Porlasztó probléma Vaporesso gtx one, és felújíthatós első szett ajánlás

Mbappe meg Madrig… Porlasztó probléma… Mi??? :joy::joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Nekem az a bajom vele, hogy kéne hozzá egy targonca. :rofl:

De ez egy extrém mod, 4 akkuval, gyárkémény tankokhoz.

Itt néz szét első körben:

4 kedvelés

Mindenképpen egy akkust nézz, elég az az mtl-hez

4 kedvelés

Wow!!! Kösziiiii :hugs:

3 kedvelés

Erről “véletlenül” ez jutott eszembe, nem is értem miért?! :face_with_hand_over_mouth:

images.jpeg

3 kedvelés

Vagy itt:

Esetleg itt:

https://www.lepetitvapoteur.com/fr/159-box-mod

5 kedvelés

:rofl::rofl::rofl::rofl: ezen kiégtem :see_no_evil::rofl:

3 kedvelés

A macska is!!! :joy:

2 kedvelés

Oké…! :smiley:

3 kedvelés

Annyit emlegetttek, hogy én is beköszönök. :blush:

Szia @Nana :hugs: Üdv köztünk, érezd jól magad! :heart:

A Közösség szuperül bemutatkozott. :joy: Egy biztos, itt unatkozni nem fogsz! :blush: Amiben csak tudunk, segítünk. :hugs:

A Vsticking amit láttál már legalább 2 éve megvan, kifutó széria sajnos. De, itt-ott még azért lehet kapni. :slightly_smiling_face: Általában az Aspire Neeko szokott rajta lenni, a Byka végül a Voopoo Vmate-et nyerte meg.


Én a Neeko-t ajánlanám a Byka-n kívül, isteni ízei vannak. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Már egyszer köszöntem! Mindegy, ne foglalkozz vele, én sem vagyok teljesen normális. :grin:

5 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm!!!
Tetszik a topic új neve is :rofl::rofl::rofl: Jobban tükrözi a tartalmát :see_no_evil::hugs:

Igen kezdem látni, hogy itt mind hasonló elmebajban szenvedünk… (a fenéket szenvedünk!!! Élvezzük :rofl:)
Ez amolyan “közteher viselés” :rofl:

A vstickedbe beleszerettem :heart_eyes:

7 kedvelés

Egyszerűbb volt átnevezni, mert nagyon kevés volt az eredeti poszthoz való hozzászólás. És isten ments, hogy egy ilyen jó hangulatú beszélgetésbe belenyúljak. :smiling_face_with_three_hearts:

A Vsticking Yihi chipes, kedvencem, elég pontos, és megbízható, és az akkukkal is jól bánik. Mtl és DL használatra egyaránt kiváló. :slightly_smiling_face: Csak a joystick gombot kell megszokni. :sweat_smile:

5 kedvelés

És igen! :heart_eyes: Megjött az új pori az 1.2-es :blush:
Hát mit ne mondjak… elmorzsoltam jó pár imát ( pedig nem vagyok vallásos)
Működik, jó a pori és nagyon finom! Meg merem kockáztatni, hogy jobb mint a 0.8-as! Jobban érzem az ízeket! De lehet, hogy csak haluzok mint a macsek :rofl: mert logikusan 16,5-ön kéne jobbnak lennie…nem?
@Vaperina_Kinga a 9W jön be! Köszi :heart:

9 kedvelés

Igazán nincs mit. Azért vagyunk, hogy segítsünk. :smiling_face_with_three_hearts:

8 kedvelés