Sourcemore rendelés

Sziasztok

Ez normális hogy ennyi ideje nem mozdult meg a csomagom Hollandiabol.

Sourcemore rendelés

Igen az…black friday volt, az EU szinte összes importáruja ott megy át. Relax!

3 kedvelés

Szia!

A karácsony közeledtével belassulnak a dolgok, másrészt meg nem frissítik a státuszát a csomagnak sok esetben.
Ez jobb nyomkövető:

3 kedvelés

Próbáltam ezt a nyomonkövetőt is de ugyan azt írja hogy még hollandoknál van. De köszönöm válaszod

Erre nem is gondoltam. Köszi a választ.

Szívesen.

Annyiból érdekes, hogy percre pontosan ugyanekkor ért az én Healthcabin-os rendelésem Hollandiába, de én tegnap délben már át is vettem a csomagot.

2 kedvelés

Köszönöm a válaszodat.
Neked melyik futár cég hozta ha megkérdezhetem?
Mert nekem elvileg majd express one fogja ha minden igaz kiszállítani ha megérkezik Magyarországra.

Express One szintén.

Szia. Nekem is percre pontosan ott állt meg a nyomkövetés. Még várom a csomagot.

Szia!
Az enyém is ugyan ilyen.

Jövőre már kézben is lesz :imp: Na jóóó, esélyes, hogy még karácsony előtt. Nekem a max holland tranzit eddig 2hét volt (nem BF után)…onnan kb +1hét az érkezés. El kell fogadni, hogy az olcsóbb vásárlás gyakran ezzel jár…mást már úgysem lehet tenni :grin:

Akkor úgy látszik nekem volt szerencsém. :slight_smile: Volt 4-5 rendelésem mostanában ezzel a szállítással, a Hollandiába érés után 1 héten belül mindig ideértek…

Sziasztok
Esetleg valaki megkapta már a csomagját azóta, mert nekem még mindig nem akar megmozdulni a hollandoktól.

Sourcemore supporttal kéne felvenni a kapcsolatot.