THC Artemis gyártási hibás?

Sziasztok!

A Jézuska hozott nekem a DJvape-ről egy eredeti THC Artemis rdta-át, ami squonkolható is. 4db pin csavarral szálítják 2 és 4ml-es összeállítások számára.
A problémám, hogy 2ml-es összeállításhoz hosszabb squonkcsavart kaptam és így az alján kilóg a tankból és a menetes rész beleér a coil lefogatásába felül és lezárlatol. Gyártási hiba vagy benéztem valamit?:thinking:


(A 4ml-es szekció az egyforma csavarokkal az okés.)

Azt úgy látom a gyárban nézték be mert a hosszabb 2ml sqounk pin esetében a simítás is magasabban van ezzel együtt a menetelés is

2 kedvelés

Szervusz @Balazs_Samu_Nagy ! :slight_smile:

Érdekes gyártás ! De ne ess kétségbe ez javítható selejt ( Mint esztergályos mondom ezt ! )
Úgy nézem olyan 3 mm vagy 4mm a pin átmérője, olyan metszőt bárhol lehet kapni ! A csavart simán fűrésszel vágd méretre , és 45 fokban csiszold meg, hogy rákapjon a metsző. Metszőt meg hajtsd rá a pinre a kellő hosszúságig !

Ui. Amúgy gyalázatos munka , egy gyártónak erre oda kellene figyelnie mindenképp !

4 kedvelés

Köszönöm a biztatás! Szerintem belevágok, kerítek metszőt és belevágok. :wink:

Ha csak simán levágod akkor meg rövid a menet? Ahogy nézem fog belőle maradni, ha méretre vágod, bár lehet a kép csal! :smiley:

1 kedvelés

Még egy tanács ! A metszőt fogd be satuba vagy valamibe és imbusz kulccsal hajtsd a csavart akkor nem teszel kárt a csavarfejben és a szárban sem ! :innocent: :wink:

2 kedvelés

Igen, sajnos rövidebb, csak pont nem látni a belerajzolás miatt…
…4ml-s szekció működik, de ha lesz előrelépés, ide tűzöm. :hourglass_flowing_sand:

Így lesz. Köszönöm a törődést! Szerintem holnap beviszem és körbekérdezek a szerszám miatt…

én szerintem előbb vágnám bele a menetet…akkor nem kell jól rákapatni…és utána vágnám méretre és kerekíteném a végét. Persze én nem vagyok szakember :smirk:

2 kedvelés

Vágtam el már így is, úgy is menetesszárat, de ha utóbb vágod, elötte illik egy anyát is rákapatni, hogy letekerve eligazitsa a vágott menetet a végén. Nem baj, ha az anya keményebb anyagból van…

Igaz, én is szoktam csak most totál elfelejtettem…nem mostanában vágtam méretre csavart

Tádááám:

Mivel nem élhetek squonkolás nélkül és a Pulse 2-ben most más íz van, ezért csak jövő héten bugyogtatom meg vele. A menetek és a hossz viszont jó lett. A lyukmagasság remélem stimmelni fog. Úgy hogy: Örülök vagyok! :grin:

Itt köszönném meg Nektek a lelki támogatást és @Atis Attilának a szakmait! :hugs:

8 kedvelés

Szervusz @Balazs_Samu_Nagy ! :slight_smile:

Nagyon szívesen bármikor ! :wink: : Örülök , hogy tudtam segíteni ! :innocent:
Finom gőzöket vele ! :hugs:

1 kedvelés

Köszönöm szépen! :fist_right::fist_left:

(Ugyanitt “szín’arany eladó”.):grin:

4-5 kilót küldhetel belőle ! :rofl: :rofl: :rofl:

Ugyanitt 2, méretben rövid, ámde felettébb jó menettel rendelkező csavar eladó! :joy::joy::joy:

Amúgy el is felejtettem, szép munka, ahhoz képest , hogy minimális eszköztárral készült ! :hugs: :innocent: :wink:

…ééés funkcionál!!! “Pump Up the Jam” :speaker::sound::loud_sound:
Főcím zene, stáblista, happy end…:clapper: squonk. :grinning:

5 kedvelés

szép az az rdta :heart_eyes:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.