PÁF-Pocsék Áruk Fóruma

Ismerős​:grin:Szerezz be egy ilyet:
https://vape42.hu/termek/chubby_gorilla_flakonnyito_.html

9 kedvelés

Milyen cuki megfogalmazas mar h “stresszmentes” :smiley: a muvelet kozben asszem 20 percig karomkodtam szoismetles nelkul, es mar szemeztem a nagykessel, h ha mas nincs en ennek a falkonnak levagom a tetejet osztjovan’ :smiley:

8 kedvelés

Én is a flakonnyitót akartam írni. Azzal nem cseszed szét, max elrepül valamerre a cseppentő. :smiley: Persze, ha vigyázva csinálod akkor semmi nem szól közbe. :slight_smile:

4 kedvelés

Cseppento azaz! H en ezen a szon mit ossze nem gondolkodtam az elobb :smiley: Az osszes tobbit sikerult felbontanom eddig. A nic-salt cseppentoket ugy lovoldozom, h orom nezni, de lehet beszerzek egy ilyet, mert ezzel konkretan elhajlitottam egy ollot…es most megyek beveszem a cavintont :smiley:

8 kedvelés

Xanax! Xanax! Az kell ilyenkor! A cavinton ráér! :joy::joy::joy:

7 kedvelés

Flakonnyitó… felesleges úri huncutság, a gyengék mentsvára! Ha minimális pereme van belül a cseppentös kupaknak, akkor a menetes sityakot oldalról a flakonnal összefogni, a felső élét a menetbe betámasztva, a másik kézzel meg szépen a flakont elkezded tekerni. És…pukk, már kint is van! Ha meg nincs perem, akkor a nyitó sem segít. Van ilyenem​:grin:
Nagykéssel szoktam meghámozni​:+1::+1::+1: szuper egy találmány…

6 kedvelés

Van amelyik nem jön így sem le, mert már valamiképp liquides vagy aromás lett és csúszik.

2 kedvelés

És a bónusz: amikor a perem nélküli cseppentőt kiveszed párszor utána kilazul egy nagyon picit és tank töltésekor meglepetésszerűen távozik a helyéről…így töltesz a tankba 40ml levest. :joy:

…állítólag, egy barátom mesélte :grin:

9 kedvelés

+1 nagykés (és Betadine, mentőláda) :grin:

3 kedvelés

Illetve nem is az a lényeg, hogy mekkora (persze, persze), hanem, hogy vékony legyen a penge.

4 kedvelés

Mentőládával már csak akkor csapkodom, ha végképp nem ereszti…

3 kedvelés

@Ispy Nekem is csak ugy meseltek, h ezt a tipusu liquidet csak akkor razod ugy fel, hogy nem fogod le a kupakot, ha az nincs rendesen ratekerve…egy mozdulattal olyan 10 ml-ert tudsz csont nelkul a hatad moge dobni

10 kedvelés

Ősi magyar népi sport, a liquid távolba hajítás. :joy:

8 kedvelés

Versenyre felkeszitest vallalo…azaz Az ismerosom vallal :smiley:

6 kedvelés

Erre én is kíváncsi lennék.

1 bejegyzést új témára osztott fel: THC Artemis gyártási hibás?



Kezdem azt hinni,hogy bennem van a hiba.De mindkettő csavarhely kitekeréskor tört el.Elég régiek,2-3 évesek,nomeg clone-ok.Kezdhetek RDA-kat vásárolni,elfogy a készlet.
Coil Father King DL RTA,Drop RDA.

Bocsánat kicsit koszos a körmöm.Most látom csak.SORRY. :grimacing: :face_with_diagonal_mouth: :pleading_face:

7 kedvelés

Visszaszigszalagozod, oszt jó lesz az még :sweat_smile:

8 kedvelés

Gondoltam majd AVI hegesztővel. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Innentől solo rda :sweat: . Ha réz nem csodálkozom előbb utóbb meg adja magát mind sajna. Sokat lágyul ahol a legvékonyabb és sok a hő hatás

4 kedvelés