Porlasztó probléma Vaporesso gtx one, és felújíthatós első szett ajánlás

Nincs meg, mert nekem pl JYSK… de én pronyó SBS parti vagyok :grin:

3 kedvelés

Még el vagyok veszve a “kütyük” között :sweat_smile: De pár éjszaka itt csukott szemmel és felettébb tájékozott leszek :rofl:

4 kedvelés

Mindenesetre van 1-2 olyan topik ahová kettő-háromszor is meg kell gondolni a belépést/olvasást! :face_with_hand_over_mouth:

5 kedvelés

Ne áruld el a nevét :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Pedig egészen burkoltan volt erre 1-2 aprócska célzás! :smiley:

5 kedvelés

Dehogy volt! Senki se látta :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

4 kedvelés

7 perce csend van itt…mindenki rendel. :grin:

6 kedvelés

Én neeeeeem :blush:

4 kedvelés

Most én sem :blush:

3 kedvelés

Csak csukott szemmel olvasás folyik :rofl:

4 kedvelés

Már úton van​:rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Remélem :blush::blush:

2 kedvelés

Esküszöm vagy a tüdőmbe ivódott be vagy az agyamba az égett gumi de halványan még néha érzem :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: pedig ez már a 0.8-as új levessel :sweat_smile:

4 kedvelés

Én ezt az égett gumit nem is nagyon értem. Mert ha égett vatta lenne, az “oké”, dehogy gumi…:person_shrugging:
Tettél azóta bele másik porlasztót?

Szerk. Ja látom, tettél, akkor az agyadba égett tényleg :blush:

3 kedvelés

Az megmarad az az íz :rofl:kimostad rendesen a kazánt új pori előtt ? :thinking:

4 kedvelés

Még nem égettem vattát így azt nem tudom milyen lehet… de engem az égett gumi ízére emlékeztetett amit éreztem :sweat_smile:
Igen tettem… és így jó csak szerintem behaluzom :see_no_evil:

5 kedvelés

Agyba biztos beszaladt :grin:felejthetetlen, mint az első barackpálinkás filmszakadás.
Szerintem a legtőbb “építős” kolléga is hiperérzékeny rá, mikor “odakap” a vatta…

5 kedvelés

Igen ki :sweat_smile: de lehet tüdőt is kéne mosni :rofl::rofl::rofl: (agyat nem írom :smiling_imp:)

4 kedvelés

Milyen jó építős MTL -t ajánlasz (tok)? Ha már így itt vagyunk :innocent::innocent::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

3 kedvelés

Erre tudnánk sokat írni :grin:mármint ami nekünk bevált :blush:

4 kedvelés