Mitől lehet ízetlen minden ízem?

Igen, kicsit elkanyarodtunk, elnézést érte. Itt már csak ilyen közvetlenek a beszélgetések. :slightly_smiling_face: Csak arra próbáltam igazából célozni, hogy szerintem nem lehet ugyanazt a buildot mindenbe beletenni. Gyönyörű amit a képeken látok. :heart_eyes: Én széthúznám a tekerést, vagy ennek adnék még 2-3 karikát. Ugyanis kb akkorának tűnik mint a levegőző, ami azt is jelentheti, hogy túlhűl. Nálam is minden hézagosan van tekerve, hamar elengedtem a microcoilt, mert nincs már olyan tankom amibe megfelelően működik. Örülök, hogy sorra veszel mindent és megfogadod a tanácsokat. :slightly_smiling_face: Még annyit hozzá tennék, hogy valahogy egyensúlyt kell teremtened a watt, ohm és levegő között. Ezt csak tekerés próbálkozásokkal tudod jól belőni. Nekem pl a Bishopban 7 menet szokott lenni, hézagosan, 2es magon, lazán vattázva vagy BP Mods vagy Cotton Cloud’s vattával. Ott pl az is lényeges, hogy ne tömörüljön a vatta az etetőnyítások alatt, ezért a BP vattát már sokkal jobban ritkítanom kell, mint a Vapefly vattát. Ebből az következik, hogy a kialakítás miatt sem mindegy, hogy melyik tankot hogy építjük meg. Ha még van kedves olvasni, hoznék mégegy cikket. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Eszembe jutott valami. Nem tudsz esetleg más user szettjébe belekóstolni? Ha ízvakság akkor azt sem éreznéd, ha azt érzed, akkor tuti a build a gond. :thinking:

5 kedvelés