Nemzetközi Posta Kicserélő Központ

Kb 2 éve lakok itt, ahol. A postást szerintem még nem is láttam. :smiley:
A ládába tuti nem fog beférni a szajré, de nem is ezen aggódtam eddig sem.
Nem a biciklis zöld ember működését nem értettem, hanem a kicserélő központét.

1 kedvelés

Ezzel szerintem vagyunk így még egy páran. Ami önmagában még nem lenne akkora probléma. A gond az, hogy ők sem tudják hogyan is kellene működniük. Az áfa fizetéses rendszer bevezetése óta képtelenek rátalálni a helyes ösvényre.

Nem is nagyon motiválja őket semmi arra, hogy jobban teljesítsenek, amikor ilyen csomagok esetében pl nincs konkurenciájuk.
Hiába bosszantó ez az eseménytelenül eltelt (eddig) 2 hét, én sem fogok nekiállni, telefonálgatni/írogatni nekik, mert félek, hogy csak magamnak ártanék vele.
Amíg nincs más (jobb) alternatíva, addig marad a türelem színlelése, mert ahogy írtam feljebb is, még így is jobban megéri, mint közelebbről rendelni, de hát ezt szerintem a legtöbben itt tudjátok.

2 kedvelés

Én a Fehéroroszoktól Minszkből rendeltem nekem is a kicserélőbe pihen… :grin:

1 kedvelés

És pont ma jött meg a második V9 és egy kis V8 kiegészítö:heart_eyes:

10 kedvelés

Na akkor most, hogy a vecsési Joli néni végre kiadta a kezéből a te csomagodat, remélem, hogy az enyémre összpontosít. :smiley:

4 kedvelés

Ne csüggedjen senki! Vannak még csodák :smiley:
Nem EU raktárból 12 nap alatt kézbe!!! ( A rendeléstől valójában 14 nap ha jól emlékszem és amit egy héttel előtte rendeltem EU raktárból arról még nincs hírem…)

6 kedvelés

Evvel szerintetek mi lesz vajon?:thinking::sweat_smile:vám vagy nem vám

NL…Gondolom semmi megy hozzád.

1 kedvelés

Elszamolta… Jó vagy. :slightly_smiling_face: Akkor van gáz, ha azt írják, hogy bekérik a papírokat.

5 kedvelés

akkor várunk mire ide ér :wink::blush:

na most ezek szórakoznak velem vajon mi van itt kérem​:sweat_smile:


már megint mást ír ez a szar.

2 kedvelés

Semmi extra, végeztek vele, be kell csengetni a 399 forintot azt kész, vám és áfa 0.

2 kedvelés

Nézd a dátumot is. :slightly_smiling_face: Csak a 17track kérte le későn az infókat.

2 kedvelés

ez tök ugyanaz, csak a fordító dobálta máshogy össze a szavakat

4 kedvelés

azt a 400 pénzt személyesen kell fizetni majd ha hozzák? vagy mikor megyek a csomgért a postára ha ugye jön majd értesítő akkor fizetem ki​:thinking:

Nekem jött email és sms, volt benne egy link, ami elvitt egy weboldalra, ahol simple-el vagy kártyával lehetett fizetni. Ha nem online fizeted akkor nem 399 hanem 799. Igaz eddig csak alis cuccaim jöttek, de gondolom a process ugyanaz.

4 kedvelés

oksa ezt ézben tartom akkor​:wink:

na mát a motyo itt van a nyíregyi logosztikai üzemben a héten meg is jön ha minden jól megy​:blush:

3 kedvelés

Na nálam most jutottak odáig így 23 nap után, hogy küldjek nekik vámkezelési nyilatkozatot, meg csatoljak nekik számlát, stb. Zseniális.

Már ott berágtam, hogy “feladó adatai”. Hát nála van a cuccom, én nem látom, hogy mit írtak rá. :smiley: Mindjárt odaírom nekik, hogy “Szorszmór, Kína”

5 kedvelés