Vaporesso gtx

Sziasztok, szeretnék tanácsot kérni. Vettem egy Vaporesso gtx- et. Teljesen jól működik, kb két napig aztán szörcsög, szinte forró lesz és alig jön füst vagyis gőz. Kicseréltem a porlasztót és kb két nap múlva ugyanezt produkálja. Van ötletetek mit csinálok rosszul? Előre is köszönöm a segítséget.

2 kedvelés

Szia.
Üdv.köztünk​:slightly_smiling_face:
Én is Gtx-el kezdtem.
Nekem ilyen problémám nem volt,így ebben nem tudok segíteni.
Beáztatod rendesen a porlasztót?
Azon a W-on használod,ami a porlasztóra van írva?Ha a minimum körül használod,nem kell az összes levegőző lyukat kinyitni.Ha a maximum felé használod,viszont ajánlatos az összes lyukat nyitva hagyni.
Most hirtelen más nem jut az eszembe.

Ha szörcsög,lehet szívási “hiba” is.
Ilyenkor nyisd ki az összes levegőzést,ha nincs esetleg.Fordírsd kissé oldalra a készüléket és tegyél pl.egy zsepit a lyukak elé.Majd a drip tipbe fújjál bele hosszan.A felesleges liquid ki fog jönni.Addig fújkáld,míg jön liquid a zsepire.Azt már nem írom,hogy néha nyomhatod is a tűzgonbot közben​:slightly_smiling_face:
Én utána az ajánlott max.körüli W-on használtam.Ha jól kifújtad,a szörcsögésnek meg kellene szűnni.Tekerd le a tankot a modról.Nincs az 510-nél liquid?Mindig takarítsd meg.
Milyen pg/vg arányú liquidet használsz?
Próbáld meg esetleg hosszabban szívni.

4 kedvelés

Szia!

Ez olyan, mintha nem töltenéd utána a liquidet. Nem tudom mennyire vagy gyakorlott felhasználó, de a lényeg, hogy nem szabad szárazra szívni, mindig legyen benne elég liquid.

2 kedvelés

Fejjel lefelé is tudsz kirázni belőle felesleges liquidet,de azt nem tudom,hogy kell csinálni.

2 kedvelés

Nem szörcsögne,ha nem lenne benne.

3 kedvelés

A kóla is akkor szörcsög ha már alig van benne :rofl:

5 kedvelés

Köszönöm a gyors válaszokat.
A w számot úgy állítom be ahogy rá van írva a porlasztóra, 1,2-est tettem bele 8w rá állítva. Figyelni szoktam ne fogyjon ki teljesen de lehet abba beleszaladtam egyszer volt fura íze mikor már nagyon kevés volt benne.
Köszönöm a tippeket kipróbálom.

1 kedvelés

Az 8-12-ig van ugye?Használd egy darabig esetleg 11-en.Én ott használtam.De a 0.8-as porlasztó jobb.:slightly_smiling_face:

Igen 8-12. Én is 0.8 at használtam de a fent említett okok miatt tönkrementek vagyis ezt a jelenséget produkálták 1-2 nap elteltével. A szörcsögésen tényleg segített a befúvás de rövid időn belül megint kezdi. Néztem a porlasztót (ezt pénteken tettem bele) ha megnyomom picit az alján lévő kör alakú érzékelőt akkor ereszti valahol a levét. Tettem be egy újat (ez az utolsó). Ez megint tök jól üzemel de így egy kicsit költséges :grin:

1 kedvelés

Biztos vannak sajnos selejt szériák.Én egy másik Vaporesso porlasztóval jártam így egy másik készülékbe.Mind az 5 selejt volt.Írtam az áruháznak.Vissza kellett küldenem amit nem használtam egyet és a használtakat is.Ők nem tapasztalták a folyás jelenséget,de mégis küldtek 8 új porlasztót vissza.
Nekem a Gtx-nél csak akkor volt baj,ha nem szívtam elég gyorsan vagy intenzíven.Olyankor ki kellett fújnom…stb.

4 kedvelés

Hát ez a porlasztó is eddig tartott. Szörcsög hiába fújom ki, szívem de csak pattog bele a számba, forrósodik és alig van gőz, nem értem…

1 kedvelés

Szia, alapléből előre kevertet szoktam rendelni. Kipróbálom amit tanácsoltál köszi szépen. Baromi bosszantó, hogy ilyeneket produkál. 11 hónapja tettem le a cigit, egy eleaf ijust 2nek hála. Azzal elég jól elboldogultam. Gondoltam veszek egy újabb eszközt de ezzel egyenlőre csak a bosszúság van :slightly_smiling_face:. Két használat között változó mennyi idő telik el de igen erre gondoltam én is hogy lehet túl sokáig használom és gyakran. Elég erős dohányos voltam 25évig így még ennyi idő elteltével is igen gyakran használom, használnám.

1 kedvelés

Teljesen -amennyire lehet- kifújtam és kiszedtem a porlasztót kitörölhetetlen belőle a lötyit. Ilyesmi lehet a baj mert most sokkal jobb mint volt. Az íze nem kellemes annyira gondolom picit megégettem viszont működik és a gőz is viszonylag jól jön. A melegedés viszont még fennáll. Intenzív használatra lehet másik eszközt kéne választanom?

1 kedvelés

Én is így vagyok vele, mármint kabaré, hogy 3-4 naponta kell porlasztót cserélnem a GTX- be. Vennék egy másikat de kicsit fáj, hogy ezt egy hónapja vettem… Lehet esetleg olyan tankot venni erre az eszközre ami megbízhatóbb, esetleg nekem kell tekerni és kompatibilis a GTX- el? Ha van ilyen akkor azt honnan tudom melyik lesz jó rá? :slight_smile:

2 kedvelés

Egy ilyen jó lehet? https://www.vaperstore.eu/hu/termek/eleaf-istick-pico-s-e-cigi-keszlet---ello-vate-tankkal

1 kedvelés

Ha építeni szeretnél,akkor vannak jók itt is :wink:
https://www.vaporism.cz/mody-eleaf/mod-eleaf-istick-pico-plus-tc-75w/
https://www.vaporism.cz/atomizery-zq/zq-vapor-trio-rta/
esetleg…árban azért barátibb

1 kedvelés

köszönöm szépen a tippeket, megnézem!

1 kedvelés

Megnéztem őket, találtam egy ilyet is erről mi a véleményetek? https://www.vaporism.cz/box-mod-sady/sada-eleaf-istick-pico-2-s-atomizerem-gzeno-s-75w-tc/ (csak a usb-c miatt gondoltam erre)

1 kedvelés

nekem a pico plus van itthol nem rossz kis mod a tankot nem ismerem mert ugye én mtl rta használok magam tekerem de lehet mtl re jo a tank is szerintem igaz poris.Én a modot ajánlom azok jók a tankot meg nem ismerem​:blush::wink:

3 kedvelés

1,2 pori van a tankban szépen el lehet vele gőzőlni szerintem 10-12w on​:blush:

4 kedvelés