Asszonynak mtl rta

Sziasztok,gtx re venni szeretnék az asszonynak mtl rta tankot 22mm legyen,mi lehet a megfelelő ami ízre jó és nem oly drága pl arany színű bersekeren gondolkodok a 22mm re.Mert ugye sokkal olcsóbb lenne ha tekerném neki mint állandóan vegyem a porit a tankba.:grinning::grinning::wink:meg hát ugye ízre jobb is lenne.Mit ajánlatok nekem.Köszi előre is.

10 kedvelés

Szia Szabolcs! A Kizoku Limitet még nem nézted? Kimondott női tank! Veszel hozzá pár porit, és ha a tekerés amit építesz bele leégne asszonypajtás rak bele porit amíg nem tekersz egy másikat!

9 kedvelés

azt nem is tudtam,hogy poris is :grinning:na majd rá nézek köszi szépen.

5 kedvelés

Megéri rá nézni! Egyszerűen ki lehet tekerni az RTA deket és 2féle porlasztót is tudsz bele tenni! Zseniális megoldás! És asszonypajtás 1perc alatt kicseréli és már gőzölhet is tovább!

8 kedvelés

igazából most a gtx one van neki de a modra tervezek venni az sem baj ha nem poris mert tekerőset akarok mindenképp neki de meglátjuk melyik lesz majd az.Köszi szépen a segítséged :wink::+1:

6 kedvelés

Fúúú,de jó!Most néztem meg​:slightly_smiling_face::smiling_face_with_three_hearts:

6 kedvelés

Szia, szerintem kukkolj rá erre is, Bishop RTA-ra is, ha szerencséd lesz nem tetszik az asszonynak és rád marad! :joy: :joy: :dash:

11 kedvelés

Ha igazán szépet szeretnél Neki, DotMTL RTA. Ez inkább ékszer, mint tank. Szerintem. :blush:

15 kedvelés

Hú de szép. Dl változatuk nincs esetleg? :grin:

7 kedvelés

ez is nagyon jó ötlet amúgy :grinning::rofl::+1:van benne igazság én pl a pioneer mtl rta néztem még ki magamnak na meg a kayfun lite 2019 et is kinéztem annyi minden kéne ja meg hozzá 2 db 1 akksis modok is kellenek,tervben van itt sok minden már​:wink::grinning::grinning:hirtelen kellene vagy 3db mtl rta tank most nekem 2 ugye az asszonynak 1 elég​:rofl:

9 kedvelés

köszi,na majd megmutatom neki ezt is valamelyik csak be jön neki külsőre ugye​:grinning::grinning:meg valami csajos drip tippet kell még rá csináltassak​:rofl:

5 kedvelés

Kimondott DL RTA-juk nincs, 1-2 poris tankjuk van, ami messze nem olyan szép mint az mtl, de talán a DotRDTA ami DL is, meg talán szép is. :thinking:

9 kedvelés

Helyes, helyes. Adja meg a módját. :blush:

6 kedvelés

Valóban szép ez is, de az előző képen szereplő mtl nagyon odavág :smiley:

Az a helyzet,hogy bármennyire is tetszik, mtl tank már tényleg nem kell, elég a dvarw meg a féligmeddig mtl Fresia

7 kedvelés

És olyan ami nem RTA?:see_no_evil:
Nagyon szép!

1 kedvelés

Ha találsz modokat,majd írd már meg,mert én is keresek​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

majd nézelődök de kimondottam 1 akksis jöhet szóba mtl re :wink::grinning:

3 kedvelés

Mtl-ből nincs nekik poris. De, ha beírod a gugliba, hogy “MTL vape tank” szerintem hoz olyan találatot ami neked is tetszeni fog. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés