Sokadjára is segítséget szeretnék kérni 🙂

Sziasztok :slightly_smiling_face:
Nagyjából megszületett,hogy melyik készülék lenne az első külső akkusom.Persze mire eldöntöttem,addigra egy másikat sem nagyon tudok elengedni​:slightly_smiling_face:Természetesen csak egyet tudok most venni.
(Előre is elnézést, sok kép lesz a posztban.De úgy gondoltam könnyebb,mint csak a neveket leírni.Vizuális vagyok​:slightly_smiling_face:)

Az egyik a Vaporesso luxe II.(Itt csak a mod kell,mert DL tank van hozzá,nekem meg MTL kell)

A másik a Aspire nautilus gt kit.(Ezt egyben venném,mert jó a tankja,ha jól emlékszem a tanácsaitokra​:slightly_smiling_face:)


Szeretnék segítséget kérni,a tapasztalaitokban bízva(vagy a barátaitok tapasztalataiban),hogy a Vaporesso luxe-ra melyik tankot ajánljátok?!Úgy gondolom sikerült az összes általatok eddig említett tankot összeszednem​:slightly_smiling_face:
Nem tudom mindegyik tankba lehet-e olyan porlasztót tenni,ami tuti nikkel mentes(4+++±es allergiám van a nikkelre)
Eddig a Vaporesso gtx one-ba és a Orca solo plus-ba vagy kerámia vagy regular vagy mesh porlasztót használtam.

Van-e valakinek az említett keszülékekből?
A Vaporesso luxe-ról rosszat nem olvastam.Max.nem biztos, hogy elfér kényelmesen a kezembe​:joy:
Az Aspire nautilus gt-ről annyi az infóm,hogy billeg az asztalon.














Tényleg bocsi a sok képért​:slightly_smiling_face:
Tudom,hogy mindenkinek más az igénye,mást szeret,de kérlek segítsetek :heart:
A készülékekkel kapcsolatban is nyugodtan.Bármi véleményed van,ne tartsd magadban​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szia, én nem ajánlom neked a lux2-t, nekem van, két akksis modot nem ajánlok MTL-felhasználásra, nagy a súlya! Én mindenképpen egy akkus modok közül választanék!

3 kedvelés

Így van, erre a modra egy 22- Nautilus GT mini, és öröm van! :dash:

3 kedvelés

@anon40018559 tudnál is ajánlani esetleg?:slightly_smiling_face:
Főleg,ha még esetleg akciós is​:wink::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

@Andras_Barton kerülgetjük egymást már egy ideje a kicsikével​:joy::heart:Mióta először megláttam itt​:slightly_smiling_face:Tanácsolták,hogy kérdezzelek téged,de nem "mertem":see_no_evil::joy:

3 kedvelés

kis csinos mod ez amúgy,hány mm fogad 22 vagy 24mm?

2 kedvelés

fizetés milyen az oldalon kártyával kell vagy pay pall megy?

2 kedvelés

Mielőtt döntesz…

Én már jártam párszor úgy, hogy kinéztem, megnéztem, utánaolvastam, jajdejó, megvettem, majd mehhh. És eladtam.

Szerintem (igenis) fontos a méret, mondhatnám a méret a lényeg, nem mindegy milyen hosszú és milyen vastag, ez van. :rofl:

Ezt csak azért, mert pl. az említett yihi nálam azért esett ki, mert 9 cm és tudom már, hogy nekem azt nem kényelmes fogni. Nincsen kis kezem, de nem is lapát, sok-sok vásárlás után már tudom, hogy nekem a 80x40x25 az a dimenzió kb. ami jól esik. És tudom hülyén hangzik, de tényleg számít az az 1 cm plussz hossz, vagy az a 0.5 cm vastagság különbség.

Szóval ha van lehetőséged vastagabbakat is kézbe fogni érdemes megnézni és lemérni, hogy tényleg kényelemes-e, hiszen az ember egész nap csak fogdossa. :stuck_out_tongue:

Na meg azt is vedd figyelembe, hogy cipelős lesz vagy sem. Nekem van egy oldaltáskám, amiben pénztárca, telefon, kulcsok elférnek, plusz a szett, szóval ha nagy, akkor már necces beszuszakolni.

És akkor még ott van a súly…az odin 100-as amelett, hogy nagy volt még súlyos is, szóval nem volt az a gatyazsebbe hordható fajta.

Meg milyen anyagból van: full metál, metál gumival stb., a fém tud nagyon kellemetlen lenni, mert kihül és utána hideg, amig fel nem melegíted.

Szóval csak ennyit akartam, uff.

p.s.:

itt a kép, amit már egyszer beraktam neked:

Ez pont azért készült annó, hogy a méreteket szemléltesse, az legelső és legnagyobb az aspire deco a maga 92 mm magasságával a legnagyobb, na a yihi még ennél is nagyobb egy picivel.

5 kedvelés

Tényleg bő a felhozatal! :slightly_smiling_face: Én nem tudok neked segíteni, de ha ezt én írtam volna, akkor még jónéhány napig gondba lennék a választással! :grinning: Sok sikert, és kíváncsi vagyok végül mi lesz majd a befutó szett! :wink:

2 kedvelés

24-ig

4 kedvelés

:thinking: :rofl:

box-dotbox-200w-dotmod

Discordon árul a srác most egy pirosat, újszerű állapotban, 12k-ért…

#vapedealer

4 kedvelés

Érdekes egy hirdetés, én nem venném meg! 110-120 euró az ára most ennek a modnak! Alul van egy fekete is, egy 20-ért az már reálisabb szerintem!

2 kedvelés

Az klón lesz valószínűleg. Az eredet 90 és 120 dolcsi között mozog. 90 dolcsi az akciós ára volt nemrég.

3 kedvelés

Az Angoloknál most is 80 font körül megy,(33000 Ft) amúgy nagyon jó kis mod, volt a kezemben!

3 kedvelés

A minőséget meg kell fizetni. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szólok ha srácnak, ha érdekel valakit, nem klónnak néz ki.

Aki hirdeti nem szokott olcsó cuccokat árulni, inkább a drágább szegmensből vannak cuccai, de ki tudja, annyira nem értek hozzá, csak gondoltam ennyiért jó vétel, ha érdekel valakit.

3 kedvelés

Lehet én tévedek, nincs kizárva. Csak azért az a 12ezer nagyon mély ár a megszokotthoz képest.

4 kedvelés

Lehet a szín miatt, nem tudom.

Én is majdnem lecsaptam lpv-n egy feketére (amikor szorták kifelé), de aztán az arany gombok eltántorítottak.

Na, mind1, nem akarok én itten kufárkodni, nem vagyok érdekelt vagy ilyesmi, csak a dotmod egy másik kávéház, főleg ennyiért, ennyike. :rofl:

4 kedvelés

De, hogy az eredeti témahoz is hozzá szóljak. Nem tudom mit vegyél Beatrix. :thinking: Amiket felsorolsz mindegyik jó. De nekem innen kb csak a Kizoku kéne, tetszene. :slightly_smiling_face: Az viszont fix, hogy a Zeus az DL tank. Az érintőkijelző meg elég kényes, nagyon kell rá vigyázni. A GT szett meg valószínű azért billeg mert vagy nem olyan széles, vagy az akkufedél formája miatt. A Sirius-om is billeg. Annak van az akkufedélen 4 kis bumszli. Mintha lába lenne. :sweat_smile: A GT-vel jobb vigyázni. Ha eldől az asztalon eltörhet az üveg.

4 kedvelés

Arany és fekete… :flushed: Hát hova fajul a világ? :confused:

3 kedvelés