Sourcemore januar

Sziasztok
December 26.-an rendeltem a sourcemore-rol
Dec 27.-en feladtak azota pedig semmi sem tortent vele
Kérdésem hogy náluk most ünnepek vannak és ne is várjam a csomagot vagy szimplán nem frissítik az állapotot? Neharagudjatok ha hülye kérdés ez lenne az első komolyabb modom és tankom

Nagyon ráérsz várni. Az enyém 13.-i posta és 23.-a óta a hollandoknál alszik. Ez a bejegyzés nem azt jelenti hogy feladták, ez azt jelenti előjelezték a csomagot. (Kikérték a csomagszámot)

Dettó… A 13-án és a 20-án feladott csomagom is már Hollandiában vár… :smiley: Remélem legalább az egyik ideér a héten.

Igy mar hogy a tietek is ott alszik kicsit elvesztettem a remenyt benne
Akkor majd honap vege felé hátha ideér
Nemtudom naluk az unnepek miatt mennyit fog kesni lehet ebben a honapban mar nem kell varni akkor

Nem kell aggódni, 3 hét alatt itt szokott lenni. Csodát amúgy nem kell várni Kínából, jön ahogy sikerül. :slight_smile: A csomagszámot viszont nem publikálnám így sehol, mert simán át lehet ennek tudatában irányítani…

1 kedvelés

Fasza…


Jön az!

2 kedvelés

Szia! Nemtudom esedékes-e még, de leírom a tapasztalatom. Én tavaly nyáron vettem onnan egy készüléket. A szállítás 3 hét volt, volt hogy napokon keresztül nem volt frissítés az állapotáról, de megérte várni, hisz majdnem 20 ezer forinttal olcsóbban kaptam meg, mintha itthon vettem volna meg.

2 kedvelés

Szia köszi a kommentet hát szerintem nekem is lesz annyi mert elégge levan maradva de én is kb 30k-t sporoltam az oldallal szoval igen megéri kivárni már rendesen izgulok miatta :joy:

Amikor én rendeltem, még a rendszer szerint akor is a hollandoknál pihent, mikot hívott a futár, hogy otthon vagyok-e :slight_smile: . Kb 3 hét. volt

2 kedvelés

Na ez kellemes meglepetés nekem ket napja elvileg KR-ben van aztán hogy mi az igazság senki sem tudja

Kínából ált 2-4 hét a csomag. A Kínai újév és leállás február eleje :slight_smile:

Reméljük addigra kiér tőlük​:rofl:

Onnan 8-10 nap kb. Korea 2-3 nap múlva hollandia onnan 6-7 nap express one. Postalninjan ellenőrizd ott látsz egy baromi hosszú számsort mint alternatív nyomkövetési szám. Az utolsó 4 számjegye az ir. számod. Na azt ellenőrizd az express one nyomkövetésén.

2 kedvelés

Nekem pl ma jött dec 18-as rendelés, úgy, hogy azért voltak ünnepek is. Szerintem korrekt. :slight_smile:

2 kedvelés

Koszi a tanacsot oda meg csak elektronikus adat erekezett.
Akkor nekem még bőven odébb van a csomagom :frowning:

Ezért késik, háborús híreink! :disappointed_relieved:

Sourcemore rendelések nem hajóznak. Szerencsére repülnek :slight_smile:

2 kedvelés

Nagyon jó, nem ide tartozik de most ez akkor a 15 napos aliexpress csomagokra is vonatkozik?
Már csak azért szerintem azok sem hajóznak