Mi a normális?

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy ti mennyi liquidet szívtok el egy nap? Mi a normális?

2 kedvelés

Dl vagy mtl ? Pl tegnap vegyes tank és leves felhasználás mellett el ment 40-45 ml dl be .
Valaki meg van mtl szintén 10 ml vel de van a közösségben olyan MTL felhasználó aki el pöfent 50mlt egy nap.

6 kedvelés

Az alaplé mennyisége majdnem mindegy…a napi nikotinbevitel viszont nem. Én 45-50mg-ot fogyasztok (15-17ml liquid/nap)

5 kedvelés

Már, hogy napi 45-50mg?

2 kedvelés

Nálam 1ml liquid-ben 3mg nikotin van és 15-17ml-t szívok ebből mtl-ben.

3 kedvelés

Ok, köszönöm. Én 3mg-ost szívok, és naponta 2x töltöm az 5ml tartályomat, szóval 10ml/ 3mg os lötty. Mert, hogy valaki azt mondta, hogy ez sok.

2 kedvelés

tehát 30mg/nap…az nem sok…lényeg, hogy neked elég

3 kedvelés

Rendben, köszönöm.

2 kedvelés

Néha MTL és néha RDL, gondolom az mindegy ugye?

2 kedvelés

alaplé fogyásban nem mindegy…de az mint írtam irreleváns. Több gőz - több alaplé (és több aroma)

3 kedvelés

Leírsz nekem egy keverést, ahogy te szoktad? Ha nem titok? :slight_smile:

2 kedvelés

én pont aroma nélkül vépelek :rofl: itt talán egyedüliként
1liter 70/30 vg/pg-hez csak hozzáöntök 32ml 100mg/ml-es pg alapú nikotint…és kész

2 kedvelés

Az mit is jelent? :slight_smile:

2 kedvelés

És ott milyen íz jön ki? Mindennek van valami íze :slight_smile:

2 kedvelés

Azt jelenti, hogy nem ízesítek semmivel…a vg-nek van egy pici édeskés neutrális íze…ezért is használok vg többletű liquid-et…a pg íze magában sz@r :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Értem, most hallom előszőr ezt :slight_smile: de legalább nem hülyén halok meg :rofl:

2 kedvelés

Az ízekbe beleuntam…a nikotin bevitele számít csak számomra…th-val, elegendő gőzzel. Mivel ez nem elterjedt/ismert ezért erre nyugodtan mondhatjuk, hogy NEM NORMÁLIS :rofl: …viszont nálam működik és nekem meg ez a lényeg

3 kedvelés

Még elég új vagyok és még nem érzem mi lenne a jó.

2 kedvelés

tesztelgess és majd kialakul

1 kedvelés

Nekem 100 ml-ben van 3 mg :smiling_face:
15 ml /nap mtl :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés