MOD és TANK MTL-re

Sziasztok

30 év dohányzás után áttértem IQOS-ra, de 3 hónap után rájöttem, hogy oké, de az is drága.
Most egy Lost Vape - URSA NANO POD-ot nyúzok, keresem az ízeket.

Szeretnék majd egy olyan MOD-ot, ami kicsi, könnyű, 510-es a menet a tetején, belemegy a
18650-es akksi, és normális cucc. Van egy Eleaf iStick TC60W, de nagyon nehéz, még tank nélkül is.

Kérem, hogy ajánljatok:

  1. egy jó kis MOD-ot, Vaporesso Gen 80S 80W MOD (pld. Vaporesso Gen 80s 80w)
  2. hozzá egy jóféle, felültöltős, fent lélegzős MTL tankot (porlasztóst és RTA-t is)

Köszönöm szépen !

1 kedvelés

Ha ebben az árban keresgélsz, akkor a swag II mondanám, ezüst színben kopni sem fog a festés vagy szintén ezüstben a picot. Ezek pici kompakt cuccok és olcsók, a már vehető belépő kategória. Kicsit drágábban egy ultroner alieno vagy ambition mods akira, amik könnyűek ez már a közép alja. Egyébként meg elégé le van fogyva minden mindenhol, szóval lehet a vége az lesz, hogy amit találsz. :sweat_smile:

Itt nézz szét:

Tankból porlasztós az passz, nem ismerem a felhozatalt, rta-ból meg nem nagyon tudok felső levegőzéssel semmit, az ammit mtl rta ilyen volt, 1000 éve…akkor inkább egy alsó levegőzésű, ahol van lékontroll, el lehet zárni a levest (feltöltéskor vagy amikor berakod a zsebedbe, így nem tud megfolyni).

4 kedvelés

Az Expromizer v4, s v5 is felső levegőzésű, állítható a levegő, lékontrollos. Mellesleg jó is.
Ha nem lenne jó, nem lenne egy marékkal nekem is. :slightly_smiling_face: Ez is egy lehetőség.

4 kedvelés

Ezt jó tudni, nem tudtam, hogy felső levegőzése van. :+1:t4:

3 kedvelés

Szia.A swag 2-őt én is ajánlom kicsi könnyű 1×18650-es akkuval megy,és szerintem jól is néz ki.Tankból:MTL-et nem igazán ismerem(DL-ben utazom)de épitősben tudom ajánlani az oxva arbiter 2-őt!Könnyű épiteni felső levegőzésű,és baromi jó ízeket,és gőzöket ad!Van hozzá 510-es szűkitő a drip tip-hez,és lehet bele mtl tekerést is csinálni.Szerintem nem csalódnál benne :smirk:

2 kedvelés

Swag 2 tényleg tök jó csak már nemigen kapható sajnos…jah, és nálam az ezüst azóta is kopik mióta gumitokban van.

Papiron van
https://djvape.co.uk/products/vaporesso-swag-ii-80w-tc-box-mod?_pos=1&_sid=67d995d09&_ss=r

Én elég sokat használtam, nálam nem kopott, azóta @Balazs_Samu_Nagy nyúzza.

2 kedvelés

igen láttam…van ára :open_mouth: Te meg 25 GBP-ért adtad el a Dovpo-t … amit bevallom már majdnem visszavettem tőled annyiért :rofl:

1 kedvelés

Jó, de a dovpo 3x akkora. :grin:

1 kedvelés

:smirk:

2 kedvelés

Nekem Gen80S van, (számszerint kettő is :smiley:) teljesen meg vagyok velük elégedve, kicsi, könnyű amit kell azt tudja, az egyiket lassan fél éve nyúzom, még karc sincs rajta, igaz vigyázok rá (de azért szokott zsebben kulcsok mellett is ki kötni), ha a méret a lényeg és azon belül, hogy kicsi legyen, nem fogsz jobbat találni szerintem, a maga 49 grammjával! Tank nekem Steam Crave Aromamizer Classic, azt is nagyon szeretem, nagyon jó ízeket ad, igaz alsó levegőzésű, sokan mondták elsőre ne vegyék ilyet, mert picit nehézkes a vattázása, tény, hogy figyelni kell rá, de nem volt vészes.

Mindenkinrk magyon szépen köszönöm !
Jövőre veszek MOD-ot, RTA tankkal.

Igazat megvalva nagyon szuper kis mod. Annyira szuper, hogy hármat is vettem, egyet @Ispy től.

Asztali vagy sètálós felhasználásra tökéletes, de munkás modnak kültérben…

…mostanra mind a hármat megnyekkentettem.
:woozy_face::sob::tired_face:

1 kedvelés

Jó, hát kevés mod szereti, ha leejtik a Burdzs Kalifáról. :rofl:

3 kedvelés