Porlasztó probléma Vaporesso gtx one, és felújíthatós első szett ajánlás

Á…dehogyisssss​:grin:csak szétnéztem a franciáknál​:crazy_face:

3 kedvelés

Az a carbon black nagyon bejön… Bejönne…

1 kedvelés

Ezaz!!! :heart_eyes:

Róla véleményetek?

1 kedvelés

Ah nézted a csodaszép Eiffel tornyot :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Kifutott termék, azt hiszem. :thinking:

Egyébként még azt mondják nem a méret a lényeg, erre minden csajszi a kétakkus nagy cuccokra gerjed. :rofl:

4 kedvelés

Igen azt hiszem, de még alin mintha láttam volna. Hát nekem elég az egy akkus :rofl::rofl::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Fölöslegesen nézelődsz, ha minden igaz Mbappé jövőre a Madrid játékosa lesz! :smiley:

3 kedvelés

Azt nem nézni kell. Hanem fel kell menni a tetejére, és onnan akkorát gőzölni h a fel Párizs csak azt figyelje… :joy:

4 kedvelés

Ne mááár… nekem csak a kifutottak jönnek be? :roll_eyes::woman_facepalming::woman_facepalming:

3 kedvelés

Az milyen kazán ? :rofl::rofl::rofl:Nem ismerem én ezeket,csak a LOKI :rofl::rofl::rofl::rofl:Azokat tudom milyenek…

3 kedvelés

Lehet, hogy szép, de azt vedd hozzá, hogy nem zsebbarát és dög nehéz

4 kedvelés

Szegény Kinga… Már előre sajnálom. Nehogy ennyi ossze-visszasag miatt ki legyünk tiltva innen egy pár napra… :grin::smiling_face::joy:

2 kedvelés

Hát igen, azért van rosszabb is. :grin:

4 kedvelés

A Kinga annak örül ha pörög a topic :grin:

3 kedvelés

Mindig azt mondják, aztán a felnőtt filmekben mégis mindig Johnny Endoszkóp jelenik meg, akármilyen szerelő formájában!
Ui: egy barátomtól hallottam! :wink:

3 kedvelés

De jó védelmi eszköz :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Ami azt illeti, pörög elég rendesen… :joy:

4 kedvelés

Hát épp a minap mondtam, hogy azért is szeretem a v9-et, mert majdnem full fém és ezzel ha valakinek a szemei közé bökök az​:stuck_out_tongue_winking_eye::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Én is így jártam most, ami tetszik kifutott, ami nem tetszik meg minden sarkon van, szét kell nézni, azért lehet ezt-azt kapni azért.

5 kedvelés

A kígyós minta nagyon jól néz ki! De a mod nem tetszik :see_no_evil:
Jav.: az sárkány! Benéztem

4 kedvelés