Vape piac várható alakulása Horvátországban

Másik e-cigi fórumról egy kis infó morzsa a liquidhallnál dolgozótól( vagy éppen tulajtól), hogy mi lesz a horvát piaccal.

Tudjátok, hogy nem pánikkeltésből osztok meg infókat csak szeretem a tájékozódnak az emberek​:slightly_smiling_face:

15 kedvelés

Be fog következni itt is, sajnálatos!:sweat: A dohány lobbi erősen rá nyomja a béjegét, ahogy elkezdődött a németeknél, úgy végig megy az összes uniós tagállamokon is.

8 kedvelés

A vape42 valami személyes átvételi ponttal nem maradhatott volna talpon ?
Úgy látom, hogy más szlovák bolt ezt teszi.

6 kedvelés

Szerintem már belefáradtak. Hazai helyzet is kegyetlenül bánt velük és még össze se szedték magukat amikor bejött ez az új törvénytervezet és inkább feladták ezt a lehetőséget.

8 kedvelés

Ilyenkor kicsit eluralkodik a pánik bennem, hogy mikor lesz végleg vége mindennek, franciák, horvátok stb.
Ugyanakkor túl sok embert érint az EU-ban ahhoz, hogy végleg elvagjanak tőlünk minden lehetőséget (remélem).

5 kedvelés

Mindenre lesz megoldás. Manórúd törvény után olyan szinten elharapózott az eldobhatós fekete kereskedelm, hogy csak kapkodom fejem. Nem tudom, hogy ország többi részén is érezhető-e de itt Bp-en a téglamanórúd mellett ( amit a rendőrök rendszeresen szívnak az orosz nagykövetség előtt :sweat_smile:) megjelent egy új diszkós alul kör alakban villogó eldobhatós 10 millió slukkos kiadás. Egy csomó tini és felnőtt kezében láttam már a meglévők mellett.

7 kedvelés

Itt Kecskeméten,naponta látom a fiataloknál ezt a tégla alakút,csak ennyire sikerült betiltaniuk. :sweat_smile:

7 kedvelés

És bár nem egészen ide tartozik,de gondoljunk csak bele,hogy az Ukrán-Magyar határon napi szinten mennyi csempész cigaretta jön át az országba,illetve megy tovább Európa számos országába.

6 kedvelés

Mondjuk én nem nagyon örülnék, ha a kéz alatt kellene beszereznem amit szívok!!

10 kedvelés

Hát sracok, én biztos nem tüdőznék semmit le aminek a forrása kétes. Annál már tényleg jobb a szappanbuborék fújás és a nik tapasz :rofl:

8 kedvelés

Keverünk itthon magunknak,ahonnan jön a nik,nevet szándékosan nem írok,Ő biztosan tudna recepteket mondani. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ti nem érzitek úgy, hogy kizárólag a határaink mentén lévő boltok agonizálnak. Azok a kereskedők, akik a Magyar piacra támaszkodva külföldön bejegyzett céggel úgymond a szürkekereskedelmet lovagolták meg. Nyugatabbra lévő boltok nem lebegtetik a bezárást, csak jelzik a Magyarországi szállításnak elmaradását.

7 kedvelés

Èn azt èrzem,hogy a gőzölès teljes ellehetetlenítèse a vègső cèl. :frowning_face:

5 kedvelés

Szerintem meg nem, inkább a Nemzeti Dohányboltokba terelgetése a cél. Úgy áttekinthető, adóztatható…

2 kedvelés

Ott most is lehet venni,már amelyik mèg tart ilyeneket,horror áron sz@r liquidet,ès nikotin boostert is.

5 kedvelés

Az Union belüli szabadkereskedelem biztosított, akadályozása nemzetközi jogokat sért. Ebből kifolyólag előbb-utóbb import engedélyt kapnak a trafikok és rengeteg zárjegyet. De előtte fel kell számolni a szürkegazdaságot…

5 kedvelés

Erről beszélek nem a tiltás a lényeg. Sőt Eleaf készülékeket is vehetsz 30-35 pénzért, amiket eddig szabadon neten 13-ért vehetted. A különbözetre tudjuk ki tart nagyon igényt. Abba az országba, ahol nem a gazdaság eredménye szolgáltatja az adóbevétel, ha nem a fogyasztás 27% + jövedéki adó, szerinted el tudnak menni mellette…

4 kedvelés

Mostanában gyakran beugrik ez a (jövő)kép: az 5cm füstszűrő a 2cm dohánnyal:

tumblr_6e5d6def8cc8b1ac0ce58075830bdcb0_0bd337be_540
Hello szabályzás, viszlát szabad kereskedelem, természetes fejlődés… :wave:

9 kedvelés

Akkor most vattából is raktározhatunk…

4 kedvelés

…csak szeretném, ha odafigyelnénk az “évszakváltásra”: Winter is coming! :wink:

1574593343_175221076_49d31a78558b7e895c363ca18f88a80c_800

12 kedvelés