SnV fura íz

Sziasztok!

Nemrég rendeltem liquidhall-ról pár SnV aromát. Korábban egy posztban tettem is fényképet róluk.

Elkezdtem végig kóstolni őket, és az egyiknél meglepődtem…

A képen látható levesnek valami brutál undoríró íze van. (A kóstolók közt újravattáztam a tekerést.) Próbálta már valaki ezt a fajtát? Az ízt nem tudom szofisztikáltan leírni, egyszerűen csak annyit írok rá hogy undorító… csak ez az egy íz problémás, ezt próbáltam japán vattával, meg a szokásos wotofo fűzővel is, de ugyan az volt az eredmény… Igazából nem tudom milyen íznek kellene lenni, de elég brutálisan megerőszakolta az ízlelőbimbóimat…

2 kedvelés

Chill Pillre azt olvastam itt, hogy nem a legjobb márka. Én a Soldier Peach 5000-et próbáltam, ezt is sokan kritizálják, de nekem személy szerint ízlett. Ízlések és pofonok.

Chill-pill 1-2 ízét szívtam korábban is. Jobban szerettem, mert nem kellett vele annyit vesződni. De ezt az “izét” még nem kostoltam koràbban, de szerintem utoljára. Bármi is legyen, hagyom még kicsit érni.

1 kedvelés

Akkor nem olvastál végig mindent :smiley: Nem rég írtam valahol mindig rendelek egyet a Chill Pillből is de pont ez az íz maradt eddig ki. Én szeretem, eddig nem volt vele bajom de a zsíroskenyeret se szereti mindenki

Pont azért rendeltem olyant is, mert nem olvastam rá panaszt itt. Majd 5 nap érlelés, és napi legalább 10-15 perc rázogatás után olyan íze van, mint ha a számba hánytak volna. Korábban tfv8, és a nagyobb smok kazánnal főleg chill pill-t rendeltem, de nem volt ilyen élményem vele.

Bár most már gyanakszok arra is, hogy a korona vírus miatt romlott ennyire az ízlelésem. 2020. márciusba elkaptam, a standard tünetekkel, majd mikor elmúlt, a hagymát, és a hagymás kajákat nagyon büdösnek érzem(már kezd elmúlni), illetve a mangós monster energia ital is hagyma szagú, ízű, de brutálisan.

Tegnap kint voltam szlovákiába, és vettem “tiltott” gyümölcsöt, ami egész jól adja az ízt. Még kísérleteznem kell a leveseimmel.

Szia.En mar kostoltam nem a te hibad egyszeruen szar az ize de hat mit varnank barack es limeos gumicukor szerelem gyerekerol

Mármint ennek barack-lime-gumicukor ízűnek kellene lennie? O.o

Jaja,én direkt rendeltem ennek tudatában,szeretem a furcsa ízvilágokat “savanyu-édes” kombóba reménykedtem,aztán nem jött be ,bulikba jó egyébként mert nem sajnálod hogy elfogy belöle jópár ml,na meg bebaszva nem is érzed annyira mit is szivsz,amugy a chillpill márka szerintem eléggé jó izeket csinál minőségre,az már máskérdés hogy van nekik olyan ami keveseknek ízlik.Most haverom rendelt tölük banánosat,eddig a baráti társaságban mindenki akar egyet venni maganak is​:sweat_smile:már ha nem lenne elfogyva a liquidhallon​:smiling_face_with_tear:

Azt kipróbálom akkor majd ha lesz készleten :slight_smile: A “tiltott” cuccból is banánosat akartam venni, de csak blueberry-s volt :confused:

https://liquidhall.com/aroma-koncentratumok/malaj-koncentratumok/chill-pill/chill-pill-truly-banana-10ml ez az aroma fel ér a törpcölöppel na meg olyan hüsitése van nyáron megváltás.

Egyik ismerősöm kedvence a Radioactive Worms, nekem meg majdnem visszaköszönt a reggeli, mikor beleszivtam. Ilyen ez a fránya ízlés. :sweat_smile: