Milyen modot ajánlanátok MTL tankhoz?

Nem rég hallottam valami fura dolgot a paypal és a vapeshopok közötti kapcsolatról de már nem emlékszem mi is volt pontosan, hülyeségeket meg nem akarok írni :grinning: Most meg itt ez a brexit is vagy mi… Egyre rosszabb minden

1 kedvelés

És ez minek köszönhető?

4 bejegyzést új témára osztott fel: Tudtok ajánlani jó TC modot?

Innokin Kromát nem ajánlanám, mert én rendesen befürödtem. Igaz, ingyen kaptam valakitől, lehet, hogy azért ajándékozta el, mert már valami jelentkezett nála. Az elektronikája totál meghalt egy negyed év után, már előtte furcsa dolgokat művelt. Újszerű állapotban volt pedig, amikor kaptam. Szűk benne a hely, könnyen beázik, mert az 510-es csatlakozó rögzítése, tömítése csapnivaló, hol TC-re álítja át magát önhatalmúlag, hol a Watt állítódik el, és azon veszed észre, hogy büdös a kazán, hol meg a tűzgomb egyszerűen nem működik.

3 kedvelés

Egy pár tapasztalat, ha valaki betéved ide:

  • vaporesso swag 2: jó cucc, könnyű, zsebbarát, jó elektronika. Silány a kupak fényezés, könnyen sérül, kopik, csak az ezüstöt vedd, ha ez zavar. A kupak nem jár valami finoman, elég silány anyagból van a menetes rész.
  • innokin kroma r: jó fogás, van benne anyag, szeretném szeretni, de a tűz gomb silány 20-ból egyszer nem müködik nálam, pedig nincsen agyonhasználva. Szarul bánik szerintem az akksival.
  • aspire paradox: a nehézfiú. Szó szerint. Ezt nem fogod nyáron a vászongatya zsebébe rakni, mert leszedi rólad. De minőségi anyagból van. Hátránya, hogy nem látod a kijelzőt, ha az akksira vagy kivi, akkor le kell kapni a tűzgombot. Ami egyébként nem a legjobb, rövid lett a gomb útja, szokni kell, nem bolondbiztos. Az aksifedőnek kevés menete van, nehézkes a visszarakása, ezért már jártam úgy, hogy végigkaristoltam vele az akksi alját és ezért szikrázott.
  • asmodus colossal: ennek is van súlya, a tűzgombja az egyik legjobb, amivel eddig találkoztam, a kijelző pazar, de az érintő képernyő feloldása közben egy párszor le fogod kaparni az arcod.
  • ambition mod akira: perfect, 5 csillag. Kényelmes nagyon a fogása, nem fém, tehát nem hideg, nagyon jó a müanyag rész, kellemes érzés kézbe venni, könnyű és kompakt. Jól bánnik az akkuval. Ha nagyon bele akarok kötni, akkor a tűzgomb lehetne nagyobb és a seggébe van az usb, ha valaki arra fanyalodna, hogy a modban akarja tölteni az akksit. Akarok is venni még egyet, csak még gyözködöm magam, hogy miért is kell még egy mod 18k-ért a többi 10 mellé
6 kedvelés

8 kedvelés

Kicsit felhozom.
Ez a mod versenyképes, strapabíró? Tetszik a nagy kijelző. Mennyire karcálló?
Illetve innen érdemes venni?

Köszi :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

200W MTL-ezni sok. Na nem mintha én nem használnék 220-ason MTL tankot :rofl:

2 kedvelés

2 napig bírta bőven​:grin::+1:tetszik, robosztus.
(Mármint a szintén 200-as Vsticking vk530 egy kiváló Expromizerrel).
Ezért is…
Csak ez az Aegis minőségre nem tudom, milyen. Főleg karcok miatt.

Nekem egy Legend-em van. Azzal mondjuk gyilkolni is lehet :rofl:

3 kedvelés

Nekem egy solom van, aminek szintén síkban van a kijelzője, tiszta karc. Pedig nincsen napi használatban.

1 kedvelés

Mindig a takaró műanyaggal cseszik el… :roll_eyes:
Nem lehet babusgatni folyton, bár én próbálom.

Szia Zoli! Felejtős az X. Vagy teszel rá fóliát. Én azzal is próbáltam 1heter bírt. A kerekített kijelző végett eldobja a fóliát. Valami nagyon gaggyer kijelző!

2 kedvelés

Ok, köszi. Kár érte…

Akkor nézni kell majd a kínálatot.
Ugyanis szeretnék valami nagy kijelzős, színes modot :roll_eyes::grin:amin esetleg háttérkép, stílus is variálható, viszont strapabíró, karcállóbb…

Akkor neked a Lost Vape Hyperion kell, ha ki bírod fizetni :sweat_smile:

1 kedvelés

A Hyperion az nem nagykijelzős, vagy rosszat nézek…
Link please

1 kedvelés

SX Mini T class! :grinning:

1 kedvelés

2 col alatt nono :grin:

Tényleg szeretnék egy karcállóbbat…de csak ha létezik.

Szerintem enged el…

1 kedvelés

Vagy ragasszam a mobilomra a modot :grin:

3 kedvelés