Vaporesso GTX ONE

Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm hogy itt lehetek köztetek.Ha jól láttam volt már itt szó erről a készülékről, de gondoltam felfrissítem a témát bocsika :grin:
Úton van hozzám ez a kis csinos készülék és bízok benne hogy nem csak csinos lesz, de kielégíti az igényeimet is, ez előt egy Eleaf amnis 2 kittem volt nem volt az se rossz de kinyírtam és nincs mit tenni új készülék kell, úgy gondolom hogy nekem nem valók a túl komoly kütyük bár nagyon érdekelnek és szivesen olvasok róluk, de kezelni biztos nem tudnám őket, meg szerintem addig jó amíg én szépen megrendelem a porlasztót és rendben vagyok.
Akinek volt szerencséje ehez a készülékhez mit ajánlotok melyik lesz a legjobb porlasztó hozzá mert akkor lehet berendelnék belőle.
És lenne még liqvidel kapcsolatos kérdéseim is de ahoz szerintem írok egy új témát vagy nem is tudom hogy csináljam hogy jó legyen, de annyira boldog lennék ha végre sikerül egy nagyon finomat gőzőlnöm :grin: sajnos még eddig nem sikerült :pensive:

6 kedvelés

Szia. Nekem személyes tapasztalatom nincsen a készülékkel kapcsolatban, de sok Tagunknak igen. Így biztos hamarosan a segítségedre sietnek. :smiling_face_with_three_hearts:

Az új témát jól gondolod. :heart_eyes: Más témakör, ami új témát kíván. :blush:

6 kedvelés

Szia,

nincs személyes tapasztalatom vele, de kapni fogsz 2 fajtát hozzá, ki kell próbálni és amelyik neked jobban bejön. Tudom ez ilyen neszeneked semmi válasz, de a vépelésben nagyon sok minden szubjektív, ami nekem jó másnak nem és fordítva. Szóval én a személyes tesztet javaslom, mielőtt berendelsz egy csomót olyanból drágán, ami nem is biztos, hogy be fog jönni.

A benne levő 2 darab alapvetően más karakter, egy alacsony wattos, inkabb hűvösebb fajta, meg egy magasabb wattos. De lehet még kapni 2 másik fajtát is, de a .6mesht én nem erőltetném, mert oda már karcsú lesz a beépített akksi, viszont az 1.2 regulárt vennék próbára, mert az nem fogja zabálni a levest annyira, mint a mesh. Persze lehet az íz meg enyhébb lesz ezzel. Szóval nálam vagy a mesh vagy a regulár 1.2 játszana.

Szerintem ezekből vegyél 1-2 darabot még, aztán majd kiderül melyik a jobb. :+1:

5 kedvelés

Szia​:slightly_smiling_face:
Üdv.köztünk​:slightly_smiling_face:
Egyszer majd fogsz RTA-t is építeni,ez biztos​:wink:Ha itt maradsz​:joy:
Nekem van Gtx-em,ezzel kezdtem.Most is használom.
Nekem az 1.2ohm mesh sem és főleg az 1.2ohm regular nem jött be igazán.
Csak a 0.8ohm mesh-t használom már.Általában 5db-ot rendelek egyszerre.
Van 1 gyűrűs,amit majd küldenek a készülékkel és van 2 gyűrűs is a shop-okban.Azt olvastam,hogy a 2 gyűrűs jobban szigetel vagy mit csinál…de bármit is csinál,nem rendelek többet.Csak az 1 gyűrűst.
Nekem ez vált be​:slightly_smiling_face:

Itt egy fotó…hogy egy gyűrűs vagy két gyűrűs.(alul)

6 kedvelés

Köszönöm szépen. Én biztos hogy nem fogok építeni az nekem nagyon kínai, arról nem is mereg beszélni hogy az uram tuti elzavar a háztól ha nagyon bele mélyülök a dologba. Így is kivan hogy reggeltől estig csak eről olvasok. Pedig nagyon úgy látom hogy még a levesek készítésébe muszály lesz bele mélyülnöm ha gazdaságosan akarok kijönni a dologból.

5 kedvelés

Kedves Brigitta!

Erről én is így gondolkodtam,k.b egy hónappal ezelőtt mikor regisztráltam az oldalra.És bár még én sem építgetek,hidd el már eljátszottam a gondolattal,hogy mi lenne ha…?
Ha időd engedi,olvasgass,nagyon jól működik például a kereső.Nem is gondolnád mennyi értékes infó van itt,még az építéssel kapcsolatban is. :wink:

7 kedvelés

Tény és való hogy nagyon szívesen csinálnám, de nekem egyenlőre még egyszerűbb az hogy megrendelem a porit és szépen nyugodtan szipákolok, nincs időm építeni két gyerek melet, de mikor azt olvasom mennyivel fonomabb ízek jönnek át a saját tekerésel na akkor kicsit fáj a szívem

5 kedvelés

Én úgy gondolom mindenhez idő kell. :slightly_smiling_face: Lehet, hogy most még úgy látod, hogy nem fogsz tudni, vagy nem lesz időd tekerni, de ki tudja? Lehet kis idő múlva már elég inspiráltnak fogod érezni magad hozzá. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Sos!!
Szerintetek várjak ??? Végül is rá ér kicsit szomorú vagyok azért Dear Customer,

Thank you for your message.

We regret the processing time of the order is slightly longer since the below item(s) is/are not in stock.

Item(s): Vaporesso GTX One Kit Green

We expect to receive it on September 22 if there is no other delay from supplier.

Therefore please review below options for your reference:

  1. Wait for the item. Once we get it from vendor, we will arrange shipment for you soon.

  2. Choose a replacement. Please provide website link or item code of the new item, we will help you check the stock situation at first.

If there is any price difference, we will either refund it for you or ask you to pay for it if the new item is more expensive.

We kindly advise you to consider these options and inform us of your decision.

Thank you for your cooperation.

Sajnos nem dönthetek helyetted, de hamar itt van a 22.-e. :blush:

1 kedvelés

Szia,

megnéztem pár eu shopban, sehol sincs kitt zöldben, másban se nagyon, szóval kénytelen leszel várni vagy mást venni, mert ez vagy kifutott, vagy nagyon elfogyott.

2 kedvelés

Köszönöm. Egyenlőre várok és ha nem lesz akkor nézzek másikat, na akkor leszek bajban, de számítok rátok ha úgy lesz :grin::wink:

4 kedvelés

Ezt a terméket már kifizettem a vepeSourcin-ről rendeltem. Nem értem miért árulják ha nincs na majd elválik mi lesz

2 kedvelés

Mit szoltok ehez??? :joy::see_no_evil:

7 kedvelés

Megszoktuk már​:joy:Legalább is tőlem​:wink:Én is így voltam 7-8 hónapja​:wink::joy:

4 kedvelés

Csak a szokásos. :grin:

5 kedvelés