Berskerker vattázás

Sziasztok!Akinek berskerkere van légyszíves írjon vattázással kapcsolatban.

Szia!

Hányas Bersi és mi a gond vele?

3 kedvelés

V3-as egyszerűen a vattázás nem megy az egyik lyuk jól szelel a másik nem… 3 fajta vattával probáltam már

2 kedvelés

most ahogy ötnöttem fel ki is folyt a levegő nyíláson

2 kedvelés

Akkor ide valaki más kell, nekem V2-m van.

4 kedvelés

remélem írni is fog valaki akinek van v3-a

2 kedvelés

Szia. Én nagyjàból így csinàlom. Kicsit hosszabbra hagyom, mint a tank szélessége, nem ritkítom és nem csak a beömlő nyíláshoz igazítom hanem mellé is egy keveset. Minden alkalommal bebisàlt nekem is, most már csak akkor picit ha csurdig töltöm. Ja és töltés utàn egyből szivok akàr üresen is pàr slukkot, hogy ne legyen akkora légprés.

1 kedvelés

sokkal jobb mint volt a másik levegőztető is egész jól szelel de még nem az igazi

Dobj ide egy képet róla, hátha valakinek feltűnik valami.

Nekem ez púposnak tűnik. Mármint a vatta. Ha megnézed @janoo_90 képét, nála a vatta nem emelkedik túl a gyűrű magasságán. Persze ez okoskodás a részemről, mert még mindig nincs ilyen tankom :sweat_smile:

Szerintem is púpos kicsit. Mennyiséget nem làtom àt, de talàn vatta hosszàbòl vàgj vissza picit. A szélessége jónak tűnik, màrmint frankón takarja az oldalsó részt ahol be tud préselödni a lötty.

igen néztem én is hogy púposabb de eddig úgy néz ki működik de majd jön valaki azt le írja hogy lehet tökéletesre megcsinálni :smiley:

2 kedvelés

Nagyjàból így vattàzd, nekem ez jött be

4 kedvelés

Ja igen, annyi, hogy ritkítani én nem szoktam, mint a videóban, csak elvàgom, csipesszel helyére teszem aztàm felülről “tunkolom”.
Menni fog, egyszer ràérzel utàna jó lesz. Sokat szentségeltem én is miatta, meg ahogy olvastam màsok is :smiley:

1 kedvelés

És figyu már:D Ezzel s modszererrel birod felül is tölteni?

Csak felül töltöm. Lassan tekerem rà a top cap-et és közbe beleszívok pàrat csak úgy simàn vagy gőzölök is vele picit, mikor milyen kedvem van. Pàr slukk csak, hogy a nyomàs tàvozzon

2 kedvelés

Na majd be tesztelem remélem jo lesz így.milyen vattát es huzalt használsz?

Cotton Cloud vatta jött be a legjobban, igaz csak 4-5 fajtàt próbàltam, illetve a Cloud9 de az túl van àrazva és semmivel sem jobb nekem, mint a Cotton. Huzal típus mindegy nàlam màrmint ss vagy ni80 , kanthal-t most fogom próbàlni, csak sima szàlhuzal legyen és 28ga,29ga,30ga vastag. A Fused meg sima Clapton stb nekem nagyon nem jött be, hamarabb melegedett a tank és a gőz is túl forró volt nekem, ha lementem a watt-tal akkor màr íze nem volt.

Claptont meg én próbáltam az nekem nem jott be ni80 nálam a nyerő es csak össze jott…

2 kedvelés