Porlasztó probléma Vaporesso gtx one, és felújíthatós első szett ajánlás

Elvesztél, ezt tudd!!! :blush:

5 kedvelés

Csak tájékozódom :see_no_evil::see_no_evil::rofl:

4 kedvelés

Hát elkezdődött…! :laughing:

3 kedvelés

Ajanlom a fórum tudásbázisát, @Vaperina_Kinga mesteri frankó cikkeit, írásait, egy kis elméletet magyarán, hogy tetszik-e ez neked. Ezután lehet belevágni. Így érdemes.
És, hogy mivel jár. Utána akár egy By-ka v9-et, akár egy Dvarv Fl mtl-t, ilyesmit. (Kezdésnek klónt).
Nem nehéz építeni, de mégsem fekszik mindenkinek :slightly_smiling_face:és egyszerű kezdést javaslok.

3 kedvelés

Szia!
Felsoroljam ami van nekem és be vált? :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Egyszerre csak egyet próbálnék :rofl:

3 kedvelés

Én is én is :grin::grin::grin:

3 kedvelés

Mond hogy nem szeretnéd elkölteni a 2034.évi fizudat :rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Mindneki írja majd a sajátját…
Én ares2 -vel kezdtem, azóta is megvan, szeretem, olcsó.
Aztán Brunhilde, nagyon hisztis volt, gyönyörű, de csak egyszer sikerült tökéletesen megépíteni, szóval megváltam tőle.
Dvarw fl…Közép de inkább a drágább kategória. Egyszerű, és talán ez benne a szép. Nekem nem.a legjobb ízű tankom.
Byka v9 nekem a tökéletes. Finom ízek, egyszerű építés, nem folyik.
Byka se…kicsit levegősebb mint a.v9… Vele még ismerkedem.
Ja és.van galaxies…nem.rossz, finom ízek, Nem. drága. Nálam valamiért folyik ha felülről töltöm, úgyhogy csak ritkán használom

6 kedvelés

Épp tanyára gyűjtök :rofl::rofl::rofl: annak az árát se kéne elfüstölni :see_no_evil:

5 kedvelés

Oh csodás leírást adtál! :smiling_face_with_three_hearts: Kiváncsi vagyok a fiúkéra :grin::grin::grin:

Én is egy porlasztóssal, ráadásul poddal kezdtem (újra) fél éve. Mondjuk két hónapig meg is elégedtem vele, azóta van khmm… három építős tankom :sweat_smile: Mondjuk, több nem lesz egy ideig.
Viszont a pod a mai napig napi használatban van: bár nem minden ízt hoz úgy, ahogy a tankok, de az a rohangálós-leejtős (kutyasétáltatós) szettem, és nagyon kedvelem. Szóval csak azt akarnám mondani, hogy a GTX (meg a vonzódás iránta :sunglasses:) sem vész kárba feltétlenül, még ha szerzel is mellé később valami komolyabbat…

Jah, égett gumi íz: a drip tipet is alaposan mosd ki, ott is meg tud maradni. Ne kérdezd, hogy honnan tudom…

4 kedvelés

Mutatok egy példát azért, mikre gondolok.
Ezeket olvasgasd át kicsit. Tényleg kell egy kis alapelmélet. Eszköz az van dögivel :slightly_smiling_face:
Ha.már tekertél, szereltél, akkor nem szóltam :slightly_smiling_face:de úgy vettem ki, hogy még nem…

2 kedvelés

Én azt hiszem Dram -os lettem +D​:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:3db büszke tulajdonosa vagyok
Dvarwok,Taifun Gtr,Tripod ami szinte minden nap használatban van nálam persze a többi mellett :grin::crazy_face:

5 kedvelés

Ja és azt hozza teszem, hogy bárki véleményét olvasod majd, elég szubjektív.
Nekem például bejön az arrs2, adja az ízeket amiket várok, de sokaknak nem

4 kedvelés

És a Byka?! :person_shrugging::thinking:

5 kedvelés

Ne aggódj​:stuck_out_tongue_winking_eye:a kezemben van ,nem maradhat parlagon ő sem :stuck_out_tongue_winking_eye:


Southern smoke :blush:legközelebb olyat is vegyél fincsi :stuck_out_tongue_winking_eye:

9 kedvelés

Ezeket már végigolvastam! Azt is, hogy kell tekerni :see_no_evil: azt is, hogy mennyit számít 0,5 mm az ízben… stb :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
Én ilyen kis tudásszomjas szivacs vagyok ( asztrológusként meg tudnám megmagyarázni, hogy miért de az senkit nem érdekel :rofl:) és mindent tudni akarok… ezért hihetetlen sok átolvasott éjszakám van! Mielőtt megvettem a GTX-em 2 hétig alig aludtam és mindent is bújtam az e-cigiről!
De a személyes tapasztalataitok sokat számítanak /fene megint regényt írok/ mert mostmár nem egy topik “ismeretlen nevei” vagytok hanem lett veletek interakcióm és bekapcsolt az EQ is, hogy rövidre zárjam a liturgiámat :rofl::see_no_evil:

6 kedvelés

Na így kezdődik :crazy_face:és csak folytatod,folytatod folytatod :hugs:

4 kedvelés

Ok, akkor az alapok jók :+1::wink:

Az én ajánlataim: Expromizer v4, Expromizer v5, Kayfun Prime, Dvarw Fl Mtl, Geekvape Ammit, By-ka v9.

3 kedvelés