Milyen modot ajánlanátok MTL tankhoz?

Laura Palmer sajna öngyilkos lett. :frowning:

Elől járóban annyit, hogy nehéz, és nincs rajta fogás. :slight_smile: Ezzel elarultam, ki a gyilkos, de azért azt nem teljesen, hogy csinálta! :wink:

4 kedvelés

Hali​:grin:Mondjuk a tc egy rakat xar benne,de "jóvanazúgy":rofl::rofl:Attól függetlenűl nekem nagyon bejött​:heart_eyes:

4 kedvelés

Te láttad a Twin Peaks-et? :smiley:
A Grus elviekben érdekel, hogy mit vesztettem (vagy nem), mert ősszel a SM-on rendeltem egyet pre-order-ben, viszont bő egy hónap után meguntam a várakozást és lemondtam. Mostanában pedig a squonk irányába kanyarodtam.

2 kedvelés

Épp az előbb találtam meg a youtube csatornátokat,menten fel is iratkoztam,csak így tovább tesó:grin:

3 kedvelés

A régi szériát végig néztem. Nekem tetszett :slight_smile: A folytatást is el kezdtem, de abba maradt. Majd lehet, hogy újra neki futok. :slight_smile:

Sourcemoreon elő rendelni nem szeretek, mert egyszer próbáltam, és ha nem írok rájuk, akkor ki tudja, mikor küldték volna a cuccot…A Grusról jövő év elején (két héten belül) fog kimenni a videó. Ha valamit kihagytam belőle, majd nyugodtan írjátok meg. :slight_smile:

4 kedvelés

Köszönjük szépen! :slight_smile:

5 kedvelés

Köszönöm, kíváncsi vagyok! :slight_smile:

2 kedvelés

Minden bátorságomat össze szedtem és megrendeltem ezt a Kroma R gépet, nagyon kíváncsi vagyok rá milyen lesz. Sokat gondolkoztam rajta hogy melyik legyen de hiába a hatalmas választék valahogy egyik sem tudott meggyőzni.

7 kedvelés

Várom az észrevételeket. Még mindig töröm a fejem rajta.

1 kedvelés

Ha még nem rendelted meg, akkor érdemes még egy - két napot várni, ígérem, segíteni fogok a döntésben! :wink:

8 kedvelés

Hali.Mondjuk igen,elég batár az 510:grin:Bár én dl re használom egy blottoval,azzal nekem nem csúnya

Néha rdat is tekerek rá,itt egy 25 mmes innokin thermo,ezzel is elmegy szerintem​:smile:

De a 22mm es tankok már szerintem szarúl mutatnak rajta


Egyébként nekem tetszik,5000mah es akkuval hajtom,mondjuk 2öt megeszik belőlle egész nap a blotto 60 watton,de az legyen a legkevesebb​:sweat_smile:Kézre áll,igaz kicsit nehéz,de szemrevaló és érzi az ember,hogy nem egy alap gép.

10 kedvelés

Most már nagyon gondolkodom a Kizuku Techmod 80w készüléken, csak nem tudom honnan tudnám megrendelni. Sajnos csak nekem ismeretlen oldalon találtam.

4 kedvelés

Hunvapor (27 499 Ft):
https://www.hunvapor.com/KIZOKU-TECHMOD-80W-TC-LIMIT-MTL-RTA-Kit-d1774_4104750.htm

3fvape (40 USD):

3avape (46 USD):

De van még máshol is…

2 kedvelés

Megtaláltam ezeket én is. Hungarovaporon kár, hogy nincs csak kitbe. Usából meg nem szívesen rendelnék. Amúgy kitbe nagyon jó ár. 13 körül árulják magában a limitet. 27 ezerért megérné, csak az asszony megöl érte​:blush::grin:

2 kedvelés

Ha kell a tank is, akkor igen. A 3Avape egyébként Kínából szállít.
Vedd meg és mondd azt, hogy féláras akció volt. :smiley:

3 kedvelés

A Vaporism oldalt ajánlom bátran mindenkinek. Decemberben rendeltem tőlük a Brunhilde tankot meg még sok pár apróságot és max 5 nap volt mire megjött, minden sértetlenül. Szerintem jó áron vannak a termékek náluk és elég nagy a választék. De ami a legfontosabb szempont volt hogy csomagpontra is lehet kérni így most teszek egy próbát az alaplével, nikotinboosterrel meg pár aromával is

6 kedvelés

Ha még érdekel a Techmod, Healthcabin-on ~28 EUR körül adják, Weekly Sale-ben (belépés után adja ezt az árat):

1 kedvelés

Végre megérkezett a nagyon várt gépezet :star_struck: Bár a Zeus kicsit túlzásnak tűnik rajta de nem csalódtam a modban. Nagyon szép és igényes, nem ujjlenyomat mágnes csak a felső része ahol a csatlakozó is van de azt úgysem fogdosom. A +/- gomb egy kicsit lötyögős de nem ront az élményen, nekem kellemes csalódás. Ami a legfontosabb számomra hogy pl. egész nap zsebben hordva sokkal kényelmesebb mint a dupla akkus társai. Köszönöm a tippet @Viktor_Hajdu. Mellesleg a Vaporism is kitett magáért mert nagyon hamar ide ért!

8 kedvelés

Örülök!!! Használd egészséggel!!! A Vaporism ügyfélszolgálata is kiemelkedő. Törötten érkezett tank, beragadt csavarokkal… 18.00-kor e-mail a fotókkal, másnap reggel kilenckor jött az értesítés, csomag feladva az új tankkal, ha lesz időm, küldjem vissza a töröttet-használhatatlant, hogy értesíthessék a gyártót stb… Remélem sokáig szolgálatban lesz Nálad!

6 kedvelés

Igyekszem rá vigyázni, remélem a használat során nem lesz túlzott kopás. Én eddig kétszer rendeltem tőlük és szerintem maradok náluk.

5 kedvelés