Slukk szám

Sziasztok! Kicsit aggódok hogy sokat van a számban az e cigi. 350-400 slukk/nap DL-ben. Volt már 800 is MTL-ben. Ti mennyit slukkoltok és miben. Köszi a válaszokat.

Szia. Szerintem én kb 5-600 slukkot teszek bele naponta. De nem tudom biztosan, mert több modot használok, ráadásul a Hera nem is írja a slukk számot. Vagy csak még én nem találtam meg benne. :sweat_smile: Szerintem, ha jól esik akkor nem számít mennyi. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Én meg sosem néztem. :sweat_smile:

2 kedvelés

1500 körül én még élek… :man_shrugging: :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Én aggódok. :blush:

2 kedvelés

Ha nem fáj a fejed és nincs hányingered, akkor nincs baj​:blush:
Ha igen, akkor vedd lejjebb a nikotint​:wink:

2 kedvelés

3mg-osat szívok nincs semmi bajom csak soknak gondoltam. Állandóan a kezemben van vagy a zsebemben. Ha nem húzza a zsebemben érzem hogy valami hiányzik.

3 kedvelés

Sziasztok! Bocsi, beletrollkodok​:grin: Én is 500 és 600 körül vagyok egy nap. Ezt azóta tudom, mióta az új gépem van, mert az eddigiek nem számolták. Nem kapcsoltam össze eddig, de jobban belegondolva, azóta van kb hányingerem és fáj a fejem sokat. Nem erős a liquid, mert már csak 4mg-ost keverek. Ennél is lejjebb kéne vennem? Az már hegyi levegő nem? :grin::grin:

4 kedvelés

2 kedvelés

Amióta tudod csak azóta van baj :thinking:. Ne nézd :rofl::sweat_smile:
Bocsi

1 kedvelés

Ha nem is érzed erősnek, azért egy idő után telítődik a szervezet. Ez a fejfájás és hányinger csak az előszobája a komolyabb bajoknak. Ilyenkor kell lejjebb menni, amíg nem lesz tényleg komoly baj. Ha így érzed magad én lemennék 3mg-ig a helyedben. De persze nem piszkálni akarlak, csak egy tanács. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Egyébként igazad van. Egyszer kíváncsi voltam mennyit szívok azóta minden reggel nullázással kezdem a napot. Bár semmi bajom nincs tőle, de mégse tiszta levegő.

7 kedvelés

5-600 slukk 7-8 órán belül… de vam h több is​:laughing:

4 kedvelés

Vagy úgy mint a saját esetemben, kiesek a fülkéből az aszfaltra, úgy hogy közben megszakadt a film is…aztán 6 törött borda, 3 hónap betegszabi… egy enyhe nikotin mérgezés…:grin::sweat_smile:

1 kedvelés

Én anno kutyát mentem sétáltatni egy teli tankal, de már úgy mentem haza hogy a tank üres volt és a kutya húzott engem. :sweat_smile:

2 kedvelés

Az én esetemnek is már több mint 2 éve… szerencsére megúsztam 6 törött bordával

3 kedvelés

Hát azért ez nem semmi. Azért, ha belegondolok nekem mindig szerencsém volt, mert általában itthon ért a halál. Utána 2 napig rá sem tudtam nézni. Cudar dolog, vigyázni kell.

Esetemben, annyi h 3mg/ml szívok mtl-ben… ami nem sok, viszont vigyázni kell a nikotin mennyiséggel…
És ezt mindenkinek írom… :blush:

3 kedvelés

Most 2mg-osat szívok, ettől is volt már, hogy soknak éreztem, de akkor aznap nem volt tennivalóm és valóban nagyon sokat szívtam. KB. a duplája lehetett a megszokottnak. MTL-ben az a jó, ha keveset fogyaszt a tank mert ugye a mg milliliterenként értendő. Bár, ha belegondolok egy mtl claptonnal majdnem ugyanott van az ember. :thinking:

1 kedvelés


Ebben is 3as van, de ma ez már a 4ik tank benne, és ez is hamarosan üres lesz… szóval én is tolom neki elég rendesen…:sweat_smile:

3 kedvelés