Slukk számláló


Also bal sarok a kijelzőn, slukk számláló. Kb 4-5 órája volt nullázás. Normális ez így? Majdnem 200 slukk alig 5 óra alatt?

2 kedvelés

Bocsi de én nem ezen akadtam ki .1.99 ohm on 13.5 watton megkérdezhetem mit is hajtasz ?
Amúgy igen at a slukk számoló

1 kedvelés

Szervusztok !

5 óra alatt 200 slukk nem sok ! Habár attól függ mennyi a nikotin tartalom !
Viszont a 2 ohm-hoz a 13,5 wattot sokallom én is !

1 kedvelés

Ares 2 24mm. De cseppet sem melegszik…

2 kedvelés

Kicsit állítottam rajta…

2 kedvelés

Így viszont érzem hogy gyenge nekem. 3mg-os nikotinos liquid.

2 kedvelés

Akkor neked nem a watt kevés , hanem a nic. tartalom ! 3mg ost dl tankból szoktak szívni vagy azok akiknek már elég a 3mg. mtl.

4 kedvelés

Nm birom a 6-nal erossebbet

2 kedvelés

1ohm körül 12-14,5watt sok? 9es nic
Hellvape md

2 kedvelés

Torok hatás miatt? vagy mi a problémád ?

Az egy ohmnak a 12-14 watt az kell !

5 kedvelés

Az erősebb nikotin-tól köhögök nagyon

1 kedvelés

A nikotinsót tudom akkor ajánlani :slight_smile: amig meg nem szokod bár a th át nem tudom mivel tudnád megkerülni . Amikor kövezőnek építed ne nyomd le teljesen a coilt . Hanem nagyából egy síkban legyen középen. Próbálj meg hosszabb slukk ok kivenni belőle most látom a legnagyobb levegőn van. Próbáld mega 2 legkisebben a levegőt ás jó hosszú vagy számodra kellemes slukkokat szívj. Egy idő után megszokod (ezzel szinte mindenki igy van ) .Feltéve ha nincs valami allergiád. Amit remélünk hogy nincs .

1 kedvelés

Próbából lehet egy 4,5 mg. ot is beállítani kezdésnek !

2 kedvelés

Valami csak lehet mert ma cseréltem huzalt és mintha nem köhögnék annyira tőle. Eddig ni80 volt. Most meg kanthal van. 28ga mindkettő.

1 kedvelés

@Andras_Barton, épp most nézem a videót a Luca Creation - al, közben figyelem, ahogy dupla meg tripla slukkokat tolsz… Igy én is toltam egy pár dupla és tripla slukkot, teljesen más az íz igy. Sokkal jobb… :+1::+1:

2 kedvelés