Sourcemore Rendelés

Sziasztok!
50 dollár értékben rendeltem sourcemore.com oldalról,
ekkora értéknél se vámmolnak?

24h, Bonded Warehausrol, Specialpak Line szállítással kértem.

Szia! A bonded warehouse-os rendelesnél ők intézik a vámot, adót. Elvileg fel is tüntetik a terméknél hogy inclusive Tax,VAT (adó, vám). Arra keszülj, hogy a szállítmányozó cég az expressone helyett, a királyi postát használja már, maguk minden csodájával együtt (pl. nyomkövetes sikertelen kézbesítést jelez pedig meg sem pròbàljàk, aztán jön az sms, hogy mehetsz a postára érte.)

3 kedvelés

Gondolom ahova rendeltem falu, oda a postára rakják le?

Nekem mindig minden a postára jött, telefonon SMS, hogy megjött…

2 kedvelés

Jah, vagy a köcsög postás úgy rakja a kertkapud mellé, hogy ahhoz bárki járókelő hozzáférhet. :face_with_symbols_over_mouth: Sem nem hív, se nem csenget és tracking-en kézbesítve jelölve egy távoli településen…agyrém

Majd kiderül 1 hónap múlva…:smiling_face_with_tear:

Mi van akkor ha kifizettem a termékeket, da ma reggel írták emailben, megszűnt a gyártása…:unamused:?

Ha ‘Pre Order’ volt akkor visszautalnak…ez a logikus és elvárható

Most már arra állították, este mikor leadtam a rendelést akkor még nem volt kiírva.

Sziasztok!
Rendeltem január 11.-én Sourcemore-ról. 22.-e óta Belgiumban van a csomag, azóta nem kaptam semmit sem róla. A Postal Ninja a csomagszámra hoz még 2 db csomagszámot azok 16.-a óta nem mozdultak. Nem surgős a csomag megérkezése, de azért ez a bizonytalanság zavar, hogy konkrétan nem kapok róla semmi infót. Mi a helyzet a csomagokkal mostanában?


Szia! Nekem a legutóbbi rendelés tőlük pont 20 munkanapra érkezett meg. A szállítmányozó partnerük nem régen váltott a Magyar postára. A Postal Ninján BE végü csomagszámot érdemes majd a Posta nyomkövetésnél nézni, ha már azt mutatja bejött az országba. Arra készülj, ahogy írtam már egy előző hozzászólásban, valószínüleg a posta meg sem próbálja kézbesíteni, hanem jön egy sms, hogy mehetsz a postára érte.

5 kedvelés

Sziasztok, mi lehet ezzel a csomaggal? 11 napja semmit se változott. Amit előtte nap meg rendeltem azt meg ma hozza a Express One.

1 kedvelés

Kínai újév van. Valószínűleg beragadt náluk.

5 kedvelés

Kína…holdújév, megállt az élet náluk. Majd lassan elindul.

7 kedvelés

Szia! Csak találgatni tudok, de valószínűleg a kínai hold újév kavart be rendesen. Hetekre megáll ilyenkor az élet náluk.

6 kedvelés

Valami ilyesmi csavar lehet benne, mert előtte 1 nappal is adtam le rendelést az a mai napra ideér.

1 kedvelés

Az MP 12napja(!) nem tud kézbesíteni Pestről hozzám egy üzleti levélkén feladott csomagot…na, ez a tragikus.

3 kedvelés

Holiday on Sourcemore: Feb. 9th, 2024 - Feb. 16th, 2024(UTC+8)

4 kedvelés

Csak fura hogy még feb 4. Óta egy lépést se vitték arréb 5 nap alatt…

Hála égnek ma is az egyik Sc-ről érkező csomagot Express One hozza ki.