PÁF-Pocsék Áruk Fóruma

2-3 éves noname klón, szerintem megdolgozott az áráért.

9 kedvelés

Sziasztok! Eddig a pár év vapelés alatt volt pár aroma, ami annyira pocsék volt, h említeni sem érdemes őket igazából, de az igazán legnagyobb csalódásom volt, az a Maximum Flavor Flavor Masterje. Leírás alapján, ha kellemetlen, túl karcos a likvided, akkor ezt hozzátöltöd és máris jobb lesz. Namármost elolvastam ezt a leírást, hú, mondom ez nagyon jól lesz, mert a francba azzal, h kb minden második v. harmadik aroma kb. a szívhatatlan kategóriába esik. Gyorsan rendeltem is 4db.-ot ebből ennek hatására! :smiley: Nos az eredmény? Ha szerettek szappant rágcsálni, akkor nyugodt szívvel ajánlom nektek! :smiley: Hozzá öntöttem különböző arányokban, különböző likvidekhez az aromát és különböző fokozatokban, de mindegyiknek csak egy “kellemes” szappan ízt adott! :smiley: Legalábbis számomra. Aztán lehet másnak nem szappan érzést ad, de az biztos, h én a soha többet kategóriába soroltam ezt az “aromát” :smiley:

7 kedvelés

Próbáltad kevesebb aromával keverni?

2 kedvelés

kb. mindent IS kipróbáltam vele :slight_smile:

3 kedvelés

Ezt a csoda xar almás pitét, ami még hűsítés is kapot, kerüljètek :grin::sob:

9 kedvelés

Látom, hogy Mono, és halk is… :grin:

5 kedvelés

Semmi köze az almához, a pite meg…nem is értem :rofl:

6 kedvelés

Biztos Dexter almás pitéje :sweat_smile:

6 kedvelés

Lehetséges, hogy az e-fajta ízvilág esetleg a lányoknak jönne be inkább??? :grin:

8 kedvelés

Sajna már volt ilyenem:KUKA/LEFOLYÓ! :rofl:

4 kedvelés

2020 ban volt rendelés a látható nevű shoptól, össz 3 rendelés tőlük, de a jobb oldali miatt utolsó lett. Kb 8 éve, mikor még kerestem az ízeket, szlovák oldalról jött hasonló “kutyvalék”, átverés, ezzel a kávés színnel, ismeretlen nem beazonosítható ízetlenséggel, de belefutottam már az egérszagú csípős alap átverésbe is. Nem reklamáltam, ha nekik ez megéri, akkor engem nem zavar, szegényebb sem lettem, de máshol költöm a pénzem. Mai nap meg látjátok szépen drágult ám minden aroma a kezdetekhez képest. Hogy a név, F.W. Havanna lett, Avana helyett, az sem ok. Ma már csak a gyártók eredeti kiszerelésben kapható aromáit veszem, kivétel ez alól egy két aroma Vape42. től. A bal oldali F.A csak összehasonlításnak lett mellérakva. Hogy a shop 100%-os garanciát ad mindenre, én inkább 100% minőséget adnék ki és el em küldeném a megrendelőnek. De lehet csak én látom, hogy így lenne korrektebb.


4 kedvelés