Cigabuy Rendelés ( Segítség kérés )

Sziasztok! Olyan problémába ütköztem a Cigabuyal kapcsolatban, hogy 2022.02.09.-én rendeltem magamnak cuccokat kb 79€ értékben… 2022.02.14.-én meg is indult a csomagom, 2022.02.20.-án már itt van Magyarországon ( hogyha minden igaz, mert másik csomagkövető oldalon meg írnak Hollandiát is, szóval össze vissza… ) viszont 9 napja semmi hír a csomagomról… mi lehet a gond? Kitől kéne útbaigazítást kérni? Vagy ilyen mi lehet?

Szia. Ha beért akkor a Posta Kicserélő Központot, ha felhívod, ott bővebb tájékoztatást tudnak adni. De átlagosan 2 hetet ülnek itthon rajta. :confused:

Rendben, köszi!

1 kedvelés

Szia. Milyen szállítási módot valasztottal? A célország/rendeltetési ország Kína után az lesz ahol belép az EU-ba. Ez megtévesztő lehet. Cigabuy-rol DHL packet szállítással érdemes rendelni.

Ha megosztod a nyomkövetési számot szívesen ránézek.

Hello! Deutsche Post(Liquid Pod)-ot választottam, volt ahol azt olvastam ez jó… ez is DHL

1 kedvelés

Nyomkövetés: AG900714148CN

Meg amikor rendeltem a cuccokat nem volt már ott a DHL packet lehetőség csak a liquid pod

úton van ahogy látom Hollandián keresztűl​:wink:rá néztem már

Köszi! :grinning: azt megkérdezhetem, hogy hol követted le? :sweat_smile:

1 kedvelés

ebben a hónapban meg kapod szerintem biztosan

2 kedvelés

itt szoktam mindent nézni ez ki írja csak fordítom az oldalt és kész​:wink:

Én is itt nézem, de olyan zagyvaságokat tud összehozni, én azt hittem már itt van nálunk… Hollandia, megérkezik MagyarországRa Hollandia Hollandia ilyen szépségeket fordít :grinning:

2 kedvelés

hollandián keresztül jön elvileg azért mondtam szerintem ebben a hónapban meg kapod​:blush:

2 kedvelés

Csak olyan furcsa, hogy még nem jött be Magyarországba …

A kínai azonosító számot kaptad meg. Ezek néha tudnak fura dolgokat mutatni. A hollandoknál elvileg kap egy újabb azonosítót. Írhatsz a webshopnak, hogy küldjék el az új (DHL, nlpost) azonosítót. Volt liquid, folyadék vagy eldobható (előre megtöltött) pod is a rendelések között?

1 kedvelés

Igen van egy smoant pod

Akkor sajnos kalkulalj a lehetőséggel, hogy a megsemmisitoben végzi a csomag. Ezt most ne vedd biztosra, de ha a vámkezelés során felbontják a csomagot akkor nagy a valószínűsége.

Hogy hogy?

nem valószínű,hogy vámolják ha hollandia lesz rajta,nekem a colossal is meg jött pár hete ott vettem nem volt vám semmi baj nem volt vele.:wink: