Segítség kérés

Sziasztok,tudnátok ajánlani nekem pár megbízható,jó MTL készüléket? Most egy “Silver cig e-lounge 1900mah” készülékem van,de kezd meghalni. Előre is köszönöm a segítséget!

3 kedvelés

Szia!

Ha csőben gondolkodsz esetleg egy ilyen?

https://liquidhall.com/keszuelekekszettek/kezdo-keszuelekek/beepitett-akkus-mod-keszuelekek/freemax-twister-2-mod

1 kedvelés

Köszönöm utána nézek, ez jó fajta? Gondolom használtad már.

2 kedvelés

Nem, csak véletlenül szembe jött és tetszik. Ami számomra hátrány, hogy beépített akksija van, szóval valszeg nem fogok venni.

1 kedvelés

Értem,azért köszi.

4 kedvelés

Beépített akkut én sem javaslok…meg úgy általában a mod-ban akkufeltöltést sem :point_up:

1 kedvelés

A miértet is megírod?

Az aksik hamarabb halnak mint a modok ez az egyik ha le merül nem lehet könnyen cserélni felkell rakni töltőre ezzel helyhez kötöd a használatát bár üzemel külső aku pakrol de közben szipákolni és terhelni az aksit az álmoskönyvek szerint nem biztonságos…

4 kedvelés

Bár a c-type usb már strapabíróbb a régi micro usb-nél azért még így is problémaforrás lehet az olcsóbb modelleknél. De a fő ok az, hogy sokszor volt problémaforrás az alaplapra nézve a mod-ban töltés. Nekem nyírta már ki az elektronikát egy CUBE mod-ban…és többeknek van hasonló tapasztalata. Szóval nem mondom, hogy te is így jársz biztosan, de én többet emiatt “nem dobok ki pénzt az ablakon”
Az akku is jobban bírja ha nem használják töltés közben…ahogy most János is írta

4 kedvelés

A beépített akkut ott kell töltened nem tudod máshol :stuck_out_tongue_winking_eye:de ha beszarik akkor kuka az egész.
Ha külső akku,akkor csak cseréled és nem dobós a készüléked,max akkut cserélsz ,ami jóval pénztárcabarátibb.
Külső akksisnál nem töltésre hanem szoftverfrissítés miatt van az usb vagy C tipus.

4 kedvelés

Értem,köszönöm a válaszokat

De a te döntésed,mi csak mondjuk a tapasztalatainkat ,ha megfogadod az is jó,ha nem az is :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tudtok ajánlani, melyik készülékek megbízhatók?

1 kedvelés

Naná! Már hogy ne tudnánk :rofl::rofl::rofl:
Az viszont attól függ mennyi a matek :smiling_face:

Meg hogy zsebben hordod, táskában vagy otthon kiteszed az asztalra?

3 kedvelés

Ha írsz tól-ig akkor át tudom gondolni. Van a bankban 1mill is, de azért inkább nem vapert vennék​:blush:

1 kedvelés

Ezzel most egy végtelen kommentfolyamot generáltál :sweat_smile:

2 kedvelés

Természetesen magamnál lenne mint anno egy doboz cigi

Kicsi 18650 Asmodus colossal 8-10 ezer
Dicodes Dani 21700 120 ezer
Innen a te döntésed :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

A tól ig - ot neked kéne írnod, hogy mennyit szánsz ra5,és akkor már lehet kapsz is ajánlatokat :thinking::slightly_smiling_face:

1 kedvelés