Vaporesso gtx one nincs íze

Sziasztok!
Vaporesso gtx one 0.8 porlasztóval nincs íze egyáltalán.Több,mint 1 hete érlelődött a lötyim,a porlasztó is áll már 2 napja benne,de semmi íze nincs.Mi lehet a baj?

Szia,

Milyen lötyi és hány.watton használod? A porlaszton rajta van az ajánlott tartomány, az alsó értéktől kell memni felfelé lassan.

3 kedvelés

Szia.Liquidhallon vásárolt 70-30 alap 3%-ra és solub aroma mother milk (vanília féle íz).Próbáltam más aromával is bekevert lötyivel (bon voyage citromos sütis) de annak sincs íze.
Jelenleg 15watton próbálnám szívni,de alig inkább mondanám nincs íze.lehet 1.2-es porlasztó kéne bele?
Az aromát azért választottam,mert kb. 3 éve is ezt használtam bár akkor más moddal és tankkal és akkor nagyon finom volt.

Liquidhall oldalán a solub mother milknek 8-15%-ot írnak, a 3 kevés lesz.

Egyébként a porlsztó is lehet szar. És igen, mintha rémlene, hogy gtxhez inkább a nagyobb ellenállás javasolt. Ha felmész 20 wattra akkor sincs íz? Az a teteje a porinak. De ott már lehet meleg lesz a gőz.

Mármint 3%-os nikotin van benne,bocsi hülyén fogalmaztam.az aroma a javasolt arányban lett bekeverve már 10 napja.mindjárt kipróbálom 20watton.de az nem lesz sok neki?

Neki nem, neked lehet. :sweat_smile:

Másik porlasztóval kell tesztelni akkor, vagy a levest másik tankban.

Eddig mit szívtál? Lehet ízvakság is, a vanilia hajlamos rá.

Hát semmi változás.egyenlőre nem érzek semmi különbséget :pensive:

Ha az ujjadról lenyalsz egy cseppet van íze?

Van.kesernyés.nagyon rossz

Használtad már ezt az aromát vagy ezt a tankot korábban vagy ez az első?

Az aromát igen.a tankot még nem.régen smok modot használtam és az nagyon jó volt,csak ahhoz már sehol nem találtam porlasztót mivel vagy 8 éves.ezt a vaporesso gtx one-t ajánlásra vettem kb. 2 éve akkor volt hozzá 1.2 porlasztó de nem emlékszem,hogy milyen volt már íz visszaadásban.Most 2 év után szeretnék visszatérni de így,hogy semmi íze nincs,hát szomorú vagyok.

Akkor nem is vépeltél eddig legalább 2 éve? Cigiztél?

Így van

1 kedvelés

Anno 8 éve mikor először elkezdtem akkor is cigiztem előtte és akkor minden ízt éreztem elsőre.okozhatja a cigizés? Próbálkozzak még?

Igen, sőt, szinte mindenki találkozik a problémával. Valakinek pár nap, van akinek pár hét kell, mire az ízek elkezdenek visszajönni a szaglással együtt.

Elsőre ez az aroma talán nem volt jó választás, mert a vanilia egyébként sem egy erős íz és gyorsan el is halványul.

Szerintem próbálgasd, de ne cigizzél, esetleg rendelj pár nagyobb ellenállasú porlasztót is.

Játsz egy kicsit a wattal és a levegő beállítással, hol a kényelmes a gőz, aztán hátha megindul az íz is.

De simán lehet még mindig a pori gyárilag szar is.

Értem. Ebbe a legnagyobb amit lehet kapni 1.2 pori.
3 dolgot gondoltam kipróbálni.
1.próbálkozok tovább,ahogy írtad.
2.a nagyobb porlasztót megvenni azzal kipróbálni.
3.ha egyik sem jön be akkor ehhez a modhoz valami más tankot venni.csak ebben kéne segítség mi lenne jó hozzá?

Hát, az a baj ezzel a moddal, hogy nagyon keskeny. Papíron ugyan 22mm, de a dízájn miatt iszonyat ormotlan rajta szinte minden 22-es tank, kisebbek meg nagyon ritkák és nehezebb velük dolgozni.

Szerintem inkább ezt próbáld meg gagyába rázni, nem a világ legjobb cucca, de bőven használható kategória, működni kell.

Rendben.Köszönöm a segítségedet.
Esetleg tudnál ajánlani olyan készüléket ami jó lehet ha ezt mégsem sikerül gatyába rázni? Valami olyasmit ami nem órmótlan nagy hanem nőiesebb picit? Valamint finom aromát? Szeretem az ilyen sütis ízeket de gyümiset is próbálnék.mentolos és hűsítős kizárt.

1 kedvelés

Részemről az ursa nano pro ajánott, hozzá pár darab csere pori és üres podfej.

Poriból ott is inkább az 1 vagy 1.2 ohmmos ajánlott, a 0.8 szar.

Illetve a kiwi pod mod is jó, bár azzal nincs személyes tapasztalatom, de ha @Peva71 Évi azt mondja jó, akkor az jó.

Köszönöm szépen!