Nemzetközi Posta Kicserélő Központ

Gondolom, az nem elég, ha csak a számlát meg PayPal kifizetést csatolom, a nyilatkozatukat meg “véletlenül” elfelejtem feltölteni. :grinning:

4 kedvelés

nagyon lassú ez a posta mire fel dogozzák a cuccomat karácsony lesz​:sweat_smile:nem sietik el a dolgot az biztos igaz

2 kedvelés

Jól fel kell dolgozni, na. :rofl:

4 kedvelés

na de annyira dolgozzák fel,hogy a posta már azt írja Nyíregy helyett hogy az országos logisztikai központba dolgozzák fel​:sweat_smile::rofl:na most vagy a posta alkalmazás bolondult meg a telón nekem mert még értesítőt sem kaptam avagy vissza került nyíregyről az országos logisztkia központba pestre hát ki érti ezt már én nem​:joy:bolondul meg fele a posta szerintem.Csak vissza ne küldjék a sourcmornak​:sweat_smile:

4 kedvelés

Nekem is jön sm-ről csomag, remélem csak téged szívatnak. :rofl:

A cigabuyos cucc már a helyi postán van, jött az sms.

3 kedvelés

na de jó neked nekem ez meg furcsa nagyon ide oda viszik a csomagomat ki érti ezt​:joy::sweat_smile:

Nálam státusz még mindig annyi, hogy átvették abban a tetves kicserélőben.

Amikor (még csak) 23 napja állt ott, kitöltöttem a kis online infókérős cuccukat, mert kezdek kifogyni olyan dolgokból, amiket már nem akartam újra rendelni, de nem is lenne rájuk szükségem, ha megjönne a Sourcemore-os pakkom.
Erre jött is válasz még aznap, valami valami megbízott vámügyintézőtől, hogy a küldeményem megérkezett Mo.-ra (erre rájöttem magamtól is, ezért írtam nekik) és csatoljam a számlát, meg a rendelést igazoló mailt. Megtörtént. Erre a válasz egy újabb e-mail, de ez már posta ügyélszolgálatos, hogy dokumentumpótlásra van szükségük…hozzá egy link.
Linkre kattint, dokumentumok, nyilatkozat feltölt. De az utolsó dolgok egyike, amit még itt kértek, az a 6 jegyű hozzáférési kód lett volna, ami nekem nyilván nincs, mivel a státusz a nyomkövetőben akkor is csak az átvétel volt. SMS, e-mail, semmi nem jött. Így aztán küldtem nekik még egy mailt, amire most, a hosszú hétvége után egy olyan link volt a válasz, ahol nem kell hozzáférési kódot megadni.
Tegnap feltöltöttem nekik oda mindent, amit tudtam. Azóta pedig még nem történt semmi, de ez nem lep meg.
Nem is az eltelt idő a legbosszantóbb, hanem ez a gyökér kommunikációjuk.

2 kedvelés

még jó hogy nekem nem kelett dokumentumokat töltögetni fel nekik.Arra jutottam mivel nem hagyott nyugpdni ez a szar így az országos logisztikai központot hívtam ma fel hogy nyíregyről minek küldték vissza a csomagomat annyi volt a válasz,hogy elvileg valami nem volt jó a címemmel pedig jól megadtam a címem a sourcemoron.De bezzeg a gls ide talál hozzám csak a posta ilyen suttyó elbasznak mindent amúgy.:sweat_smile:Ne vissza fele vigyék a csomagokat hanem ide nekem hozzák bolond ez a posta nagyon.Vicc amit csinálnak nem is tudom milyen emberek dolgoznak ott.

2 kedvelés

Ez volt a másik ok, amiért információ kérésre vetemedtem a webes felületükön. Mondom hátha csak annyit tudnak kiolvasni október 5.-e óta, hogy “Hungary”. Sem a telefonszámomat…sem az e-mail címemet, sem a pontos szállítási címet… :smiley:

1 kedvelés

Én ma vettem át a cigabuyos rendelést, 3 hét, sms jött, hollandiai címről, szóval semmi extra költség, mák. :sweat_smile:

5 kedvelés

El sem hiszem. Ma délelőtt végre elérhetővé vált az online fizetés. Talán csak megérte utánajárni a dolgoknak.

Egyébként a 24 821 Forint összértékű rendelésem után 2048 Forintot fizettem, ami csak az ÁFA meg a nagyon megérdemelt kezelési költségük, úgyhogy nem jártam rosszul, pedig a nyilatkozatban tételesen fel kellett sorolnom, hogy mi van a csomagban.

Ezek után pedig csak remélni merem, hogy az idén még ki is hozza valaki.

4 kedvelés

csak meg kapod már,az enyémet meg szerintem ha minden igaz vissza küldik az országos logisztikáról nyíregyre még jó hogy telón beszéltem ezekkel a hülyékkel​:sweat_smile::grin:

4 kedvelés

Nem csak neked van ez így, szar a posta rendszere és utaztatjak a csomagokat össze - vissza :grin: ( valami a cimfelismerovel van, hogy a kódot nem ismeri fel a rendszerük). Mindenesetre, ha már megindul megint feléd, akkor szerintem megkapod​:smile:

4 kedvelés

most is kapom az értesítőt de csak annyi hogy dolgozzák fel fele a csomagomat már több mint 10 szer dolgozták fel a csomagot nem bomba van benne​:sweat_smile::joy:nem kell azt annyiszor fel dolgozni szerintem​:grin:

3 kedvelés

Azért a sikersztorinak is van árnyoldala… :frowning:
A szeptember 28-án EU raktárból megrendelt csomag október 18-án megérkezett kis hazánkba…majd egyszerűen felszívódott. Nem került be a varázslatos posta rendszerébe…ki érti ezt?
Írtam CigaBuyéknak hogy mi lehet a megoldás ilyen esetben és “Isabella” a lágyan búgó megnyugtató karaktereivel biztosított arról, hogy a legjobb szolgáltatást szeretnék nyújtani nekem. Tehát várjak még egy hetet és ha nem érkezik meg a csomag akkor újra el fogják küldeni. Reméljük a legjobbakat.


2 kedvelés

De elvileg annyit sem kellett volna, mivel ha jól tudom a Sourcemore áfa és vám mentes mert ők fizetik meg nem pedig te

Amúgy én is várok onnan egy nagyobb csomagot, de lassan egy hónapja utazik már.
2 nyomkövetési számot kaptam, amiből az egyik nem is él.
Nem tudom mikor érkezik, de lassan már jó lenne ha idérne

Igen, én is úgy tudom, de jobbnak látom, ha kb 1500 Ft miatt nem állok neki reklamálni.

Nem néztem szét nagyon, de pl a Csehektől csak a 30 porlasztó került volna annyiba, mint amennyit én készülékkel és plusz egy podtankkal együtt fizettem, jóvanazúgy, csak küldjék már el.

3 kedvelés

Én is jóval olcsóbban vásároltam be, mint ha az ismert oldalakról vettem volna a dolgokat.
Nagyjából 1 hónap szállítási időre kalkuláltam, viszont most már kezdek picit aggódni hogy ideér e simán valaha :smiley:

4 kedvelés

Én szeptember 8-án rendeltem, 25-én érkezett meg Hollandiába, onnan pedig október elsején Magyarországra. Aztán október 5. után egészen a múlt hétig (amíg rá nem kérdeztem a Posta oldalán) nem történt semmi. Tehát kb 1 hónap (na jó, inkább 3 hét) volt eljutnia a csomagnak az országba, ezek meg már ültek rajta mégegyet.
…Ha ez segít valamit.

5 kedvelés