Slukk szám

Kukorica :corn::corn::corn:
(Avagy folyékony HEETS)

2 kedvelés

Szerintem meg egyszer legalább próbálkozz meg levegősebb cuccal, egy mtl clapton kíséretében. Ha a mg/ml dolgot veszzuk alapul, akkor lehet napi szinten csak 2ml plusz hiányzik neked ahhoz, hogy úgy érezd magad tőle ahogy szeretnéd. Az Ammit tudja! Tégy egy próbát, hátha…

4 kedvelés

Hat lakmusz nincs. Csak wc. Az is csik. :grinning:

Köszönöm!

Azt hittem 18+ -os topikba tévedtem…

Amúgy remélem igen, és nincs itt kiskorú Vaper​:point_up:

1 kedvelés

Ámen!

Néha nehéz megmondani, hol is vagyunk. :rofl:

Van olcsón GPS-em :wink:ezeöccá

1 kedvelés

Szerintem, meg aki dl-ben tolja, annak igenis, lemegy a tüdőre elég rendesen…

Igen, ott jobban leszaladhat. De nehezen jut el gőzzel, mert a fentebbi régiókon lecsapódik a gőz, és az általa hordozott részecskék. Ez fizika.
(Most tanulok 12T gőzkazánt​:joy:)

1 kedvelés

Ha az a 100as csak 95ös valójában akkor is ki tudom belőle keverni a 2est. Én így gondolkodom. Lehet hülyeség, de túl rövid az élet ahhoz, hogy azon mérgelődjek amin nem tudok változtatni. Kíváncsinak én is kíváncsi lennék mi az igazság, de megtudni szerintem sosem fogom. :woman_shrugging:

3 kedvelés

Nem tudok, mert úgy hiszem nincs olyan amihez mi is hozzáférhetünk.

2 kedvelés

Ha max kicsit gyengebb lenne, szivok belole tobbet. En 3- ast est 6- ost keverek. Mikor mihez van kedvem. Egyikkel sincs semmi bajom. Max tobbet gozolok.

2 kedvelés

Én viccből beszélek laborossal, asszem. :+1:

1 kedvelés

Ide vele!

Őszinte leszek,engem nem érdekel hogy eggyel több vagy kevesebb káros dolgot viszek a szervezetembe.
Ripp-ropp,kóla,e-mentes,vagy akár a bio akármi amit 50 éve nem permeteztek……
állítólag :grin:

2 kedvelés

Pont ilyet akartam…

Engem is a hiányérzet zavar. Ma már most elment a napi 5 ml, de nem telít. Három tank, kétfajta alap. Tehát nem egy helyről.

Nyugodtan, ha van rá lehetőséged. Én sajnos nem ismerek ilyen embert. De, ha megteszi Neked, hogy csinál pár tesztet az… Jajj várj, jó ez nekünk? :thinking: Fontos lenne tudni azt, hogy végig át voltunk verve? Jobban éreznénk utána magunkat? Lejjebb menne a nikotin ára? Vagy esetleg végre hoznák azt a minőséget a gyártók amit el várnál? Sajnos az élet igazságtalan… Viszont ellenben megértelek, csak nem akarok felesleges feszültséget. Remélem nem értesz félre. :hugs::heart: Na megyek inkább Éva csomijáért, már elállt a monszun. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés