Rossz kezekben az Elfbar!

Akkor kezdjük én szedtem már szét párat lányomnak és töltöttem fel. Ha nem tudod használni újra akkor igen is sok szemét van belőle és veszélyes (műanyag, üvegszálas, akkumulator, tankbetét,) nehezen szelektálható . Az akkumulátor többszörösen felhasznalható !!! Eu elé fordult a dolgoknak ezzel kapcsolatban szeretnének gyüjtőpontokat ott tartani ahol árusítják viszont a tárolása sok szabályt hoz magával mivel használt elektronika . Semmi féle védelem nincs benne csak egy vakumkapcsoló . Sajnos egyszerűn nem besorolható alfaja az elektronikai hulladékoknak . Nem égethető, préselhető, zúzható mert robbanás veszélyes csak is kizárólag szelektalas útjan újra felhasználható . Még azt sem tudják ki ártalmatlanítsa kié a felelősség gyártó , forgalmazó, felhasznaló.

Szerk Azt meg hiába mondják hogy más országokban be van vizsgálva és láttam kibocsátott bevizsgálási papírt mert 100% van benne olyan addiktív szer mit a csipesz és egyéb társaiban . Saját szememmel láttam mit vált ki egy olyan 13-18 év közötti csoportban mikor kézhez kapják

2 kedvelés