Nemzetközi Posta Kicserélő Központ

Sziasztok!

Szeptember 8-án rendeltem egy modot és 30 db porlasztót a Sourcemore-ról, kb 80 USD értékben. Kínából Hollandiába, majd onnan Magyarországra viszonylag gyorsan eljutott a csomag, de itt abba is maradt a nagy kapkodás.
10.05. óta semmi változás a csomagom státuszát illetően. Átvették a kicserélőben, azóta áll a dolog. Se egy SMS, hogy fizessek valamit, se egy mail, se semmi. (2021-10-05 19:18
Nemzetközi Posta Kicserélő Központ, Receive item at office of exchange).

A kérdésem egyelőre csak annyi, hogy másnak is ennyit kell várni mostanában, vagy így 2 hét után kezdjek kicsit aggódni?

Előre is köszi!

5 kedvelés

Szia @zsyross :blush:

Üdv a Vaperinán, érezd jól magad! :heart:

Sajna nálam is hasonlóak a tapasztalatok. Van amikor 1 hét, de van hogy 2-3 hét is eltelik mire országon belül megmozdul a csomag. :confused:

4 kedvelés

Szia!

Köszönöm! (és a gyors választ is) :slight_smile:

Akkor várok tovább. Nem sürgős, csak picit dühítő, hogy pikk-pakk átjön a fél világon, itt meg hetekig nem történik vele semmi. Legalább valami fake státusz apdétek lehetnének, hogy úgy látszódjon, hogy csinálnak valamit. :smiley:

2 kedvelés

Szia! Nem biztatásként… de lehet ez még rosszabb is…

6 kedvelés

Szia. Nekem a legtöbb csomagom 2 nap alatt átmegy a magyar postán. Az utolsó pár db nálam is beragadt hosszabb időre Ferihegyen.

3 kedvelés

Nice…
Hát, akkor előkaparom a tartalék podfejeimet.
Köszönöm!

4 kedvelés

Köszönöm, hogy válaszoltál! A lényeg hogy van remény, csak győzzem kivárni. Régóta nem rendeltem “messziről”. Ezután egy darabig szerintem megint nem is fogok.

2 kedvelés

Jön az év vége, lehet megint kezd beszarni a posta…

7 kedvelés

“Megint”? :rofl: Én inkább úgy látom, hogy folyamatosan sz*r teljesítményt nyújtanak, de néha van jobb napjuk.

6 kedvelés

Jó, de hát ha szegényeknek mindig van valami.
Év vége, év eleje, apály, dagály, Holdújév, Sárkányvalami, Napfogyatkozás…biztos nem könnyű. :smiley:

6 kedvelés

Én már legutóbb javasoltam nekik az ügyfél elégedettségi kérdőív bevezetését…biztosan fontolóra veszik… :thinking:

3 kedvelés

Semmi értelme. Így is kevesen vannak, ki foglalkozna a kérdőívek elemzésével? Vagy úgy végezne mint a panaszlevelek nyomtatója, aminek a lapkiadoja közvetlenül rá van kötve az iratmegsemmisitore. :grin:

4 kedvelés

Szia,

Ez az én csomagom útja:

2 kedvelés

én is a sourcemorol rendeltem talán ebben a hónapban meg jön valamelyik reptéren van vagy úton van még de halad a rendelésem szépen lassan​:sweat_smile::blush:

2 kedvelés

Ez is szép. :smiley:
Akkor várok szépen tovább. Köszönöm a válaszodat! :slight_smile:

1 kedvelés

Azért szerintem még ne nagyon ülj ki a postaláda mellé egy darabig :smiley:

4 kedvelés

Köszönöm szépen mindenkinek a gyors választ!
Abból a szempontból megnyugtattatok, hogy valószínűleg nincs semmi probléma, “csak” itt lassabban működnek a dolgok, mint ahogy azt a 21. században várná az ember.

Kínából évek óta max telefontokot meg egyéb apróságot rendeltem, azon a párszáz forinton sosem aggódtam.
Tavaly a kis kezdő podjaim még a csehektől érkeztek, ide is értek pár napon belül.
Anyagilag még mindig megéri várnom, csak hát nyilván idegállapotba tesz, hogy az ország másik végéből már gyalog odaértem volna a csomagomért. :smiley:

Meglepve nem vagyok. Úgy látszik, ez az ország így (nem) működik. Épp a múlt héten néztem végig, ahogy az irodai asszisztens a 200fős cégünknél egy négyzetrácsos füzetben próbálja nyilvántartani, hogy ki hány pólót vett fel az idén…vagy a hónapban…vagy ki tudja, mivel a múltkor még nem volt füzete. :laughing:

6 kedvelés

nem terveztem le menni a posta láda mellé a lépcsőn ülve várni a postást​:rofl::sweat_smile::blush:majd idővel meg jön

4 kedvelés

Hát ne haragudj, ilyen hozzáállással ne is várd, hogy megkapod, tessék minden este 10 miatyánkot elmondani a postának. :grin:

4 kedvelés

Akkor ez lehet a baj. Éjszakás vagyok, én hülye ezért reggel mondogattam. :smiley: