Segítség kérés

Jó kérdés, szerintem a dani és a porlasztós tank nem létező kombó, legalább is én még nem láttam ilyet.

Rta esetében az átlagos kínai boardokhoz képest, olyan 30k-ig viszont nálam olyan volt a dani, mintha eddig egy homályos képet néztem volna, ami kiélesedik. Nem tudom jól megfogalmazni, de gőzben, ízben és folyamatosságban is hozott pluszt. Preheattel meg más dimenzió.

4 kedvelés

Igen, ilyesmi fogalmazódott meg bennem is, én még nem rta-ztam. Köszönöm :slight_smile:

Az építéshezvaló “megérés” pont egybe esik a szobatisztaság elérésével kb. Bár a szobatisztaság sokkal nehezebb mérföldkő! Biztos, hogy ezek után sem állsz rá készen? Csak addig misztikus, míg el nem kezded. Utána egyszerű, olcsóbb, cserébe összehasonlíthatatlanul jobb élmény. :wink:

Én a cipőfűző kötéshez szoktam hasonlítani. Hasonló készségeket igényel.
De találó ez is​:joy:

Azt azért tegyük hozzá, hogy az rta-t nem megépíteni művészet, hanem megtalálni azt a setupot, ami nekünk tökéletes.

Hát igen, porlasztóval viszont ilyen gond mondjuk nincs. Ott lehet választani lGEN/NEM lehetőség közül, azt annyi.

A porlasztós addig volt hasznos amíg megtaláltam a setup-ot. Aztán irány a fiók mélye.
Amennyire félnek (én is féltem) tőle, annyira alaptalan volt.

Én igazából félni nem félek tőle, de még mindig csak ott tartok, hogy keresem a bejövős ízeket. Hát nem sok van eddig sajna.
Gondoltam először kitapasztalom ezt, aztán jöhet az rta. Nem akartam halmozottan hátrányos helyzetbe kerülni :smiley:

Ezzel az elgondolással 1 bibi van. Más egy aroma egy jó rta-ban meg egy porlasztóban :sweat_smile:
Az íz függ a vattától, huzaltól, stb.

1 kedvelés

Ez igaz, sokszor ezért nem is jön. :rofl:

Jogos :sweat_smile:
Azért az első építgetésnél több égett vattát szívtam mint kellett volna​:rofl:

Én mai napig tudok ízetlent tekerni bármelyik tankomba 4 év után. :grin:

Mostanában az rda pörög, az 10-ből 10x megy.

Én 4 éve keresem, de azért ne add fel. :smile:

Igen, amint leírtam, az eddigi olvasatok alapján beugrott ez is :sweat_smile:

Asztalnál könnyen öntözgeted :blush:
Menet közben nem túl praktikus sajnos.

Sziasztok, jó reggelt mindenkinek. Az innokin coolfire z80 modról @Vaperina_Kinga írt egy szuper jó tesztet. Érdemes elolvasnod @Krisztosz

3 kedvelés

Hát, végülis a cél az, hogy nekem jó legyen. :grin:

Sziasztok! Most értem haza, olvasgatom, amiket irtatok​:grin: Köszönöm​:blush:

2 kedvelés

Erről a keszülékről van valakinek véleménye?

Kit Aspire Vrod 200

Duál 18650? Mire készülsz? :sweat_smile: