatolas pedig az alján a kettő között van a szogetelő réteg ami nem engedi a kettőt közvetlen csatlakozni . Erre van a kapcsoló ami zárja az áram kört a huzalon keresztül. Az az valós fizikai kontakt nem alakul ki a kettő között és a két anyag nem ég össze
image

Középen látható O gyűrű választ el mindent a kép @szasza4791 Pinterest portfólióból van

3 kedvelés

Szúszá, értem már :sweat_smile:
Ha nem érteném is hazudnék, de nem kell :sweat_smile:

text girlfriend GIF

OK, tudom, fárasztó tudok lenni :sweat_smile:
Szeretem tudni mi hogy műkszik, nem csak használni :grin::rofl:


Szia Beáta.
Hátha így jobban át látod a működését.
Így néz ki a belseje kB.
Palack meg nyom. Leves kúszik fel a csövön az rda-ba és ott a vatta fel isza.
Nem egy ördöngösség.

4 kedvelés

Így tök egyszerűnek tűnik :blush:

Mért érzem úgy , hogy most sem világos csak bézs színű a dolog :thinking::sweat_smile:

Tényleg értem :hugs:
Valahogy másképp képzeltem ezt az 510-s csatti alatti részt. Nem is tudom miért :face_exhaling:

1 kedvelés


Nézd el nekem nem vagyok kamera men! :rofl:

6 kedvelés

Magic Fingers Family GIF

1 kedvelés

A lényeg megvan, az nem volt tiszta, hogy a folyadék miért nem megy vissza a modba ami pl a csőben marad. De már értem :blush:

1 kedvelés

Jóvanna, lefárasztották a buksimat melóban ma már :blush: nem bírja ezt a sok gondolkodást :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés


Ez a mod 510es csatija a furatal a közepén, amin keresztűl a leves megy fel az rda-ba.
Ide betekered az rda t és kész is.

5 kedvelés

Nekem kezd bejövős lenni ez a squonk dolog.
Dovpo, pico squueze 1. De ma jött még egy :rofl:.

4 kedvelés

2 kedvelés

Van ilyen squonk alternatíva is mostmár:

1 kedvelés

Dovpo Topside Lite + Haku Riviera



1 kedvelés