Most akkor mit tegyek? Berserker vs lötyi probléma

Srácok! Nem írja ki, csak a wattot :roll_eyes:
Néztem a leírást, hátha atvalthato az üzemmod, de nem! 2 féle van : az egyik a porlasztosnak, az letilt, nem is enged 14 watt fölé, a másik a tekerosnek, az nem tilt le, de nem mutat infót, csak a wattot!

1 kedvelés

Pedig de :laughing:
A nagybetűs watt allatt balra van az ellenállás, jobbra a volt.

1 kedvelés

Az uccso kép a picoval készült

Kívánunk egyet a Draggel is :slight_smile:
Én már alig bírom kivárni.

1 kedvelés

Jó, egy pillanat​:grinning:

Tartsd nyomva a tuzgombot és ugy fenykepezd.Sok mod csak a tuzeles pillanatában írja ki a feszültséget .

1 kedvelés

Igen, ennek más a menüje, bal oldalt van a volt. Mármint nem volt ott, hanem most is ott van. A volt. :sweat_smile:

1 kedvelés

2 kedvelés

Tyüha, itt valami nem kerek. Az ellenállás 2.21. Ami a Piconál 1.24.
A hiba az Ön készülékében van :thinking:

Na ezt mondom, hogy valami szar​:grin:

2 kedvelés

Igen, jó a helyzetfelismerésed :sweat_smile:

3 kedvelés

Akkor látjátok ti is. Meg kellene nézni azt az 510 - et. Amelyiknek csak egy szikikongyűrű van a közepe alatt, hajlamos a beragadásra. Vagy koszos, vagy rossz a forrasztás valahol, már ha ezt a mod produkálja. Nálam is az Innokin Kroma - A ha egy hosszabb középérintkezőjű tank után tekerek egy rövidebbet, nem érintkezik. Nincs másik tankod? @Ivett

1 kedvelés

De a doggyt raraktam, az megy még 12 wattal is :thinking:

1 kedvelés

Akkor nem egyforma a középső érintkezőjük. A mod - on levő 510 aljzat meg rugó nélküli kivitel. Amelyikben csak egy szilikon lap a szigetelő és rugózás is egyben, miután a hosszabbik tank közepe azt benyomta, a rövidebbel lehet, hogy nem érintkezik.

2 kedvelés

Ezt azért nem tisztán értem! Ha nem érintkezik, akkor, hogy mutat bármi értéket!? Félig érintkezik? Jah és ez egy zsír új mod, nem volt még rajta tank

1 kedvelés

Igen. Kicsit odaér, de nagy az ellenállása. Nincs meg a rugónyomása. Új mod? Tudnak a gyárak selejtet is gyártani. Akkor koszos még nem lehet. De lehet nagyon mélyen lent a közepe. Éppen hogy odaér, és az áram hőjétől beoxidálódik. Tesztelgesd még, és használd azzal a kazánnal, amelyikkel megy. Én sem szívesen szedném szét. Esetleg szigorúan kikapcsolt állapotban megpróbálni felpiszkálni valami tűszerű szerszámmal. De a tapasztalatom, hogy az olyan kazán úgyis visszanyomja.

Köszi szépen a tanácsodat, megpucolom.

1 kedvelés

Köszi, de ez a süllyesztett draghoz van atalakito. Nekem a sima 510es van

1 kedvelés

bocs most már én is rájöttem :slight_smile:

1 kedvelés