Segítség kérés

Még nem tudom, de ezek szerint semmire​:rofl::rofl::rofl:

Ha tetszik, akkor nincs gond a duallal, de egy mtl szettre kicsit overkill, ráadásul batár nagy és dög nehéz. Nem az a pici csajos mod, szvsz.

Ja és dual esetén 4 db akkuval is számolj, meg ha nincs még egy 4 ágyas töltővel (vagy 2-es).

Plusz szerintem a kicsi 22-es kazánok bénán fognak rajta kinézni, széles test, keskeny fej effekt.

Na szóval, ha 25w-on 0,6-os porival egyből tüdőre “inhalálok”,akkor nem dl-ezek? :blush:

De, akkor egy szűk dl-t használsz.

Na, akkor én dl-ezek​:blush: Az Innokin Kroma 217 Z Force lesz a nyerő szerintem​:blush: De még nézelődök​:blush:

Nekem a kromával 2 bajom volt, az egyik, hogy ez az oldallapos nyomogomb nem gyere be, a másik, hogy 10-ből 1x nem érzékelte a nyomást, bár azt nem tudom, hogy ez csak nálam volt-e hiba, illetve az még az 1.0 kroma volt.

Ez vajon jó szett?

https://www.calumette.com/2806-kit-geek-vape-aegis-max.php
Ezt néztem még

És ezt is

És ezt is​:grin:

A Kroma elfogyott, addig gondolkodtam rajta​:unamused:

Z80, ha nem baj hogy nagy dög, akkor a Max

A z80ra +1, bár a hozzá tartozó tank… De tudsz rá később rtat tenni :slightly_smiling_face:

Elég ha én nagy dög vagxok, szóval a Max akkor kilőve​:rofl::rofl:
AZ80 tankja nem jó?

1 kedvelés

Én nem szerettem. Általában folyt valahol. Ízre nem volt olyan rossz

1 kedvelés

Vagy ha veszek z80 modot, akkor mondjuk melyik tankkal lenne jó, ami porlasztós?

Rta. Nem véletlenül kerül elő minden porlasztós kérdésnél. Nem egy nagy valami az építés és kisebb a sz@…s faktor( na jó, más jellegű):grin:

1 kedvelés

Ehhez nem tudok hozzászólni. Csak azt próbáltam és a gtx onet. Gyorsan át is tértem rta-ra :person_shrugging::slightly_smiling_face:

Ezzel jó lehet? Már elvesztem teljesen​:rofl::rofl:

Még mindig azt gondolom, hogy nem értem meg rá:rofl::rofl: Tudom,tudom, cipőfűző, szobatisztaság​:rofl::rofl: Még ellenállok​:grin::grin: