PÁF-Pocsék Áruk Fóruma

Kopik az eléggé:rofl::rofl::rofl::rofl:alig várom hétfő legyen és menjek dódozni :grin::grin::grin:

5 kedvelés

Nem ,ne aggódj nem emiatt a tank miatt :rofl:a másik szett miatt tudod szabin vagyok és enter.enter.enter :grin::grin:

5 kedvelés

Figyelem!
Jól jegyezzétek meg a következő fantomképet!
A nyugalom megzavarására képes jelenségre hívnám fel a figyelmet:

  • Az utcán mobilról, esetleg otthon a gép elött ülve, különösen az éjszakai órákban, előfordúlhat, hogy egy óvatlan pillanatban lenyomott “enter” billentyűvel megrendeled…:dizzy_face:

…édes, de íztelen szirup, ami csak illatában emlékeztet a mogyoróra. Egy tank után úgy kokszol, hogy szétégeti a vattádat. Kipróbálva Dwarv fl dl és Avocado rdta, különböző anyagú, átmérőjű és ellenállású tekerésekkel, két féle vattával, különböző teljesítményeken, single-ben és dual-ban. Még tc ill. tcr beállításokkal sincs változás. Nekem nem jött össze, ez az első igazi nagy csalódásom, :sleepy: ezért kérek mindenkit, hozzon felelős döntéseket rendeléskor!:face_with_monocle:

9 kedvelés

Szia Viktor!

Én a jó múltkor ruháztam be a shake n vape változatára. Hát nem ezt vártam :rofl: Szívható szerintem, de nem birok ki vele egy napot. Még megpróbálom felhígítani, hátha enyhül, és kellemesebb íze lessz. Egyébként, nyomokban én éreztem valami őszibarack ízt. :sweat_smile:
De a lényeg, hogy ‘22-ben sem változott ez az aroma. :confused:

Szép napot!

3 kedvelés

Nos, hogy mibe futottam bele…
Kezdő vaperként kerestem a megfelelő ketyerét, könnyen kezelhető, kicsi, jó netes ajánlásokkal volt a cél, rá is találtam Joyetech eGO AIO készülékre.
Na hát ez minden volt, csak nem jó. A készülék maga csak keserű kaparó, szerintem valóban füstöt adó akármit tudott kibocsátani magából akármit csináltam abban a 2,5 órában amíg ki nem dobtam. 1 forintot se ér az egész készülék, a levest köpködte, forrósodott az egész, maga volt a rémálom.

Az aromák szubjektivitását mi sem mutatja jobban, mint hogy én imádom a Soldier Peach 5000-et :smiley:

9 kedvelés

Fura amit mondasz, amit itt a többiek is mondanak egy ideje a készülékről :thinking:, az asszony 5-éve használja vannak ugyan gondok vele ami orvosolható, szerintem azért annyira nem pocsék, sőt nekem volt a szekrényem aljában 2db Joyetech Cubis+Pro is, amit odaadtam a testvéremnek, azt használja már 2-hete amióta le kelet raknia a cigit! :wink:

3 kedvelés

Biztos hogy valamikor jó ketyere volt, én is régebbi értékelések, videók alapján választottam, mert úgy tűnt hogy jó lehet. De vagy a porlasztók silánysága vagy a megváltozott belső vagy akármi, de most újonnan már semmit nem ér. Ezért is lehet hogy neked még tette a dolgát, a mostani meg már nem, és nem is az enyém az egyetlen eset sajnos amiről tudok.

3 kedvelés

Nekem 4 éve volt, a porlasztok már akkor is gatyák voltak bele…nem egy nagy eresztés, kipróbálni jó, de van már jobb is.

1 kedvelés

Ez igy is van 10-db porlasztóból 1-db gatya, ezért is rendeltem 2021 május eleje előtt az Aliexpress 50-db-ot! :wink: :grin:
Ja és van eredeti meg utánagyártott, na az gagyi! :face_vomiting:

3 kedvelés

Sőt meg is lehet tekerni, vattázni na az nagyon megy nekem! :grinning: :laughing:

4 kedvelés

Némi helyreigazítás:

Minden mindegy alapon és mert “Ha bekeverted, szívd is el!”, bár nem a nutellaízes mtl-ezés volt a célom, tegnap este betöltöttem csalódásom tárgyát egy igazi ízkazánba, a Pioneer v.1.0-ba.

Az volt a teoriám, hogy ha gyorsan eszi a kokszal a tekerést, lejebb kéne mennem teljesítményben: alacsony Watt, R-Go 1,0 Ohm-os Clapton 2.0ás mag, mtl kazán…

…és lám, előkerült a mogyorókrém. Azért maximum két tank után új vattát kér, de legalább most mogyoróízű és nem csak simán édes.

Kétszer vettem ezt az ízt életemben, előszőr és…

9 kedvelés

Már nem emlékszem a pontos meg forgalmazására jogtalan haszonszerzés
Fogyasztó védelemhez kell fordulni .
A kártyás fizetés ezért lehet jobb :grin:
A fogyasztóvédelemért felelős Nemzeti Fejlesztési Minisztérium a changebackre hívta fel a figyelmet, mely a már átutalt pénz visszaszerzésében segíthet. Ezt akkor kérheti a fogyasztó, ha bankkártyával fizet, azonban a terméket nem kapja meg, vagy időközben fizetésképtelenné vált az eladó. A kérelmet a számlavezető bankja bírálja el, bevonva az eladó számlavezető bankját.
Ilyenkor 99.99% meg kapod a pénzed mert e cég nem tud felmutatni a dolgokat. Végére még a fogyasztó védelmet is be hívhatod és ők szeretnek szöges kesztyűvel neki ugrani a dolgoknak, ha nem is érződik.

3 kedvelés

Sziasztok!
4 napos érés után gondoltam kipróbálom az új liquidjeimet :slight_smile:
Hát a Big Mouth Caramel Macchiato valami borzalom :person_facepalming::face_vomiting:
Valami kávé féleség romlott savanyú tejjel :smiley:
Viszont a páromnak a tölthetős manóbárjában ízlik…
Én senkinek nem ajánlom.

7 kedvelés

Mondtam hogy bár kávés, van egy fura mellékíz.
Különben mar elszívtam 5 millit - mantráztam közben, hogy lehetne rosszabb is :grin:)
Olyan manófurkós embernek el lehet sütni, aki a büdös életben nem ivott kv-t :sweat_smile:.

4 kedvelés

Sziasztok!

Az áru nem volt pocsék mikor bekevertem. Aztán kb fél évre a fiók mélyére került, és az Al Carlo Roasted Cinnamon fahéjas íze eltűnt. A helyére egy olyan erős pacsuli íz került, ami az első slukk után öklendezésre késztetett. Iszonyú. Természetesen új vatta, tank kimosva, de még így is kísért az íz. Mérgemben azonnal a kukába dobtam, így nem tudtam megörökíteni a “szép” piros színűre ért liquidet…
Ez az aroma nem nemesedik idővel.

5 kedvelés

Ezért próbálok pár összetett, lassan fogyó levest hűtőben tartani. De lutri, sajnos.
Pont a fahéjtól nem várnám…

2 kedvelés

Az Al Carlo-t tényleg nem érdemes tartogatni.Ráadásul a SnV sokkal finomabb,mint a 10ml-is aromájuk.

7 kedvelés

Ma félve ugyan, de kipróbáltam az Al Carlo szőlős aromáját, ami ugyanakkor lett bekeverve mint a fahéj. Teljesen szívható, olyan mint az emlékeimben. Mondjuk nem véletlenül állt fél évet, egy-egy tankkal elszívok aztán nem esik olyan jól … Volt még egy kis Journey Desert ship ebből az időből, az talán még jobb is lett :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Az elaf pico squeeze 2 miert van benne a listaban? Mi vele a baj? Most gondolkodok a centaurus melle venni egy tartalek squonk modot es lenne egy ilyen 15-ert.

Az addig OK, h 60 kilos csajkent neha nem tudom felbontani a savanyusagot :smiley: de a Kick it belso “dugaszat” kb a lakasban levo osszes eszkozzel megprobaltam kifeszegetni. Legalabb 30 perces elet-halal kuzdelmet folytattam vele mire sikerult legyurnom a vadat. Meseltem is a sracoknak Komarnoban, amikor legkozelebb vasaroltam, erre rohogve kozoltek h ezzel ok is megszenvedtek eleinte. Ha ilyet vennetek, legyen hozza otthon flex!
A remekmu :smiley: amit at kell ontenem masik palackba, mert annyira szetbaxkodtam, h orran-szajan jon a cucc.

11 kedvelés