Porlasztó probléma Vaporesso gtx one, és felújíthatós első szett ajánlás

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni! Vettem egy Vaporesso gtx one-t. Eddig a gyári 0.8 ohmos porlasztóval használtam, tökéletes volt 16,5 W on.
Gondoltam kipróbálom az 1.2 Regulart. Szépen összeraktam, beáztattam és 11W-on megpróbáltam a kedvenc aromám ízét élvezni! Az élvezet elmaradt ugyanis az égett gumi íz ömlött a számba!
Tutti én bénáztam el… de mit? Menthető még??
Köszönöm a segítséget

2 kedvelés

Szia. Üdv köztünk, érezd jól magad. :hugs:

Be liquidezted a porlasztón a vattát használat előtt?

3 kedvelés

Igen be liquideztem. Ugyan úgy csináltam mint mikor először indítottam be a készüléket

3 kedvelés

Akkor a másik lehetőség szerintem, hogy simán selejt porit fogtál ki. De még mielőtt cserelsz porit esetleg próbáld meg 9 watt körül, hátha… :slightly_smiling_face: Volt a kezemben ilyen készülék, használtam is a saját tankjával, és valami rémlik, hogy a 11 watt nekem is sok volt. :thinking:

2 kedvelés

Vagy nem vett fel még elég liquidet, azért indult gumival.

1 kedvelés

Sajnos 9W-on is égett gumit szívok és mellé szörcsög nagyon

2 kedvelés

Akkor sajna ez selejt pori volt… :confused:

4 kedvelés

Akkor visszateszem a 0.8 -ast :sweat_smile: a liquid átvette vajon az égett gumi ízt? Csak, hogy azt ne öntsem ki feleslegesen :rofl:

2 kedvelés

Nem vette át, annyira nem hat vissza.

2 kedvelés

Köszönöm :blush:

3 kedvelés

Benne van a pakliban, hogy átvette ezt a gumis ízt a leves, ha nem olyan sok akkor inkább archiváld a lefolyóba, de ez csak szerény véleményem. :slight_smile:

4 kedvelés

Nem próbálkozom… egy életre nem felejtem el azt az ízt! Bevésődött :rofl::rofl::rofl:
De elbizonytalanodtam, hogy milyen porit vegyek. Ugye pont rendelni akartam, ezért is próbáltam (volna) ki az 1.2-est is! De mostmár félek 1.2-est venni :sweat_smile:

3 kedvelés

Ha tényleg nagyon beáztattad, akkor egyedi hiba volt.
Most esélyes, hogy egy pár db egymás után jó.lesz :grin:

3 kedvelés

Ne félj mi itt vagyunk és fogjuk a kezed :wink:

5 kedvelés

Sajnos a porlasztók esetében bőven benne van a pakliban, hogy selejtes darabot fogsz ki ( valamilyen formában ), régebben is igen nagy volt a szórás ezügyben, manapság már talán nem annyira sok a hibás darabok száma, de még így is lesre futhat az ember fia/lánya. :slightly_frowning_face:

Ne félj mi itt vagyunk és fogjuk a kezed :wink:

Ezt lefordítom köznyelvre: 5 nap múlva szekrényt válogatsz a modoknak :grin:

5 kedvelés

Rendessen beáztattam őkelmét… szörcsögött is mint én covid alatt :sweat_smile: Csak nekem jobb szagom volt :rofl::rofl::rofl:
Nem tudom miben lehet más az a pori. Rendelek mindkettőt de 1.2-esből csak egyet! :smiling_imp:

4 kedvelés

Igen errefelé az IKEA a második leglátogatottabb bolt…!?! :laughing:

2 kedvelés

Oh köszönöm :hugs: biztos foglak titeket zaklatni :sweat_smile: … és akkor majd emlékeztetlek eme kijelentésedre :smiling_imp:

2 kedvelés

Oh már azt bújom milyen “csináld magad” MTL -es kütyü kéne úgyhogy ne kisérts :rofl:

4 kedvelés