Porlasztó probléma Vaporesso gtx one, és felújíthatós első szett ajánlás

Várjá csak, mindjárt jönnek a szaftos kommentek is, az még eddig kimaradt. :rofl:

4 kedvelés

Itt már minden van Zoli, majd Kinga fantáziájára bizzuk, mi lesz a címe :joy: byka ala penon és az ss tekerés :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Minden IS egyhelyen :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Kinga már feketeőves master pro ebben :kicsit_sajnálkozos_emoji:

3 kedvelés

Várod mi? :wink::rofl:

2 kedvelés

Hát, nem is rád gondoltam közben (DE). :grin:

2 kedvelés

Tessék, itt egy jó szaftos komment! :sunglasses:

8 kedvelés

Kár, hogy lövik a pizsit, pedig bejön az is​:grin:de retek 3:15-kor kelés van.
Mondegy, kinek szűk, kinek tág, az mtl izgi :+1: a gyűrűket pedig be kell liquidezni. Goodnight all.

04a333867d862ed9a8d8e3d7fcfc37ad

7 kedvelés

Huuuu Kinga Bykaaaaas írásánál láttam egy modot! Na az olyan “ez kell” érzéssel töltött el :see_no_evil::smiling_face_with_three_hearts:
Valaki tudja milyen mod?

4 kedvelés

Tudom, de nem mondtatok semmi olyat :stuck_out_tongue_winking_eye: @zolika meg el van varázsolva :rofl::rofl::rofl: jah nem már alszik, most nézem késő van

4 kedvelés


Nekem is az van. Vasárnap foztem csak most épp le van fagyva h ne romoljon meg… :smiling_face:

3 kedvelés

Ha belinkeled biztosan tudjuk miről van szó. :grin:

1 kedvelés

Nem alszik :stuck_out_tongue_winking_eye:épp néz valamit :grin::grin::grin:

3 kedvelés

Remélem sikerül…

2 kedvelés

Szegény meglátja ezt, és elfogja az “eret vágok magamon, vagy inkább másokon” érzés…!? :face_with_hand_over_mouth:

3 kedvelés

Biztos h esti mesét… Mert tankot meg modot, biztos nem. Mert már van neki elég… :joy::grin::grin:

2 kedvelés

Igen erre gondoltam, hogy valami elvarazsolt :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Angorabbitot egy Kayfun primeba? :blush:

4 kedvelés

Valami nagyon hasonló MOD-ot hackelt a napokban drága @Zoli76 elvtárs, a kijelzőt szabta testre, ha jól emlékszem, ellenben a nevére sajnos nem.

2 kedvelés

vsticking vk530?

4 kedvelés