PÁF-Pocsék Áruk Fóruma

páf
Rendeltél valamit, amit legszívesebben letagadnál? Az őrület határára kerget egy hibás mod? Nem úgy szelel a tank ahogy szeretnéd? Leírhatatlan élményt okozott egy aroma? Oszd meg, hogy ne lépjünk ugyanabba a khm… gödörbe!

Ha Te is egyike vagy azon keveseknek, akik eddig csak hibátlan vape eszközökkel találkoztak, akkor ez a poszt nem Neked szól. De ha sikerült már bele választanod, ha akad a gyűjteményben olyan megvásárolt darab, amit szeretnél elfelejteni, kitörölni az emlékezetedből, ne tartsd magadban, kíméljük meg egymás pénztáját és idegrendszerét!

Jöhet tank, mod, huzal, szerszám, kiegészítő, akku, liquid, aroma, bármi, a pocsék áruk fóruma minden „elvileg csúcsminőségű” vape eszköz előtt nyitva áll!

Természetesen az értékelés szubjektív, így igazán akkor tehetünk a legtöbbet egymásért, és akkor kerülhetjük el a félreértéséket is, ha a leírásokban szerepel a pontos megnevezés, a problémák részletes leírása is az érvek, személyes meglátások mellett, sőt az lenne az igazi, ha ahol csak lehet, fotók, videók is kijelzőre kerülhetnének.

Tudom, a legjobb gyártóknál is előfordul hibás széria, az ízlésünk is különbözik, ami Nekem jó, az másnak a fasorban sem lesz, és mindez fordítva is igaz… De azért valljuk be, bizony akad a piacon bőven olyan termék, ami úgy sz@&#, ahogy van.

Ha olyan cucc is kerül ide, amiről más a véleményed, ha nálad bejött a dolog, ne fogd vissza magad, mondd el azt is, tanulni sosem szégyen!

14 kedvelés

CHILL PILL SOLDIER PEACH 5000 10ML
cp_ps_10ml
Az aroma, ami a fotók, leírások alapján egyetlen fő összetevőt tartalmaz: barackot. Papíron édes, izgalmas valódi őszibarack íz vár rám.

Nos, valami egészen mást kaptam. A név a valódi állapotot tükrözi! Mert éreztem benne a furcsa, kicsit szénsavas hatású barackos ice tea jelleg mellett nemhogy egy katona, hanem egy komplett laktanya minden ízét a kátrányozott őrbódékkal együtt. Feltűnt az 5000 forintos bankjegy enyhe, dohos papíraromája, és a csomagolás minden műanyagrészecskéjének izgalmas, ám kevéssé várt jelenléte is. A ráadás pedig az a kellemes, olcsó mosogatószeres beütés a slukk végén. Sok mindent ajánlanék barátoknak, ismerősöknek, sőt az ellenségeimnek is, de ezt az aromát semmiképpen sem.

Keverve minden alkalommal 50/50 alappal, különböző arányokban: 8%, 10%, 15%, 18%. Ahogy látható, kapott néhány esélyt. Már esélytelen.

Összegzés: a műanyag ízek egyik legnagyobb királya számomra. A „sohatöbbéaroma” kategória jeles képviselője a családunkban. Eddig egyetlen ember volt, aki azt mondta, el tudna szívni belőle egy tankot. Nekem sohasem sikerült néhány slukknál több.

17 kedvelés

A legjobbkor, Viktor!!
Beleraktam pár napja a kedvencekbe ezt az aromát, de igy inkább menesztem. Pontosabban az snv változatát, de tökmindegy, nemkérem :smiley:
Köszi! :ok_hand::grin:

6 kedvelés

Szia Edina!
Természetesen a vélemény a saját álláspontom tükrözi, lehet, hogy màsnak isteni. Ha szeretnéd ennek ellenére megkóstolni, maradt még belōle, boldogan elküldöm Neked. Még ha bontott cuccot nem is illik/szabad felkínàlni…

4 kedvelés

Drága Viktor, olyan hihetően leirtál róla mindent, hogy teljesen elhiszem minden szavadat. Hisz semmi érdeked nem fűződik a termék rossz hirénék keltéséhez.

5 kedvelés

Nekem DL-ben pedig a bestek között van​:grin: Bár most kicsit szégyellem is magam​:sweat_smile::rofl::rofl:

7 kedvelés

Újrakezdőként első berendelésem volt egy Eleaf Lyche subohm tank,hát nekem nem sikerült úgy használni,később több fórumon is hasonló problémákról számoltak be róla,hogy ne a számba köpködje a levest,mindenféle watton,hetente előkerült próbára,mindenféle vg/pg arányú lötyivel kisérletezve,túl voltam végül már a belső kémény visszavágásán is,ez picit javított a helyzeten,de sosem volt az igaz,végül már újratekertem a porit is benne,ez annyit eredményezett,hogy alacsonyabb watton is hajtható lett ergó ritkábban és nem csont forró levest köpködött,persze jópár fajta drip tip is megfordúlt benne,időközben érkezett egy egyszerű mint a faék subohm tank semmi levegőállítással és megmutatta nekem,hogy hogy is kellene ennek működnie a Lyche drága meg landolt a kukába,bármennyire is tetszett a külsőre és praktikussága a feltöltésének​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ezért jó, hogy beszélünk róla! :wink: Nálam MTL-ben nagyon nem volt jó… DL-ben is ugyanezt tapasztaltam/tapasztaltuk. Ahány ház, annyi szokás, annyi ízlés. :heart_eyes: Nincs ezzel baj!

5 kedvelés

Nekem nem jött be, így idekerült. És örömmel olvasom az ellenvéleményeket is, minél több infó van valamiről, annál jobb. :wink: Szerintem. :wink: :thinking:

4 kedvelés

Ez az a tank Szilárdom?
eleaf lyche

3 kedvelés

Ezzel küzdöttem​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ne is mond mikor a Lyche dobott eggyet mandulára,utánna 2 napig látni se bírtam​:joy:

7 kedvelés

Sziasztok!
Liquid-aroma nevű oldalról rendeltem 8 aromát február végén. Mindegyik 30 ml-es. Ezek közül 4 úgy érkezett, hogy 03 21 lejárati dátuma van, egy pedig a Ryan Banana egy megnevezhetetlen izű valami. Bekeverés után elkezd besárgulni és szerintem szépen lassan megromlik, mert esküszöm, hogy zsíros pirítós enyhe sóval íze van. Nem mintha nem szeretném ezt az ételt reggelire fokhagymával és teával, de nem ezt várnám ettől. Ja a 4x30ml lejárt aroma mind Diner Lady. A mangós nem érik be 2 hét alatt sem és elég erőteljesen kesernyés íze van. Lehet hogy aki összeállította olyan mangó cefrét kóstolt, amibe beleöntöttek egy fél hordó barackmagot is. Egy régebbi Vu rendelésemből maradt valami kaktuszos csoda, ennek a fent leírt erőteljes mosogatószer íze és illata van.Van még pár negatív tapasztalatom, de mivel a nevüket nem tudom nem írom le ezeket, de az egyik szintén VU rendelés volt, Big Mouth vmi csokis süti…amúgy sem vagyok nagy desszertes, évente talán 1-2 ilyet bekockáztatok.Ez egyszerűen csak édes, arra gondoltam, hogy felöntöm egy kis sweet menthollal, de kár lenne bele.A keverések Vu 50/50 3 mg-os alaplébe készültek 1:9 arányban. Mást én nem próbálok ki, van nekem elég bajom enélkül is… :smiley: .

6 kedvelés

TPA Amoretto ,az ellenségemnek sem ajánlanám.

6 kedvelés

Ő lenne az érintett?


Egy kicsit jellemezhetnéd a leírhatatlant, jó olvasni más szenvedését. Bocsi!!! Tényleg kíváncsi vagyok! :wink: :shushing_face:

5 kedvelés

Nem tudom leírni azt a borzalmat.Hozzáteszem nálam még nem ment semelyik aroma a kukába volt olyan hogy egy év után találtam meg egy kókuszos liquidet a kocsimba,alapjáraton világos sárga színű volt,mikor megtaláltam már tintakék volt.Rá próbáltam arra is Nagyon finom volt.Ez az egy volt hogy erre már azt mondtam hogy ezt mégse kellene erőltetni.

7 kedvelés

Üdv!
Úgy látom megosztó az általad említett aroma. Nem mondom, hogy a top10 aromában benne van, de a prakszisomban előfordult már ennél betegebb is. (Én 60/40 alappal 6-7%-on kevertem, nagyobb % nekem már sok volt). Egyébként maga a téma nagyon jó ötlet, sőt a „sohatöbbéaroma” lehet külön témát is megérdemelne.
Ők lennének az én “aromakedvenceim”:

  1. Cuckoo CHERNOBYL LEMON SnV (A név szerintem tükrözi az aroma eredetét, legalább is az izlelőbimbóimra gyakorolt hatása hasonlóan pusztító volt. Ha társítani kellene az ízvilágot leginkább a citromos Jar ugrik be.
  2. TPA Mexican Coffee (Az, hogy 1-2ml után egy komplett lignitbánya jelent meg a tankomban, és az íz ami visszaköszönt…az leírhatatlan. Tehát az íz…kávé az nyomokban sem, talán mexikói kutya ürülék lehet).
  3. Mistiq Flava - Grapers(szőlő) Az íze abszolút rendben van, de kokszolási faktor élvezhetetlenné teszi az egészet. (Kb. 1,5-2ml után egy hegynyi lignit egy komplett vájár brigáddal együtt jelenik a tankban).
  4. Blendfeel - Basic Flavors UVA (szőlő) A gyártó elképzelése szerint ha ez szőlő, akkor szerintem max. a szőlő magja vagy a levelének felejthetetlen keserű kivonata.
  5. Blendfeel - Basic Flavors Ribes Nero(fekete ribizli) Ugyanaz a család, és szó szerint ugyanaz az íz, mint a szőlős esetében. A különbség max annyi, hogy itt a “levél” íz kicsit selymesebb, kevésbé karcos.
  6. Blendfeel - Basic Flavors Fiori di sambuco(bodza) Egy újabb gyöngyszem ebből az olasz remekműből. Talán ez a leginkább alkalmas az emberi fogyasztásra (én a bodzát nyomokban sem véltem felfedezni, édeskés füves valami).
    Pechemre van még egy íz(eper) e remek műhelyből, de már nem merek rákóstolni. (Ez lassan már súrolja emberiség elleni bűntett fogalmát :slightly_smiling_face:).
9 kedvelés

Aromából AM Black Hole - tavaly május óta “érlelem”, néha kinyitom, beleszagolok, majd visszazárom. Szerintem egy tank sem ment el belőle. Valaki azt írta róla egy értékelésbe, hogy tiszta Sport Szelet. Ja, persze.
RTA-ból nekem nagy csalódás volt a sokak által kedvelt és az egekbe magasztalt Galaxies is. Akárhogy, akármivel tekertem, se íze, se bűze nem volt.
Ja, és néhány ex-barátnőmet is betehetném a PÁF-ba… :smiley:

Hoppá, kifelejtettem a Tobacco Bastards Coffee aromáját. Kromofág helyett tökéletes!

8 kedvelés

Persze, hogy megosztó, mint oly sok minden. Asszem megtanultam már, mindig van lejjebb… :wink: És ha kiderül valamiről, hogy másnak az a “kánaán” nyúlható az ötlete azonnal. Ha csak egy-két cuccot tudunk így megmenteni a mai árak mellett, már megérte. Ha pedig kiderül valamiről, hogy tényleg szarcsi, megint csak “keresünk” rajta. :+1:

6 kedvelés

Természetesen erre írtam, hogy nagyon jó az ötlet. Bár ugye itt jön képbe az a fránya szubjektivitás. Ez egy valóban kényes terület. Volt már precedens arra, hogy a szervezetem minden porcikája tiltakozott a leves ellen, viszont az ismerősi körben a mai napig etalonnak számít. Hitvallásom, hogy nem dobunk ki semmit, főleg ha fizettem érte (nincs rossz aroma, csak a felkészültségi szintem nem ütötte meg a mércét :grinning:). Persze volt már pár aroma ami nálam a “muszájból- becsületből” kategóriában indult, és bár büszke nem vagyok rá, de talán 2-3 aroma/leves a lefolyóban végezte.
Ettől függetlenül támogatom a gondolatot, mivel meglátásom szerint a szubjektivitás redukálható, ha több embernek is szorít ugyanaz a cipő.

7 kedvelés