E liquid keverés

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el itthon liquidet keverni, viszont nem sikerült túl jól.
50-50% arányú alapfolyadékot használtam, 100 ml-t kevertem ki, amiből 75 ml alaplé volt, 10 ml aroma (10%-al kezdtem ezt javasolták), és 15 mg nikotin.
Úgy tudom szükséges érlelni, azonban megkósoltam azért, milyen. :slight_smile:
Mást sem érzek, csak furcsa utóízt, aromából semmit nem érzek kb, de az illata elég intenzív.

Szeretném a segítségeteket kérni, mitől lehet ilyen érdekes utóíze? Talán nem megfelelő az alapfolyadék, vagy az aroma? Vagy csak szimplán, érleli idő szükséges?
Köszönöm szépen a válaszokat! :slight_smile:

Szia! nem lehet,hogy amit érzel az az aroma íze?

Szia ezen én is gondolkoztam, de ha ilyen íze van, akkor fúj…:slight_smile: Nem tudom mihez hasonlítani, pedig dicsérték ezt a fajtát, ezért is vettem meg, elvileg kókusz csoki ízt kellene adjon de inkább ilyen fura ízt ad. :slight_smile:

Ha most kezdted akkor még több százat kipróbálsz mire meg találod az igazit. Legközelebb keverj kóstoló adagot.

7 kedvelés

Kósoló adagra én is gondoltam, de azért sajnálom hogy romlott tej íze van.:slight_smile: Köszönöm a válaszodat segítségedet :slight_smile:

2 kedvelés

Rakd félre később majd rá próbálsz.
Szívesen.

3 kedvelés

Esetleg az érlelés változtathat valamennyire még az íz világán? :slight_smile:

köszi úgy lesz :slight_smile:

Igen változik de ami nagyon szar az később is szar max szívható lesz de nem lesz finom.

3 kedvelés

Kevertem ezzel egyidejűleg egy másikat is ami kávé ízű azt még nem próbáltam, de kiváncsi leszek, remélem az nem ilyen lesz :slight_smile:

2 kedvelés

Szia,Big Mouth aroma?

1 kedvelés

1 fokkal jobban is hangzik mint a kókuszoscsoki gőz :grin:

4 kedvelés

szia nem Solub :slight_smile:

Akkor meg is van a gond

7 kedvelés

Az bő hét nap,de sokat ne várj tőle.

8 kedvelés

Akkor meg nyugodtam hogy talán nem én csesztem el. :slight_smile:
Esetleg tudtok nekem olyat ajánlani ami nem ennyire rossz? :smiley:

2 kedvelés

Minden más :grin:

5 kedvelés

Akkor kifogtam a legszarabbat ami csak létezik :slight_smile: :smiley:

3 kedvelés

nem te vagy az első és nem is az utolsó…ez sajnos ilyen műfaj.

3 kedvelés

Én is ráfutottam mert olcsó,mondjuk én elszívtam… :grin: TARTOM MAGAM A MONDÁSHOZ: Amit bekeversz szívd is el.

8 kedvelés